صفحه 46 از 68 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- آزاد

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام دوستان من تو سایت دانشگاه دیدم ک واسه ارشد مهندسی پزشکی نوشته بود بعضی کلاس هاش ب زبان انگلیسی هست اما بعضی هاش هم ب زبان ایتالیایی، حالا سوال من اینه ک هم باید مدرک ایلتس رو داشته باشم و هم مدرک برای زبان ایتالیایی؟
    لفطا اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام دوستان

میشه یه توضیحی در مورد زبان این داشگاه و کیفیت دانشگاه بدید ؟؟؟

متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at PUT

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم که آیا هنوز استان میلان اون بورس DSU رو به دانشجوهاش میده یا نه؟
    اگه هنوز این بورس برقراره اگه توی 2nd call اقدام کنم بازهم میتونم این بورس رو بگیرم یا نه؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_hamed نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم که آیا هنوز استان میلان اون بورس DSU رو به دانشجوهاش میده یا نه؟ اگه هنوز این بورس برقراره اگه توی 2nd call اقدام کنم بازهم میتونم این بورس رو بگیرم یا نه؟مرسی
    بله هنوز برق اره اما متاسفانه فقط به ورودي هاي اول هر سال داده ميشه يعني اگه ترم دوم اون سال اقدام كنيد اون نيم سال اول بورس نداريد

با سلام
    دوستان به نظرتون با نمره 18 مهندسی برق آزاد تبریز و تافل +100 میشه از این دانشگاه پذیرش گرفت؟؟؟
    زبان ایتالیایی هم لازمه یا تافل کافیه؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabahram نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان به نظرتون با نمره 18 مهندسی برق آزاد تبریز و تافل +100 میشه از این دانشگاه پذیرش گرفت؟؟؟
    زبان ایتالیایی هم لازمه یا تافل کافیه؟؟
    درود
    بله میشه
    نه نیازی نیست تافل کافیه
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

با سلام
    من مهندسی شهرسازی رو از دانشگاه شیراز گرفتم با معدل 17.49. چون رتبه اول بودم بدون کنکور ارشد طراحی شهری خوندم. الان می خوام برای مستر مجدد در رشته عمران و یا محیط زیست اقدام کنم. به نظرتون چقد امکان پذیرش هست و چه نوع فاندی ممکن هست من بتوانم بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام به همه.
    من میخواستم ببینم رشته automation and control با مکاترونیک چقدر تفاوت داره؟
    مکاترونیک یه شاخش مربوط میشه به همین automation. میخواستم ببینم automation and control خیلی جدا میشه از مکاترونیک یا نه؟
    مثلا automation and control میتونه تو رباتیک و یا MEMS وارد بشه یا فقط همون مکاترونیک میتونه وارد بشه؟

بعد اینکه اگر کسی بخواد مکاترونیک بخونه، همین automation and control و Mechanical Eng. باید انتخاب کنه؟
    چون تو سایت نوشته که Mechanical سال اول درسای مشترک میخونن و سال دوم میشه گرایش انتخاب کرد که مکاترونیک هم جزو گرایشا بود.

یه سوال دیگه : میگن ی بورس هست که برای GRE میدن. اینو چجوری باید اقدام کرد براش؟

ارادتمند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

ی سوال دیگه، من به مکاترونیک علاقه دارم. از طرفی میخوام جایی برم که فرصت هاش بیشتر باشه (کمپس هارو عرض میکنم)
    میگن به جز دو کمپ میلان، بقیشون فرصت ها توشون کمتره.

حالا سوالم اینه که (پیرو پست قبلی) اگر من بیام و دوتا mechanical eng. توی میلان و لکو بزنم بهتره، یا اینکه یدونه مکانیک و یدونه اوتومیشن توی میلان بزنم؟

میشه توضیح بدین؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

بادرود
    دوستان کسی در مورد تفاوت کمپ های lecco و Bovisa اطلاعاتی دازه ؟!
    من میخوام مکانیک از یکیشون انتخاب کنم منتهی نمیدونم فزقی دارن یا نه ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)