صفحه 2 از 68 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، برای این ترم هم فاند میده؟ کلا در مقطع ارشد رشته مهندسی شیمی و مهندسی صنایع فاند کامل میده؟
    خواهش میکنم
    ببین کلا ترم 1 بورس داره ولی من شندیم اول به first call تعلق میگیره و بعد با بچه های second call .این بورس خود دانشگاست
    حالا بورس DSU هم هست که کلا شرایطش فرق داره
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    ببین کلا ترم 1 بورس داره ولی من شندیم اول به first call تعلق میگیره و بعد با بچه های second call .این بورس خود دانشگاست
    حالا بورس DSU هم هست که کلا شرایطش فرق داره
    خب خود دانشگاه فاند میده از طریق کمیته جذب یا فاند دست استاده؟ آیا استاد هم برای گرفتن فاند باید پیدا کنی یا فقط اپلای میکنی و کمیته جذب خودش فاند میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

خب خود دانشگاه فاند میده از طریق کمیته جذب یا فاند دست استاده؟ آیا استاد هم برای گرفتن فاند باید پیدا کنی یا فقط اپلای میکنی و کمیته جذب خودش فاند میده؟
    شما وقتی درخواست پذیرشتون رو میفرستید، دانشگاه اگر به شما پذیرش بده خودش شما رو اتوماتیک برای بورس درنظر میگیره. یعنی شرایطتون رو بررسی میکنه. برای میلان لازم نیست استاد پیدا کنید چون دست خود دانشگاست بورسش. این رو هم بدونید که تعداد بورس هایی که به صورت فاند کامل باشند خیلی کم هستند

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستم رانا توضیح دادند و پیرو توضیحات ایشون بگم که بورس dsu مخصوص کم بضاعت هاست که کلا شرایط اخذش با سازمانی وابسه به دانشگاه به نام caaf هست
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

دوستان عزیز، لطفا پیش از ارسال پست به عنوان موضوع دقت کنید. در این موضوع فقط سوالات عمومی در مورد این دانشگاه پرسیده می شود. مسائل مربوط به فرایند پذیرش از زمان اقدام تا دریافت نتیجه در موضوع "ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)" بررسی میشود. اگر هنوز برای این دانشگاه اقدام نکرده اید و در رابطه با این دانشگاه سوالاتی برای شما وجود دارد که در پستهای قبلی این موضوع به آن پرداخته نشده است، می توانید در این موضوع مطرح کنید.

تخلف در این زمینه مستقیما با
    کارت قرمز همراه خواهد بود.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 20th, 2013 در ساعت 03:17 PM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

با سلام

با توجه به اعتراضات صورت گرفته در رابطه با تفکیک موضوعات بخش ایتالیا، لازم می دونم چند نکته رو توضیح بدم، اما به دلیل اینکه در موضوع امکان ارسال اینگونه پستها وجود ندارد پستهای انتقادی حذف شد و پست بنده نیز طی چند روز آینده حذف خواهد شد. پیش از توضیحات تقاضا میکنم
    در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، پست خود را به صورت پیغام خصوصی به اینجانب ارسال کنید تا فضای فروم از مسیر اصلی خارج نشود.

1. تغییر رنگ چراغ، جزو فرایند پذیرش محسوب می شود. این یک امر بدیهیست! و نیاز به توضیح ندارد. موضوعی با عنوان "
    ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)" به همین امر اختصاص داده شده است. در نتیجه از شما خواسته نشده که پست خود را در فروم مطرح نکنید، خواسته شده که به جای ارسال پست در اولین موضوعی که باز میکنید! پست خود را در مکان درست مطرح کنید. این کار کمک به ما نخواهد بود، بلکه کمک به دوستانی خواهد بود که در آینده پست های شما را با نظم بیشتری خواهند خواند.

2. ددلاین دانشگاه برای اقدام جنبه عمومی هم پیدا میکند، لذا پست مربوطه حذف نشده است. اما اینکه شما به عنوان یک متقاضی شرایط تان در چه وضعیتیست به فرایند پذیرش مربوط می شود. این نوع از سوال ناگزیر جنبه تکراری پیدا میکند و می تواند در هر دو موضوع مطرح شود.

3. این فروم متعلق به هیچکس نیست، به همین دلیل همه باید در نظم بخشیدن و حفظ نظم فروم کوشا باشند. اما متاسفانه بسیاری از کاربران سعی میکنند در اولین موضوعی که باز میکنند بدون توجه به موضوعات دیگر سوالاتشون رو مطرح کنند. موضوع قبلی پلی تکنیک میلان به بیش از 500 صفحه رسیده بود و عملا تبدیل به بهانه ای برای پرسیدن سوالات تکراری شده بود، چرا که واقعا امکان خواندن صفحات وجود نداشت.

