صفحه 42 از 68 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام دوستان،
    من چند تا سوال راجع به بورس داشتم. رشته Architectural Design - Bovisa پذیرش شدم، برای کورس ایتالیایی. اولا می خواستم بدونم برای بورس دانشگاه باید جایی اپلای کنم؟ یا خودشون بررسی می کنن؟ دوم اینکه اگه این بورس رو بتونم بگیرم دیگه کمک مالی بهم تعلق نمیگیره؟ و سوال آخر، من علاوه بر مدرک زبان ایتالیایی مدرک IELTS 6 هم دارم. آیا این پوئن مثبت محسوب میشه برای گرفتن بورس یا نه؟

ببخشید اگه سوالی تکراری بود!

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Frz88 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چند تا سوال راجع به بورس داشتم. رشته Architectural Design - Bovisa پذیرش شدم، برای کورس ایتالیایی. اولا می خواستم بدونم برای بورس دانشگاه باید جایی اپلای کنم؟ یا خودشون بررسی می کنن؟ دوم اینکه اگه این بورس رو بتونم بگیرم دیگه کمک مالی بهم تعلق نمیگیره؟ و سوال آخر، من علاوه بر مدرک زبان ایتالیایی مدرک IELTS 6 هم دارم. آیا این پوئن مثبت محسوب میشه برای گرفتن بورس یا نه؟

ببخشید اگه سوالی تکراری بود!
    درود
    نتیجه معماری اومده یه سر به پروفایلت بزن یه گزینه به اسم scholarship اضافه میشه اونجا میزنه.
    نه فرقی نمیکنه چون قراره به ایتالیایی بخونی.
    اگه سیلور باشه میتونی از dsu استفاده کنی اگه گلد باشه نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام، آقا این نتایج اسکلارشیپ سکند کال کی میاد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام، آقا این نتایج اسکلارشیپ سکند کال کی میاد؟
    درود
    معمولا تا اواخر مارچ معلوم میشه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

مرسی بهنام جان. شانس دریافت بورس DSU چقدر هست برای رشته مهندسی شیمی؟ و اینکه تکلیفش بعد از وارد شدن به ایتالیا و ثبت نام مشخص میشه یا قبل از رفتن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_1369 نمایش پست ها
    مرسی بهنام جان. شانس دریافت بورس DSU چقدر هست برای رشته مهندسی شیمی؟ و اینکه تکلیفش بعد از وارد شدن به ایتالیا و ثبت نام مشخص میشه یا قبل از رفتن؟
    اگه به امید بورس DSU میری پیشنهاد میکنم کلیه تاپیک های مربوط به بورس رو بخونی تا اطلاعات کاملی بدست بیاری که باید چه مدارکی آماده کنی و چیکارا بکنی.
    DSu بر اساس رشته نیست یه بورسیه که به کشور های جهان سومی داده میشه و شامل ایرانی ها هم میشه.

سلام مججد.
    ممنون از راهنمایی قبلی... اما من هر چی منتظر شدم
    گزینه به اسم scholarship اضافه نشد و مجبور شدم براشون پیام بذارم. در جواب گفتن امسال به کورس های ایتالیایی بورس نمیدن متاسفانه!

حالا فقط میمونه DSU... می خواستم بپرسم برای تایید مدارک باید چی کار کنم!؟ چون شنیدم هم می تونم مدارک رو ببرم سفارت ایتالیا در تهران مهر کنه که حدود 200-300 یورو میگیره و هم می تونم وقتی رفتم میلان، ببرم کنسولگری ایران که تایید کنه و پولی هم نمی گیره! شما از این پروسه اطلاعی دارین؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Frz88 نمایش پست ها
    سلام مججد.
    ممنون از راهنمایی قبلی... اما من هر چی منتظر شدم
    گزینه به اسم scholarship اضافه نشد و مجبور شدم براشون پیام بذارم. در جواب گفتن امسال به کورس های ایتالیایی بورس نمیدن متاسفانه!

حالا فقط میمونه DSU... می خواستم بپرسم برای تایید مدارک باید چی کار کنم!؟ چون شنیدم هم می تونم مدارک رو ببرم سفارت ایتالیا در تهران مهر کنه که حدود 200-300 یورو میگیره و هم می تونم وقتی رفتم میلان، ببرم کنسولگری ایران که تایید کنه و پولی هم نمی گیره! شما از این پروسه اطلاعی دارین؟
    درود
    بهتره ایران ترجمه کنید ایتالیا سخته.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم برای سال دیگه(2016-2017) برای این دانشگاه اقدام کنم
    مهندسی عمران خوندم از دانشگاه آزاد نجف آباد ، معدلم 15.10 ، سال 91 فارغ التحصیل شدم...تا الان مشغول کار بودم

میخواستم بپرسم تو این 1 سالی که وقت دارم تا سال آینده چه کارایی انجام بدم که شانش گرفتن بورس طلایی برام افزایش پیدا کنه؟

اجازه کار در ایتالیا هست؟

امکان پبدا کردن کار(چه داخل دانشگاه به عنوان TA , RA و چه خارج از دانشگاه و کارهای معمولی) هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط salmasi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای سال دیگه(2016-2017) برای این دانشگاه اقدام کنم
    مهندسی عمران خوندم از دانشگاه آزاد نجف آباد ، معدلم 15.10 ، سال 91 فارغ التحصیل شدم...تا الان مشغول کار بودم

میخواستم بپرسم تو این 1 سالی که وقت دارم تا سال آینده چه کارایی انجام بدم که شانش گرفتن بورس طلایی برام افزایش پیدا کنه؟

اجازه کار در ایتالیا هست؟

امکان پبدا کردن کار(چه داخل دانشگاه به عنوان TA , RA و چه خارج از دانشگاه و کارهای معمولی) هست؟
    درود
    متاسفانه با معدلی که داری امکان گرفتن بورس گلد نیست.
    ولی پذیرش مشکلی نخواهی داشت.
    به امید کار نباید باشی چون هم نیاز به دانستن زبان ایتالیایی هست هم اینکه اونقدر درس و دانشگاه داری که وقت نداری که دنبال کار باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)