صفحه 5 از 792 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : poli technico di milano

سلام بچه ها یه سوال
    من لیسانس نرم افزارم میخواستم بدونم امکانش هست که برای فوق مکانیک بخونم؟!! تو سایت نوشته که

Eligible students

Graduates having a minimum of three years of full time studies in a scientific or technical discipline, corresponding to a BSc degree or the equivalent thereof.

لیسانس کامپیوترم جزو سه سال تمام وقت علمی میشه دیگه؟! آره؟!!

]آقا هزینه دوره فوق لیسانس تو این دانشگاه چقده؟
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member rabbi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -Bs.c- Computer Software -Kerman IHE

نقل قول نوشته اصلی توسط m44 نمایش پست ها
    سلام بچه ها..من تازه اومدم تو این سایت...من Online Application Form دانشگاه پلی تکنیک میلان رو برای فوق معماری پر کردم..الان دانشجوی ترم آخر مهندسی معماری ام و هنوز فارغ التحصیل نشدم..یعنی فقط پایان نامم مونده..واسه ارسال مدارک باید چی کار کنم؟؟مدرک زبان هم ندارم..می شه راهنماییم کنین لطفا؟؟
    درود،
    من هم ترم پیش، ترم آخربودم و امتحانات ترم آخرم هم مونده بود، و یک نامه از دانشگاه میگیری(English or Italian)
    که تا تاریخی که خواستن تموم میکنی.
    نمره هاتم هر چند تا که اومده ترجمه کن و بفرست.
    در مورد مدرک زبان، من بدون فرستادن مدرک زبان پذیرش گرفتم!! البته مکاتبه کردم و وقت خواستم، ولی شما در اولین فرصت شرکت کنید و اگه تافل بدید که اتوماتیک به دانشگاه ارسال میشه.
    معیار واقعی بودن تصمیم آن است که دست به عمل بزنیم   >>>>>> انتونی رابینز

ApplyAbroad Hero

جناب Rabbi ممنون از اطلاعاتی که بهمون دادید.
    اگه ممکنه در مورد سطح علمی دانشگاه و همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع phd برای رشته خودتون بگید.
    یه چیزی که مهمه اینه که آیا نگه داشتن بورس کار سختیه ؟ هزینه هاتون (اگر بورس باشید) تقربیا ماهی چقدر میشه ؟ (ببخشید سئوالها زیاد شد.)
    goodbye forever

این دانشگاه چجوریاست که برای دکترا آیلتس 5 می خواد ولی برای ارشد آیلتس 6 ؟!!!

CAMBRIDGE IELTS (International English Language Testing System) Minimum level: 5
    http://pcsiwa.rett.polimi.it/~phdweb...ione_borse.htm

IELTS: 6
    http://www.english.polimi.it/academi...-340&apri=-318

دوستان عزيز سلام
    خواهشا يكي منو راهنمايي كنه
    هرچي اينجا رو مي خونم همه چي قاطي پاتي شده
    من دارم كارشناسي معماري مي خونم و مي خوام الان ول كنم و معادل فوق ديپلم بگيرم!
    تو سايت پلي تكنيك ثبت نام كردم و usero pass هم گرفتم
    فايل pdf كه بايد امضا هم كنم رو گرفتم
    از الان به بعد نمي دونم بايد چيكار كنم
    من تو ليست ثبت نام هم نوشتم كه به ايتاليايي تسلط دارم انتخاب اولم رو هم ليسانس معماري ايتاليايي زدم.حالا نمي دونم بايد منتظر جواب اون ها باشم؟
    كي بايد مدارك رو بفرستم؟
    الان به من دانشگاه مدرك هاي ديپلم نمي ده براي سربازي.سربازي رو هم به زودي مي پيچونم.يكي از دوستان گفت كه مدرك ديپلم و ريز نمراتش رو خودش ترجمه كرده و گفته اينجا تو قانون هست كه تا سربازي نريد نمي تونيد مدرك بگيريد‌ !!!
    ولي ريز نمراتم رو دارم
    هم پيش دانشگاهي هم ديپلم
    حالا بگيد من ديگه بايد چي بفرستم و كي؟
    بعد بگيد كي ترم شروع ميشه؟
    خواهشا كامل جواب بديد ممنون مي شم

ApplyAbroad Hero

من توی این لینک:http://www.english.polimi.it/english...-366&apri=-318 روی هر رشته ای که کلیک میکنم یه راست میپره می ره تو قسمت exchange students ، چرا ؟
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

راهی هست که این course description رو از دانشگاه اینجا بگیریم؟
    یه سئوال دیگه اینکه گفتن course description باید از طرف دانشگاه امضاء بشه !!!! به این میگن مصیبت
    من دانشگاه آزادم ، باید بدم تهران سازمان مرکزی امضاش کنه یا همین دانشگاه خودم ؟
    اینجا من که خواستم ریز نمرات رو بگیرم نامه ام رو 10 بار اشتباه پرینت زدند !!! همش هی نامه رو می بردم میگفتن اشتباهه دوباره بر میگردندمش ، حالا خدا رحم کنه به امضاء گرفتن برای course description اونهم به زبان انگلیسی
    goodbye forever

course description چيه؟
    اگه كسي ديپلم باشه چي؟

Junior Member

Angry پاسخ : poli technico di milano

آقا یک سوال، من دقت نکرده بودم. واسه رشته کامپیوتر تو پلی تکنیک میلان که تو این لینک قابل مشاهدست، اینو نوشته:
    Mission and Goals

The Master’s Program in Computer Engineering has the twofold objective of guaranteeing a high professional qualification and of providing strong engineering skills. Such characteristics are crucial for gaining the flexibility and the ability to adapt to the new technologies that are emerging in the rapidly evolving panorama of ICT.

Both curricula emphasize the interdisciplinary aspects of the information field: the former focuses on the areas of communication and human sciences, while the latter is oriented towards the disciplines of physics, acoustics, digital signal processing, and computer music. Both tracks are strongly innovative and, at the same time, guarantee a broad possibility of didactic exchange with the Master’s programs of the Faculty of Information Engineering of the Politecnico di Milano. The students’ community in the Como Campus is truly international, with more than forty countries represented. The teaching material is prevalently in English (books, lecture notes, papers, websites, multimedia CDs).
    یعنی این واقعا آکوستیک و سیگنال پروسسینگ و این حرفها را می خواد بزنه؟!
    There is a certain rightnous in our wrongness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)