صفحه 3 از 68 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از میلان برام ترم 1 پذیرش دارم.یعنی سال 2013
    حالا این لینکی که گذاشتم میگه که فقط به رشته های مدیریت و محیط زیست بورس طعلق میگیره حالا این قضیه صحت داره؟چون لینک ترم پیش کلا همه دانشکده ها توش بود ولی الان فقط این چنتا رشته هست
    http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/
    این لینک میگه فعلا تکلیف این سه مورد که ببیشتر برای هندیا و ویتنامیاست مشخص شده و باید منتظر مشخص شدن وضعیت اسکالرشیپ های بعدی موند. فعلا که نتایج پذیرش هم کامل مشخص نشده!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشت

بچه ها میشه یکم راجع به هعتبار بین المللی این دانشگاه بگین؟میخوام ببینم با معدل ارشد خوب ازین دانشگاه چقدر شانس دانشگاه های سطح بالای آمریکا مثل STANFORD یا mit رو داریم؟رشته ی برق

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها میشه یکم راجع به هعتبار بین المللی این دانشگاه بگین؟میخوام ببینم با معدل ارشد خوب ازین دانشگاه چقدر شانس دانشگاه های سطح بالای آمریکا مثل STANFORD یا mit رو داریم؟رشته ی برق
    آقا من هم دقیقا این سوال رو دارم، والا من یکم که CV استادشو نگاه کردم یکم نا امید شدم، احساس کردم ضعیفه ارتباطات بین المللیش اگه از بچه هایی که اونجا هستن نظر بدن خیلی عالی میشه

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام دوستان فرهیخته و عزیز
    بنده امروز در سایت پلیمی برنامه ای مشابه اراسموس رو دیدم که ظاهرا خود دانشگاه ها مجریش هستند مثلا این یکی :
    http://www.polimi.it/studenti/fai-un...ne-e-finalita/
    میخواستم بدونم کسی از چند و چون قبولی در این برنامه و شهریه اش اطلاعی داره یا نه ؟
    ممنونم
    that which doesn't kill me can only make me stronger

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

کدوم بورس رو ندن نمیری؟ ماله خود دانشگاه یا dsu ؟
    آرزو که بر جوانان عیب نیست داداش! من جزئیات dsu رو نمیدونم ولی فک کنم یه جا خوندم سالی حدود 4000 هزار یورو هست که تو 2 یا چند قسط داده میشه که اونم مث این که گرفتنش سخت تر شده.
    حالا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم بگه (البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه!)

سلام
    اگه بورس اصلی رو ندن نمیرم
    به چند دلیل
    اول اینکه مبلغش بالاتره و آدم مطمعن هست که داره نه اینکه ترم بعد باز با دردسر بره بگیردش
    بورس dsu بورسی هست که نسبت به درجه بضاعت شما و خانوادت شمارو و بقیه دوستان رو طبقه بندی میکنه و بهتون یه کد میده
    بسته به این بررسی انجام شده بهتون میدن که هزینه دانشگارو صفر میکنه ولی باید معمولا شما اولش هزینه رو بدی و اونا بعد از چند ماه تاخیر میان پوولو پس میدن
    و اینکه باید یسری سند ننشون بدی که مثلا حقوق پدر شما از سالی چند هزار یورو کمتره.فیش حقوقی میخوان.اجاره نشین باشی راحت تر میدن.واسه همین همه ایرانیا میرن مدارکو جعل میکنن و اونا هم فهمیدن و واسه همین جدادا سخت میدن
    من واسه همین زیاد دنبال این بورس نیستم
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Senior Member

کدوم بورس رو ندن نمیری؟ ماله خود دانشگاه یا dsu ؟
    آرزو که بر جوانان عیب نیست داداش! من جزئیات dsu رو نمیدونم ولی فک کنم یه جا خوندم سالی حدود 4000 هزار یورو هست که تو 2 یا چند قسط داده میشه که اونم مث این که گرفتنش سخت تر شده.
    حالا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم بگه (البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه!)

سلام
    اگه بورس اصلی رو ندن نمیرم
    به چند دلیل
    اول اینکه مبلغش بالاتره و آدم مطمعن هست که داره نه اینکه ترم بعد باز با دردسر بره بگیردش
    بورس dsu بورسی هست که نسبت به درجه بضاعت شما و خانوادت شمارو و بقیه دوستان رو طبقه بندی میکنه و بهتون یه کد میده
    بسته به این بررسی انجام شده بهتون میدن که هزینه دانشگارو صفر میکنه ولی باید معمولا شما اولش هزینه رو بدی و اونا بعد از چند ماه تاخیر میان پوولو پس میدن
    و اینکه باید یسری سند ننشون بدی که مثلا حقوق پدر شما از سالی چند هزار یورو کمتره.فیش حقوقی میخوان.اجاره نشین باشی راحت تر میدن.واسه همین همه ایرانیا میرن مدارکو جعل میکنن و اونا هم فهمیدن و واسه همین جدادا سخت میدن
    من واسه همین زیاد دنبال این بورس نیستم
    دقیقا همین آدما هستن که کار رو برای بقیه (اونایی که واقعا بضاعت مالی دارن) سخت می کنن. بعضی از ما ایرانیا واقعا فقط به فکر خودمون هستیم و کاری به بقیه نداریم که چی میشه!
    منم در مورد بورس دی اس یو زیاد شنیدم که از این کارا می کنن. ولی واقعا باید به فکر بعدیا هم باشیم. دیدم کسی رو که باباش میلیاردره ولی باز دنبال این کاراست!

