صفحه 64 از 68 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadnik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم با گرفتن بورس dSU یا بورس گلد دانشگاه پلی تکنیک میلان همه هزینه های یه زندگی خیلی معمولی دانشجویی ساپورت میشه ؟ اگر که نمیشه حدودا چند یورو باید با خودمون ببریم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    قربان شما.
    باره ها گفته شده که کامل کاور نمیکنه و اینکه چقدر اضافه تر باید از جیب بگذارید بستگی به شهر و انتخاب نوع accommodation شما و طرز زندگیتون داره. و این میتونه بین 1500 و 2000 تا 3500 و 4000 متغیر باشه.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

بچه ها كسى ميدونه اگه شخصى بورسيه گلد اين دانشگاه رو دريافت كرده باشه ولى پذيرش رو ديفر كنه؛ بورسيه باقى ميمونه يا خير؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Management - Razi University

دوستان تا چه حد می شه قبل از رفتن از دریافت بورس استانی میلان اطمینان پیداکرد؟ معمولا چند درصد ایرانی ها این بورسو گرفتن و مواردی که احیانا نتونستن بگیرن عمده دلایلش چی بوده

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بچه ها كسى ميدونه اگه شخصى بورسيه گلد اين دانشگاه رو دريافت كرده باشه ولى پذيرش رو ديفر كنه؛ بورسيه باقى ميمونه يا خير؟
    درود
    نخیر بورس را از دست میدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshju173 نمایش پست ها
    دوستان تا چه حد می شه قبل از رفتن از دریافت بورس استانی میلان اطمینان پیداکرد؟ معمولا چند درصد ایرانی ها این بورسو گرفتن و مواردی که احیانا نتونستن بگیرن عمده دلایلش چی بوده
    درود
    نمیشه به هیچ وجه مطمئن بود. ولی اگه مدارک کامل باشه بورس شامل میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام به همه ی دوستان
    بنده برای دو تا رشته مکانیک و مهندسی پزشکی توی مقطع ارشد اقدام کرده بودم. چراغ مکانیک سبز شده ولی مهندسی پزشکی هنوز تحت بررسیه. این جوری که بورسیه هارو چک کردم نه به ددلاین دی اس یو نمی رسم. از کجا می تونم چک کنم ببینم آیا از این بورسیه های merit based دانشگاه که gold silver va platinium داره چیزی offer شده یا نه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    بنده برای دو تا رشته مکانیک و مهندسی پزشکی توی مقطع ارشد اقدام کرده بودم. چراغ مکانیک سبز شده ولی مهندسی پزشکی هنوز تحت بررسیه. این جوری که بورسیه هارو چک کردم نه به ددلاین دی اس یو نمی رسم. از کجا می تونم چک کنم ببینم آیا از این بورسیه های merit based دانشگاه که gold silver va platinium داره چیزی offer شده یا نه.
    درود
    این بورس های مریت به صورت اتوماتیک بررسی میشه. شما میتونید از مسیر زیر چک کنید که شامل شما میشه یا خیر:
    Online service ==> Apply for Laurea Magistrale ==> choose your Academic year
    از منوی سمت چپ گزینه ی scholarship رو انتخاب کنید. اینجا میتونید ببینید مشمول هستید یا خیر

Junior Member

سلام من میخوام برا مستر رشته ی materials and nanotechnology اپلای کنم . رشته ی لیسانسم مهندسی نفت بوده ولی توی سایت زده که رشته های شیمی و مکانیک و فیزیک میتونن اپلای کنن. آیا با رشته نفت اگه قبول بشم بورسیه میدن؟
    یه سوال دیگه: میشه هم برا دانشگاه تورین و هم میلان اپلای کنم و هرکدوم خواستم برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rrasti90 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برا مستر رشته ی materials and nanotechnology اپلای کنم . رشته ی لیسانسم مهندسی نفت بوده ولی توی سایت زده که رشته های شیمی و مکانیک و فیزیک میتونن اپلای کنن. آیا با رشته نفت اگه قبول بشم بورسیه میدن؟
    یه سوال دیگه: میشه هم برا دانشگاه تورین و هم میلان اپلای کنم و هرکدوم خواستم برم؟
    درود
    اگه منظورتون بورس های استانی هست ربطی به رشته نداره . شما مدارکش رو حاضر کنین اگه مشمول شین بهتون میدن.
    شما برای هر چند تا دانشگاه خواستین اقدام کنین. در نهابت از بین دانشگاه های پذیرفته شده یکی رو انتخاب میکنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of industrial engineering @ iust

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلا

کسی از دوستان برای رشته ی engineering management از پلی تکنیک میلان پذیرش نگرفته؟

سلام
    كسى در مورد دروس رشته هاى مهندسى براى مقطع Master در دانشگاه ميلان اطلاع داره؟ ليست دروس مثلا براى رشته هاى مهندسى كه ديدم تعداد زيادى درس داشت و براى تز پايانى فقط ٢٠ واحد درنظر گرفته بود. بعد امتحان پايانى هم داشت!. ظاهرا اين دانشگاه ريسرچ محور نيست و بايد مثل ليسانس تعداد زيادى واحد برداشت؟ در اينصورت فرصتى براى ريسرچ پيدا نميشه درسته؟ بعد براى پذيرش دكترى مشكل ايجاد نميكنه؟ (چون برنامه دروس بيشتر شبيه به Course-based هست و مقاله دادن سخت ميشه).
    ویرایش توسط MehranM : December 4th, 2017 در ساعت 05:20 PM
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)