صفحه 6 از 68 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 673

موضوع: ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

اینکه تو فایلی که مریم آپلود کرده اسمی از بورس silver نیوردن یعنی این بورس قضیه اش منتفیه؟آخه تو خود سایتشون زده این بورسو ولی تو فایل آپلودی اسمی ازش نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    اینکه تو فایلی که مریم آپلود کرده اسمی از بورس silver نیوردن یعنی این بورس قضیه اش منتفیه؟آخه تو خود سایتشون زده این بورسو ولی تو فایل آپلودی اسمی ازش نیست
    چرا بابا تو همون سایت هست
    http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/

قسمت scholarships-for-programmes-held-in-all-politecnico-di-milano-campuses

فرق دارند دوتای اولی برا دروس انگلیسی بعدی برا همه ی دروس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    چرا بابا تو همون سایت هست
    http://www.polinternational.polimi.i...ear-2013-2014/

قسمت scholarships-for-programmes-held-in-all-politecnico-di-milano-campuses

فرق دارند دوتای اولی برا دروس انگلیسی بعدی برا همه ی دروس
    بله میدونم که تو سایتش زده این نوع بورسو ولی تو اون فایلی که شما آپلود کردین فقط راجع به platinum و gold صحبت کرده و از قضا بچه های سال های پیشم من تو فروم میگشتم کسیو ندیدم این بورسو گرفته باشه

Junior Member

فرقشون اینه که دو تای اولی برا رشته های انگلیسی هستند و بعدی برا همه ی رشته ها. برا همین جدا زدند
    من یادمه سال پیش یکی گفته بود که اول بورس سیلور گرفته بود بعد بهش گلد دادند.
    در خصوص بچه های سایتم تا اونجا که من خوندم بورسها خیلی کمه و اکثرا نگرفته بودند بورس (چند تا گلد بود فقط)

طبق پست های پارسال چند نفر gold گرفتند. درست میگید کسی هم بود که اول silver داشت بعد gold گرفت
    کلا شانس بورس هستش. امیدوارم بگیریم

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    طبق پست های پارسال چند نفر gold گرفتند. درست میگید کسی هم بود که اول silver داشت بعد gold گرفت
    کلا شانس بورس هستش. امیدوارم بگیریم
    دوستان مطلع هستید اون هایی که گلد گرفتند توشون معدل زیر 17 هم بوده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    دوستان مطلع هستید اون هایی که گلد گرفتند توشون معدل زیر 17 هم بوده؟
    بوده عزیز. کسی بوده بالای 17 که نگرفته و کسی بوده زیر 17 که گرفته! ظاهرا فقط معدل معیار نیست
    (این صحبت یکی از بچه های میلانو هست)

به نظرم من خیلی به بقیه کسائی که پذیرش گرفتند بستگی داره چون هر رشته را جداگانه بررسی میکنند و هر رشته یک تعداد مشخصی بورس gold داره و البته به غیر از معدل معرفی نامه اساتید، نامه انگیزه و از همه مهمتر سوابق تحصیلی و کاری C.V نوشته که تاثیر داره.

دوستان واسه کسی بورسش مشخص شده تا الان ؟

تو پروفایل مشخص میشه و پیغام میاد درسته؟
    " همه ی ما
    فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم
    که جهان را بی جهت
    یک جور عجیبی جدی گرفته ایم ! " ​سيّد علی صالحی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    دوستان واسه کسی بورسش مشخص شده تا الان ؟

تو پروفایل مشخص میشه و پیغام میاد درسته؟
    برا من که مشخض نشده.!! سال پیش بورسها از 16 مارچ شروع کردند به مشخص شدن حتی تا اواخر اپریلم طول کشیده ( یه سری که بورس گرفتند نرفتند و به نفر بعدی تو لیست رسیده)
    و اونجور که من متوجه شدم میل میزنند و خبر میدند که بورس گرفتی یا نه (فکر کنم تو پروفایلم بنویسند)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)