صفحه 5 از 68 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط rohollahsoltan نمایش پست ها
    ممنون نوید جان
    ولی من رشتم کامپیوتر-نرم افزار و بیشتر گرایشای کاریم هوشمصنوعی و ماشین لرنینگ بوده و حالا هر دو رشته قبولیم ENGINEERING OF COMPUTING SYSTEMS هست فقط در دو کمپ مختلف!
    یه گشتی هم که تو اطلاعات سایتشون زدم درست چون دقیق مشخص نبود تفاوتاشون نفهمیدم دقیقا به کدوم relevant تر محسوب می شم!
    از اون جایی که Leonardo برام نوشته
    The student might be asked to take a few specific courses to fulfil preliminary curriculum requirements
    این یعنی به COMO من Relevant بودم!؟

البته من اصلان نمیدونم امید باید داشته باشم به اسکولارشیپ یا نه!
    من معدل کلم 16.7 بود و 1 مقاله داخلی داشتم البته بقیه چیزاش مثله SOP یا recom را نمیشه گفت چقدر خوب بوده اما من فکر می کنم بد نبود!
    آره منم فک کنم به como رشتت نزدیکتره؛ چون اینجور که پیدست پیشنیاز خوردی واسه رشته لئونارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

عکس هایی از دو کمپ این دانشگاه ( که مخصوصا بچه های رشته Engineering of Computing Systems حق انتخاب یکی از این دو کمپ را دارند):

کمپ لئوناردو: کاملا در یک محیط شهری در شهر میلان واقع است. بر طبق شنیده ها هزینه های زندگی در میلان بالاتر از شهرهای دیگر است. آن چیزی که هنوز نمی دانیم این است که آیا با انتخاب این کمپ (که کمپ اصلی دانشگاه است) آیا شانس گرفتن بورس بالاتر خواهد بود یا نه. علائم زرد مرکز نقشه مکان دانشگاه را نشان می دهد.
    politechnico2.JPG

کمپ Como که به نسبت در شهری کوچک تر واقع است. هزینه های زندگی کمتر و (احتمالا) شانس گرفتن بورس کمتر. قسمت آبی رنگ اواسط نقشه مکان این کمپ را نشان می دهد.
    politechnico.JPG

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

اطلاعات دیگه ای که من تونستم برای Computing Systems از این سایتشون استخراج کنم اینا بود:
    M.Sc. Engineering of Computing Systems - Como Campus
    The three available tracks emphasize the interdisciplinary aspects of the information field:

1. the first (Communication and Society Engineering - CSE) focuses on the areas of communication, human sciences and society,
    2. the second (Sound and Music Engineering SME) is oriented towards the disciplines of physics, acoustics, digital signal processing, and computer music,
    3. while the third (Data Engineering - DE) concentrates on data modelling, information, knowledge and management.

M.Sc. Engineering of Computing Systems - Leonardo Campus

Topics include, but are not limited to:

• - Artificial Intelligence and Soft Computing
    • - High Performance Computer Architectures and Embedded System Design
    • - Advanced Databases and Information Systems
    • - Distributed Systems and Middleware Technologies
    • - Pervasive Computing
    • - Advanced Software Engineering, Design of Safety-critical, Concurrent and Real-time Systems
    • - Robotics and Image Analysis
    • - Web, and Multimedia Technologies, Videogames Design.

البته به طور کامل تر میتونید از فایل های زیر بخونید:
    http://www.polinternational.polimi.i...stems_Como.pdf
    http://www.polinternational.polimi.i...o_Leonardo.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط meslahik نمایش پست ها
    عکس هایی از دو کمپ این دانشگاه ( که مخصوصا بچه های رشته Engineering of Computing Systems حق انتخاب یکی از این دو کمپ را دارند):

کمپ لئوناردو: کاملا در یک محیط شهری در شهر میلان واقع است. بر طبق شنیده ها هزینه های زندگی در میلان بالاتر از شهرهای دیگر است. آن چیزی که هنوز نمی دانیم این است که آیا با انتخاب این کمپ (که کمپ اصلی دانشگاه است) آیا شانس گرفتن بورس بالاتر خواهد بود یا نه. علائم زرد مرکز نقشه مکان دانشگاه را نشان می دهد.

کمپ Como که به نسبت در شهری کوچک تر واقع است. هزینه های زندگی کمتر و (احتمالا) شانس گرفتن بورس کمتر. قسمت آبی رنگ اواسط نقشه مکان این کمپ را نشان می دهد.
    من به لیست دروس این رشته تو هردو تا دانشکده نگاه کردم , دروس como راحت تر بود نسبت به leonardo , من انتخاب اول زدم como بخاطر همین , دوم رو لئوناردو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

حقیقتش من سختی یا اسونیشا حس نکردم اما چون بیشتر زمینه کاریم هوش بود دیدم احتمالا لئوناردو بهتر باشه و حس کردم لئوناردو بیشتر به علوم کامپیوتر نزدیک تر بود!
    و در نهایت من لئوناردو را قبول و کومو را رد کردم
    راستی من تفاوتی در انتخاب اول و دوم ندیدم! یعنی حدس میزنم مهم نباشه ترتیب انتخابتون چیزی که مهمه اینه که در آخر سر که نتایج اومد کدوم را قبول کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    من به لیست دروس این رشته تو هردو تا دانشکده نگاه کردم , دروس como راحت تر بود نسبت به leonardo , من انتخاب اول زدم como بخاطر همین , دوم رو لئوناردو.

Junior Member

http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/

اطلاعات مربوط به بورس ها هم زده شد

Senior Member

یعنی چی تو این اسکالرشیپ به 3 سال اول تحصیل توجه میکنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    یعنی چی تو این اسکالرشیپ به 3 سال اول تحصیل توجه میکنن؟
    اونجوری که نوشته شده فکر کنم یعنی نگاه میکنند که آیا اون تعداد واحد مجازی که باید تو 3 سال اول تحصیل میگذروندی رو تو اون زمان مشخص گذروندی یا بیشتر طول کشیده ( به عبارتی 8 ترمه بودن!) و گفته بودن که اولویت هم با همین هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    اونجوری که نوشته شده فکر کنم یعنی نگاه میکنند که آیا اون تعداد واحد مجازی که باید تو 3 سال اول تحصیل میگذروندی رو تو اون زمان مشخص گذروندی یا بیشتر طول کشیده ( به عبارتی 8 ترمه بودن!) و گفته بودن که اولویت هم با همین هست.
    اگه واقعا رو این حساب بخوان بورس بدن که خیلی مسخرست چون خود دانشگاه بعضی اوقات واحدو نمیده این ربطی به ما نداره.ولی خودشون تو سایتشون گفتن overall GPA خیلی به بورس مربوط هست ولی من تو توضیحات این لینک بالا چیز دیگه ای دیدم!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    بچه ها زیاد سختش نکنید. تو خود ایتالیا دوره لیسانس (Laurea (Bachelor's degree معمولا 3 سال طول می کشه. اینا به احتمال زیاد رو این حساب اون مطلب رو آوردن که تازه مطلب جدیدی نیست و تو فایل های سال گذشته هم نوشته بودن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)