کدوم بورس رو ندن نمیری؟ ماله خود دانشگاه یا dsu ؟آرزو که بر جوانان عیب نیست داداش! من جزئیات dsu رو نمیدونم ولی فک کنم یه جا خوندم سالی حدود 4000 هزار یورو هست که تو 2 یا چند قسط داده میشه که اونم مث این که گرفتنش سخت تر شده. حالا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم بگه (البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه!)
    سلاماگه بورس اصلی رو ندن نمیرمبه چند دلیلاول اینکه مبلغش بالاتره و آدم مطمعن هست که داره نه اینکه ترم بعد باز با دردسر بره بگیردشبورس dsu بورسی هست که نسبت به درجه بضاعت شما و خانوادت شمارو و بقیه دوستان رو طبقه بندی میکنه و بهتون یه کد میدهبسته به این بررسی انجام شده بهتون میدن که هزینه دانشگارو صفر میکنه ولی باید معمولا شما اولش هزینه رو بدی و اونا بعد از چند ماه تاخیر میان پوولو پس میدنو اینکه باید یسری سند ننشون بدی که مثلا حقوق پدر شما از سالی چند هزار یورو کمتره.فیش حقوقی میخوان.اجاره نشین باشی راحت تر میدن.واسه همین همه ایرانیا میرن مدارکو جعل میکنن و اونا هم فهمیدن و واسه همین جدادا سخت میدنمن واسه همین زیاد دنبال این بورس نیستم
    خوب اینجوری که dsu هم نمیصرفه , اینجوری باید یه 3-4 هزار یورو بدی دانشگاه ,
    حداقل یه 2000 یورو هم خودت لازم داری برا 2-3 ماه اول . اگه تا اون موقع هم dsu ندن باز سخت تر میشه شرایط...
    چون من شنیده بودم خوابگاه هم میدن به بعضیا , اینطوری باشه که اصلا خوابگاه هم نمیدن.
    اخرش هم , همین ایران میمونیم جایی نمیتونیم بریم

Junior Member

سلام.من برای سپتامبر 2013 معماری میلان پذیرش گرفتم.می خواستم بدونم نتیجه بورس دانشگاه نهایتا تا کی معلوم می شه؟ و اینکه بعدش وقت هست برای اقدام واسه بورس های دیگه یا باید از همین الان اقدام کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nrz66 نمایش پست ها
    سلام.من برای سپتامبر 2013 معماری میلان پذیرش گرفتم.می خواستم بدونم نتیجه بورس دانشگاه نهایتا تا کی معلوم می شه؟ و اینکه بعدش وقت هست برای اقدام واسه بورس های دیگه یا باید از همین الان اقدام کنیم؟
    من یادمه پارسال جواب بورسها تو مارچ اومد( تا حدود 10 فروردین اینا). ولی امسال یک سری از بچه ها میگن تو سایت دیدیم که گفتن جواب بورسها تو فوریه میاد. ولی از فوریه که 11 روز بیشتر نمونده و اینکه هنوز عده ای هستن که هر دو تا رشتشون زرده. واسه همین فکر میکنم اول تکلیف قبول یا رد شدن رو مشخص کنند و بعد جواب بورس رو که با این حساب میفته همون مارچ. بورس دیگه به جز بورس دانشگاه میشه بورس dsu که مال دولت ایتالیاست. تاچند وقت پیش میشد از خود ایران واسش اقدام کرد(دو تا دفتر تو ایران داشت) ولی خود سفارت به بچه ها گفته بوده که دیگه نرن سراغ اینا و برن از خود ایتالیا اقدام کنن. مقدار بورس dsu کم هست ولی تعدادش از بورس دانشگاه بیشتره و اگر هم بخواد بهتون تعلق بگیره در سریع ترین حالت از ترم 2 هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    مثل این که نتایج کومو هم داره کم کم میاد.
    برا رشته های من نوشته که تا ۱ مارچ اکسپت یا ریجکت کن.
    من میخواهم در مورد کمپ como و leanoardo بیشتر بدونم کسی هست بدونه شانس گرفتن بورس کدوما بیشتره؟؟
    درسته leonardo بورس های بیشتری میده ولی رقابتش یا تعداد دانشجوهاشم فکر کنم بیشتره؟
    ببخشید! این آمار تعداد بورسای هر کمپ کجاست؟ من چرا نمیابم:|
    من هم الان چک کردم دیدم سبز شده! من هنوز کورس دیسکریپشن نفرستادم:|

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)