صفحه 8 از 792 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : poli technico di milano

http://pcsiwa12.rett.polimi.it/~phdw...sentazione.htm

بخشي از لينك بالا

DUTIES/BENEFITS OF THE STUDENTS ENROLLED IN SIPD:

All students will have a scholarship;
    Their scientific work will be constantly monitored by the international science board of SIPD, which they will meet periodically;
    They will conduct part of their research in the laboratories of the three partner schools, in cooperation with the relative faculties and PhD students;
    They are expected to spend – during the three years of PhD training – from a minimum of nine to a maximum of eighteen months in foreign structures (universities, research laboratories);
    During the periods abroad the amount of the scholarship will be increased 50%;
    Travel and accommodation expenses relative to the periods abroad, fees and tuition for scientific conferences and/or courses attended in other institutions relevant to the completion of their doctoral work, and other personal costs connected with their research, will be taken care of by the School;
    They are not required to the tuitions fees

ApplyAbroad Hero

از اطلاعاتی که دادید ممنونم ، لینک درست پست آخر من اینه : http://web1.dirittoallostudio.it/pol...php?p_lang=ENG
    (همون که سئوالها تو تصویره یعنی پست شماره ی 70)
    اگه دقت کنید آرم پلی تکنیک بالاش هست که احتمالا بوررسی هست که فقط برای بچه های پلی تکنیک هست ، ضمنا مطالبی که شما زحمت کشیدید تو این 2 پست آخر گفتید مربوط به دکترا هست فقط نه فوق لیسانس ، درسته؟
    من هنوز جواب هیچکدوم از سئوالام رو نگرفتم
    به دانشگاه هم ایمیل زدم ام درست جواب نگرفتم هنوز
    goodbye forever

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    ضمنا مطالبی که شما زحمت کشیدید تو این 2 پست آخر گفتید مربوط به دکترا هست فقط نه فوق لیسانس ، درسته؟
    من هنوز جواب هیچکدوم از سئوالام رو نگرفتم
    به دانشگاه هم ایمیل زدم ام درست جواب نگرفتم هنوز
    آره من فقط در مورد دکتری اطلاع دارم .سایت پلی تکنیک آخره سایت هست من 7 ماه هست دارم میخونم تازه لینکهایی پیدا میکنم که موارد مهمی در اونها هست . اگر دیده باشید سایت دانشگاههای انگلیس همون اول قیمت (مهمترین نکته) و مدت تحصیل و فاند و شرایط پذیرش مشخص هست.

در مورد ایمیل تجربه نشان میده که به هر کس که آدرسش رو پیدا کردید ایمیل بزنید و هر روز این کار رو تکرار کنید بعد از 2-3 روز یکیشون جواب میده
    ویرایش توسط reza1 : September 25th, 2009 در ساعت 01:51 AM

ApplyAbroad Hero

یه سئوال دارم ( ولی قول بدید نخندید P: ) :
    تو مدارکی که برای سفارت نیاز هست این مورد رو ذکر کردند :
    detailed study programs for each of the courses taken at the university to obtain the Bachelor degree/university qualification, on letterhead or stamped by the university where the student has achieved the degree. Politecnico di Milano DOES NOT require the translation of detailed study programs if written in English, French or Spanish.
    منظور از جمله آخر اینه که دانشگاه detailed study programs رو اگه به انگلیسی فرستاده باشیم دیگه نیاز نداره یا اینکه منظورش اینه که فقط و فقط و فقط detailed study programs به زبان ایتالیایی باید براشون فرستاده بشه ؟؟؟
    به نظر خودم که وقتی یه بار فرستادیمش دیگه نیازی به ارسال مجدد نمیتونه باشه (البته اون چیزی که فرستادیم course description بود که واقعا نمیدونم که با detailed study programs فرق داره یا نه)
    جالب اینجاست من از هر کس میپرسم یه چیزی میگه P: برای همین تو فروم مطرحش کردم
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

ممنونم از جوابت reza1
    اطلاعاتی که شما زحمت پستش رو کشیده بودی مربوط به دوره ی PHD هستش در صورتی که من میخوام واسه مستر اقدام کنم. به هیچ وجه امکان گرفتن بورس نیست واسه مستر ؟ sadegh_cpu میتونم بپرسم شما واسه چه مقطعی اقدام کردی؟ از وضعیت بورسش چیزی میدونی شما ؟
    مرسی

