صفحه 4 از 68 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

آه یافتمش! همش 10 تا پلاتنیوم؟ واسه هر رشته؟:دی
    قضیه پیچیده شد که:| رو گلد هم میشه واسه پوشش کامل هزینه ها حساب کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

والا ما نشستیم چند نفری یه حساب کردیم دیدیم حداقل 6500 یورو میشه مخارج. ولی خب هم تو بحث های قبلی فروم هم تو خود سایتش زده کافیه!! باید صرفه جویی کرد دیگه! (خونه چند نفری بگیریو کمتر بری بیرون و...)
    حالا بورس بدند! گلد بدند!
    بچه ها اطلاعات در مورد کمپ ها جمع کنیم و بذاریم همه استفاده کنند.
    خیلی ها چند تا انتخاب داشتند و حالا بین کمپ های مختلف موندند.
    کسایی که اونجا درس میخونند هم یه کم راهنمایی کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    والا ما نشستیم چند نفری یه حساب کردیم دیدیم حداقل 6500 یورو میشه مخارج. ولی خب هم تو بحث های قبلی فروم هم تو خود سایتش زده کافیه!! باید صرفه جویی کرد دیگه! (خونه چند نفری بگیریو کمتر بری بیرون و...)
    حالا بورس بدند! گلد بدند!
    بچه ها اطلاعات در مورد کمپ ها جمع کنیم و بذاریم همه استفاده کنند.
    خیلی ها چند تا انتخاب داشتند و حالا بین کمپ های مختلف موندند.
    کسایی که اونجا درس میخونند هم یه کم راهنمایی کنند.
    سلام
    شما اطلاع دارین کمپ کومو چند تا بورس پلاتینیوم و گلد داره؟ من از کومو پذیرش دارم اما تا تکلیف این بورس ها معلوم نشه جرات نمیکنم accept کنم!
    این 6500 تا که فرمودین هزینه زندگی بدون دانشگاس دیگه؟

Junior Member

بله بدون دانشگاه
    البته بگم این حساب 1. سرانگشتی بود و خیلی دقیق نیست 2. کومو هزینه هاش کمتر از میلان هست.
    یه فایل تو سایت بود که میتونید هزینه های خودتونو از اون حساب کنید.
    http://www.polinternational.polimi.i...dents_2012.pdf

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    سلام
    شما اطلاع دارین کمپ کومو چند تا بورس پلاتینیوم و گلد داره؟ من از کومو پذیرش دارم اما تا تکلیف این بورس ها معلوم نشه جرات نمیکنم accept کنم!
    این 6500 تا که فرمودین هزینه زندگی بدون دانشگاس دیگه؟
    اینجا بنوشته که اوضاع اسکولارشیپا چطوره. مگه قراره چیزی رو اکسپت کنین؟:| اگه دو تا رشته قبول شدین آره، اما واسه پرداخت اون 200 یورو فعلا وقت دارین:|

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    اینجا بنوشته که اوضاع اسکولارشیپا چطوره. مگه قراره چیزی رو اکسپت کنین؟:| اگه دو تا رشته قبول شدین آره، اما واسه پرداخت اون 200 یورو فعلا وقت دارین:|
    این لینکی گذاشتین رو دیده بودم اما این مال سال قبل هست!
    آره دیگه الان روی رشتم که کلیک میکنم 1 پیج باز میشه که گفته لطفا تا 1 مارچ پذیرشتون رو accept یا reject کنین
    الان تکلیف چیه؟نتیجه بورس کی میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

سلام دوستان
    نتایج دو انتخاب من اومد
    ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMSانتخاب اول در MILANO LEONARDO و انتخاب دوم در COMO
    حالا هر دوتاش سبز شده!
    من متاسفانه دیدی از رشته کامپیوتر در میلان و در کمپ های مختلفش ندارم
    نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم بهتره! اینجاست که به راهنمایی دوستان نیاز دارم
    و از طرفی واسه MILANO LEONARDO برام نوشته:
    The student might be asked to take a few specific courses to fulfil preliminary curriculum requirements.
    حالا از طرفی من اگه اسکولارشیپ نگیرم نمیتونم برم! ایا انتخاب هر کدوم در شانس اسکولارشیپ من اثر داره؟
    با تشکر پیشاپیش از دوستان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohollahsoltan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نتایج دو انتخاب من اومد
    ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMSانتخاب اول در MILANO LEONARDO و انتخاب دوم در COMO
    حالا هر دوتاش سبز شده!
    من متاسفانه دیدی از رشته کامپیوتر در میلان و در کمپ های مختلفش ندارم
    نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم بهتره! اینجاست که به راهنمایی دوستان نیاز دارم
    و از طرفی واسه MILANO LEONARDO برام نوشته:
    The student might be asked to take a few specific courses to fulfil preliminary curriculum requirements.
    حالا از طرفی من اگه اسکولارشیپ نگیرم نمیتونم برم! ایا انتخاب هر کدوم در شانس اسکولارشیپ من اثر داره؟
    با تشکر پیشاپیش از دوستان
    ببین دوست عزیز طبق سایت دانشگاه که من دیدم نوشته بود اینکه رشته ای که پذیرفته شدین relevant باشه به رشته ی خودتون یک مزیت برای دادن اسکالرشیپ به حساب میاد.مثلا کسی که گرایشش قدرت هست و تو قدرت پذیرفته شده با کسی که گرایشش الکترونیک هست ولی تو قدرت پذیرفته شده اگه بقیه شرایطشون یکسان باشه اونیکه قدرت خونده شانسش بیشتره.

Senior Member

قابل توجه Navid و بقیه دوستان:
    من بالاخره با کلی این در و اون در زدن و منت! از دو نفر از بچه هایی که یکی تو کمپ کومو و اون یکی تو لئوناردو بود فهمیدم حدودا بعد از 1 ماه از تاریخ اومدن پذیرش جواب بورس ها هم میاد. (یکیشون گفت 20 روزه اومد یکی دیگه گفت 1 ماه که هر دو هم حدودای این روزا پذیرش گرفته بودن)
    نتیجه : همون دهه سوم مارچ باید منتظر جوابا بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز طبق سایت دانشگاه که من دیدم نوشته بود اینکه رشته ای که پذیرفته شدین relevant باشه به رشته ی خودتون یک مزیت برای دادن اسکالرشیپ به حساب میاد.مثلا کسی که گرایشش قدرت هست و تو قدرت پذیرفته شده با کسی که گرایشش الکترونیک هست ولی تو قدرت پذیرفته شده اگه بقیه شرایطشون یکسان باشه اونیکه قدرت خونده شانسش بیشتره.
    ممنون نوید جان
    ولی من رشتم کامپیوتر-نرم افزار و بیشتر گرایشای کاریم هوشمصنوعی و ماشین لرنینگ بوده و حالا هر دو رشته قبولیم ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMS هست فقط در دو کمپ مختلف!
    یه گشتی هم که تو اطلاعات سایتشون زدم درست چون دقیق مشخص نبود تفاوتاشون نفهمیدم دقیقا به کدوم relevant تر محسوب می شم!
    از اون جایی که Leonardo برام نوشته
    The student might be asked to take a few specific courses to fulfil preliminary curriculum requirements
    این یعنی به COMO من Relevant بودم!؟

البته من اصلان نمیدونم امید باید داشته باشم به اسکولارشیپ یا نه!
    من معدل کلم 16.7 بود و 1 مقاله داخلی داشتم البته بقیه چیزاش مثله SOP یا recom را نمیشه گفت چقدر خوب بوده اما من فکر می کنم بد نبود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)