4. این دسته بندی ها مرز مشخصی دارد و فقط بر اساس تجربه و به این دلیل تعریف شده است که امکان ارسال پست های تکراری و نا مرتبط گرفته شود. اینکه همه سوالات در یک موضوع مطرح شوند ایده خوبی نه برای مدیریت فروم و نه برای کاربران فروم می باشد.

5. ضمن تشکر بابت نگرانی شما در مورد رونق فروم، لازم به ذکر است بر اساس فصل تعداد کاربران بخش های مختلف متفاوت است. انشالله روز های رونق فروم هم فرا خواهد رسید. ضمن اینکه ارسال پستهای نامرتبط، تکراری و فاقد اطلاعات مفید رونق محسوب نخواهد شد. هدف در این فروم پاسخ به سوالات کاربران است، حال چه از طریق ارسال پست و چه از طریق خواندن مطالب قبلی! (راه دوم اکیدا توصیه می شود)

در انتها، با توجه به توضیحات داده شده اعتراضات مطرح شده وارد نمی باشد. چرا که همیشه برقراری نظم هزینه زمانی به همراه دارد و اعتراضات از این بابت است که شاید زمان بیشتری (در حد چند دقیقه!) از کاربران برای پیدا کردن موضوع مربوط به بحث خود میگیرد.

موفق باشید
    تیم مدیریتی ایتالیا
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 22nd, 2013 در ساعت 03:44 PM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

اگر اشتباه نکنم , سوال در مورد رشته های دانشگاه میلان به این تاپیک مربوط میشه

من سوالی در مورد این دو رشته داشتم :
    1) TELECOMMUNICATIONS ENGINEERING
    2)
    ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMS

آیا رشته اول زیاد سخت افزاری نیست ؟؟؟ (منظورم از زیاد سخت افزاری , داشتن درس هایی همچون سیگنال ...)
    https://www4.ceda.polimi.it/manifest...festoPublic.do
    بنابه لینک بالا خیلی از دروس انگلیسی و بعضی ها به زبان ایتالیایی هست , آیا انتخاب دروس بر عهده دانشجو هست ؟؟؟

در مورد رشته دوم , کسی از دوستان نمی دونه بیس این رشته بر چه اساسی هست ؟؟؟ آیا تو مایه های computer science هست که در دانشگاه های دیگر تدریس میشود ؟؟؟

(من خیلی تاپیک دانشگاه میلان رو جستجو کردم و تنها جایی که مربوط به رشته ها میشد اینجا بود)

Junior Member aghsajjy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering, Politecnico di Milano

سلام
    بله انتخاب درس بر عهده شماست و فقط یه تعداد درس محدود هست که شما باید برداری که ونام همه انگلیسی هست
    اما متاسفانه ی سری از تاپیک های جالب فقط ایتالیائی ارائه میشه
    در مورد computing systems درست حدس زدی، computer engineering کشورهای دیگست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم , سوال در مورد رشته های دانشگاه میلان به این تاپیک مربوط میشه

من سوالی در مورد این دو رشته داشتم :
    1) TELECOMMUNICATIONS ENGINEERING
    2)
    ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMS

آیا رشته اول زیاد سخت افزاری نیست ؟؟؟ (منظورم از زیاد سخت افزاری , داشتن درس هایی همچون سیگنال ...)
    بنابه لینک بالا خیلی از دروس انگلیسی و بعضی ها به زبان ایتالیایی هست , آیا انتخاب دروس بر عهده دانشجو هست ؟؟؟

در مورد رشته دوم , کسی از دوستان نمی دونه بیس این رشته بر چه اساسی هست ؟؟؟ آیا تو مایه های computer science هست که در دانشگاه های دیگر تدریس میشود ؟؟؟

(من خیلی تاپیک دانشگاه میلان رو جستجو کردم و تنها جایی که مربوط به رشته ها میشد اینجا بود)

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان عزیز
    من از میلان برام ترم 1 پذیرش دارم.یعنی سال 2013
    حالا این لینکی که گذاشتم میگه که فقط به رشته های مدیریت و محیط زیست بورس طعلق میگیره حالا این قضیه صحت داره؟چون لینک ترم پیش کلا همه دانشکده ها توش بود ولی الان فقط این چنتا رشته هست
    http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از میلان برام ترم 1 پذیرش دارم.یعنی سال 2013
    حالا این لینکی که گذاشتم میگه که فقط به رشته های مدیریت و محیط زیست بورس طعلق میگیره حالا این قضیه صحت داره؟چون لینک ترم پیش کلا همه دانشکده ها توش بود ولی الان فقط این چنتا رشته هست
    http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/
    Important:
    Information about Silver, Gold and Platinum scholarships available for a.y. 2013-14 will be published soon.
    Financial based DSU Scholarships
    For the academic year 2013-14 information will be published soon.

خودش نوشته که به زودی اعلام میشه!
    این بورس هایی که اعلام کردن شاید جدیدن،چون پارسال تو لیست نبود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)