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Hero

من برای مستر ، والا در مورد بورس هنوز به نتیجه ی قطعی نرسیدم چون هر کسی یه چیزی میگه .... ولی بورس خود دانشگاه رو برای ترم بهار نمیتونیم بگیریم و اگر هم بخواهیم بورسی بگیربم باید از طریق سازمانهای دیگه که بورس اهدا میکنند اقدام کنیم ، من زیاد اطلاعات ندارم P:
    goodbye forever

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    ممنونم از جوابت reza1
    اطلاعاتی که شما زحمت پستش رو کشیده بودی مربوط به دوره ی PHD هستش در صورتی که من میخوام واسه مستر اقدام کنم. به هیچ وجه امکان گرفتن بورس نیست واسه مستر ؟ sadegh_cpu میتونم بپرسم شما واسه چه مقطعی اقدام کردی؟ از وضعیت بورسش چیزی میدونی شما ؟
    مرسی
    خواهش میکنم ما اینجا هستیم تا با هم باشیم
    من از یکی از دوستان که دانشجو پلی تکنیک هست پرسیدم گفت 3 تا بورس هست واسه مستر
    1- اونی که دانشگاه به دانشجوهای گل و گلاب میده
    2-اونی که دولت ایتالیا به دانشجوهای کم درآمد میده مثل تمام ایرانی ها
    3- اونی که خود دانشگاه به تمام دانشجوها بر اساس کشور و ضوابط خودش میده و کاری به درس و اینها نداره که سایتش هم یکی از دوستا لینک داده بود و آقا صادق هم عکساشو گذاشته بود که این بورس را وقتی که انجا مقیم شدی میگیری
    4- بورسی که برای رشته ها یا گرایش ها یخاص هست مثلا واسه دکتری من لینک دادم که موردی هست

هر کدام از این موارد ربطی به دیگری نداره و روند خودشون را دارند و مدارک خودشون رو میخواهن و حتی دد لاین خودشونو میطلبند
    امیدوارم جواب کامل باشه

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

Unhappy پاسخ : poli technico di milano

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ما اینجا هستیم تا با هم باشیم
    من از یکی از دوستان که دانشجو پلی تکنیک هست پرسیدم گفت 3 تا بورس هست واسه مستر
    1- اونی که دانشگاه به دانشجوهای گل و گلاب میده
    2-اونی که دولت ایتالیا به دانشجوهای کم درآمد میده مثل تمام ایرانی ها
    3- اونی که خود دانشگاه به تمام دانشجوها بر اساس کشور و ضوابط خودش میده و کاری به درس و اینها نداره که سایتش هم یکی از دوستا لینک داده بود و آقا صادق هم عکساشو گذاشته بود که این بورس را وقتی که انجا مقیم شدی میگیری
    4- بورسی که برای رشته ها یا گرایش ها یخاص هست مثلا واسه دکتری من لینک دادم که موردی هست

هر کدام از این موارد ربطی به دیگری نداره و روند خودشون را دارند و مدارک خودشون رو میخواهن و حتی دد لاین خودشونو میطلبند
    امیدوارم جواب کامل باشه
    مرسی
    که اینطور، ما اگه اپلای کنیم با چه احتمالی می تونیم بورس بگیریم؟ شما خودت در چه مرحله ای هستی؟ تونستی بورس بگیری؟ ببخشید که انقدر سوال میکنم!!!!!! کلا تاریخ های اپلای واسه اونجا کی هستش ؟

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    مرسی
    که اینطور، ما اگه اپلای کنیم با چه احتمالی می تونیم بورس بگیریم؟ شما خودت در چه مرحله ای هستی؟ تونستی بورس بگیری؟ ببخشید که انقدر سوال میکنم!!!!!! کلا تاریخ های اپلای واسه اونجا کی هستش ؟
    والا من خودم دارم همین موارد را پیگیری میکنم
    مورد 2 و 3 معمولا راحت میدن مگر اینکه مدارکت ناقص یا مورد دار باشه مورد یک به خودت و نظر اونها بستگی داره مورد 4 به شانس و خودت و انها بستگی داره چون معمولا این مورد بین چند دانشگاه یا کشور مشترک هست
    من هنوز هیچ کدام را نگرفتم ولی دنبالش هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)