صفحه 4 از 792 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : poli technico di milano

دانشجویانی که در پلی تکنیک میلان برای کارشناسی (انگلیسی) پذیرش گرفتن هم می تونن درخواست بورس بدن؟ جزء اون 99 درصد می شن؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    دانشجویانی که در پلی تکنیک میلان برای کارشناسی (انگلیسی) پذیرش گرفتن هم می تونن درخواست بورس بدن؟ جزء اون 99 درصد می شن؟
    بله می تونن برای این بورس درخواست بدن . البته گرفتن این بورس شرایط خاص خودش رو داره که برای اطلاعات بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید :
    http://www.polimi.it/studenti/sostie...itario-ex-isu/

ببخشید دوستان
    کسی می تونه من رو راهنمایی کنه؟
    آیا دانشجویی که در ایتالیا در حال تحصیل می باشد قادر هست برای همسرش درخواست اجازه اقامت موقت بکند؟

Junior Member

بله ميتونن درخواستِ بورس بِدن
    در همين لينكى كه shahin82 گذشته در فايل bando.pdf مشخص كرده چه كسانى ميتونن درخواست بِدن واسه اين بورس
    عين جمله رو كپى كردم

· gli studenti cittadini italiani؛
    · gli studenti cittadini degli Stati membri dell’Unione Europea؛
    ·gli studenti stranieri (c.د. studenti extra UE)1;
    پس يعنى تقريبا همه ميتونن اين درخواست و بِدن ، اما اينكه چه كسانى واجد شرايط گرفتن اين بورس باشن مهمِه
    ظاهرا شرايط اقتصادى دانشجويان در گرفتن اين كمك هزينه موثره نه چيز ديگه، و تقريبا بيشتر ِ ايرانى ها واجد شرايط گرفتن اين بورس هستن . شما حقوق 600- 700 تومانی ایرانی ها رو با 2000 - 3000 یورو اروپایی ها مقایسه کنی متوجه میشی
    حالا ۹۹% نه ۹۰% :P منظورم این بود که اکثرشون
    البته این رو هم بگم سال گذشته بعضی از شهر ها حتی به یک نفر این کمک هزینه رو نداده . و پلی تکنیک میلان پارسال به دانشجو ها کلی حال داده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

کسی می دونه شرایط دانشجو Exchange شدن در این دانشگاه به چه شکله؟
    دانشگاهی که من قراره برم در لیست دانشگاه های Partner پلی تکنیک میلان هست،
    اصولا" من دوباره اپلای کنم می تونم واحد هایی رو که در پلی تکنیک پراگ گذروندم رو به پلی تکنیک میلان انتقال بدم؟
    من رشته ام سازه هست و اونطور که دیدم واحد های سال اول تقریبا" با رشته ی Urban design مشترکه (البته خوب بیشترش درس های مشترک و عمومی است)

ممنون
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

کسی می دونه شرایط دانشجو Exchange شدن در این دانشگاه به چه شکله؟
    دانشگاهی که من قراره برم در لیست دانشگاه های Partner پلی تکنیک میلان هست،
    اصولا" من دوباره اپلای کنم می تونم واحد هایی رو که در پلی تکنیک پراگ گذروندم رو به پلی تکنیک میلان انتقال بدم؟
    من رشته ام سازه هست و اونطور که دیدم واحد های سال اول تقریبا" با رشته ی Urban design مشترکه (البته خوب بیشترش درس های مشترک و عمومی است)

ممنون
    این لینک رو ببینید :
    http://www.english.polimi.it/english...=-361&apri=-13

Junior Member

ایا این دانشگاه برای NON-EU ها ازمون ورودی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط xetod
    ایا این دانشگاه برای NON-EU ها ازمون ورودی داره؟
    در مقطع فوق لیسانس خیر

Junior Member

سلام بچه ها..من تازه اومدم تو این سایت...من Online Application Form دانشگاه پلی تکنیک میلان رو برای فوق معماری پر کردم..الان دانشجوی ترم آخر مهندسی معماری ام و هنوز فارغ التحصیل نشدم..یعنی فقط پایان نامم مونده..واسه ارسال مدارک باید چی کار کنم؟؟مدرک زبان هم ندارم..می شه راهنماییم کنین لطفا؟؟

Junior Member

سلام، من از دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش گرفتم(در مقطع PhD)، اما الان نمیدونم چه مدارکی برای ویزا باید ارائه بدم.(هر چه به سفارت ایتالیا زنگ میزنم جوابی‌ نمیگیرم.) اگه کسی‌ میدونه لطفا راهنمای کنه. ممنون و متشکر.
    ویرایش توسط j_ald : August 31st, 2009 در ساعت 01:06 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)