صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 129

موضوع: مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

پیش فرض پاسخ : مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminadel نمایش پست ها
    تبریک می گم دوست گرامی
    اما امکانش هست اسم رشتتون رو بگید. ( برای اطلاغات بیشتر از مدت زمان بررسی مدارک می خواستم بدونم)

و اینکه من این سوال رو از پروفایلم با پلیمی مطرح کردم که شفاف گفتن بدون داشتنحداقل های مدرک زیان(که در سایت هست) ما نمی تونیم اسمتون رو به سفارت بدیم چون ویزا نمی دن.
    و اینکه بدون مدرک زبان از لیست اسکالر حذف می شید و تا ددلاین فرست ارسال خواهی داشت در غیر این صورت باید دیفر و پست پن کنی تا با ددلاین بعدی مدارک رو ارسال کنی ، که مطمئن ترین راه مسج دادن به خود دانشگاه از طریق پروفایلت هست.
    اینکه تا ددلاین مهلت ارسال مدرک زبان رو داریم یعنی باید مثلا تا 1 مارچ به صورت آفیشال مدرک رو ارائه کنیم یا اینکه به محض اینکه نمره تو پروفایل iBT اومد اگر همون پرینت اسکرین بگیریم و تو سایت بذاریم کفایت میکنه واسه شرکت در اسکالرشیپ تا آفیشالش به دستشون برسه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    اینکه تا ددلاین مهلت ارسال مدرک زبان رو داریم یعنی باید مثلا تا 1 مارچ به صورت آفیشال مدرک رو ارائه کنیم یا اینکه به محض اینکه نمره تو پروفایل iBT اومد اگر همون پرینت اسکرین بگیریم و تو سایت بذاریم کفایت میکنه واسه شرکت در اسکالرشیپ تا آفیشالش به دستشون برسه؟
    خب شما فعلا همون رو تو سایت آپلود کنید تا بعد اگه شد تا 1 مارچ به دستشون برسونید و فک میکنم نتایج بورس رو قراره تو فوریه اعلام کنند.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2624 نمایش پست ها
    سلام من سطح زبانم هنوز به مینیمم دانسگاه که ۶ هست نرسیده تا اونجا که می شه می خوام دیرتر امتحان بدم. می خواستم بیبینم می شه مدرک رو بعد از ددلاین هم براشون فرستاد؟ اینجور که شما گفتی برای اسکولار شیپ مهمه!
    اسکولار شیپ واسم مهم نیست
    آخرین مهلت میشه حداکثر تا 1 مارچ برای first call و تا 13 مارچ برای second call وقت دارید.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان من شنیدم که polimi میشه با ielts general هم رفت تو سایتم ذکر نکرده که حتما باید academic باشه کسی خبر موثقی داره؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم که polimi میشه با ielts general هم رفت تو سایتم ذکر نکرده که حتما باید academic باشه کسی خبر موثقی داره؟ممنون
    معمولا دانشگاهها همشون میزنن IELTS ولی نمیزنن آکادمیک چون منظور همون آکادمیک هست. البته هستن اون دانشگاههایی که تاکید میکنن آکادمیک. بهترین کار اینه که از خودشون بپرسید

Junior Member

بچه ها کسی می دونه که اگه دانشگاه پلیمی بدون اینکه مدرک زبان رو تا آخر ددلاین اپلود کرد پذیرش بده٫ ایا می شه مدرک زبان رو زمانی که برای تشکیل پرونده به سفارت میریم یعنی حدود ردیبهشت به بعد بهشون اراپه داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

سلام دوستان من 40 روز پیش بدون نوره زبان اکسپت شدم. تازگیا تافل دادم ولی متا سفانه 74 شدم! بنظرتون چیکار کنم؟ البته نمیتونم تا 1 مارچ دباره آزمون بدم. بنظرتون میشه تا تشکیل پرونده سفارت ازشون وقت گرفت؟ البته میدونم اسکلارشیپ کنسل میشه و فقط باید به DSU دل ببندیم. ممنون میشم کمک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

دوستان من تافل دادم و 88 شدم، اما چون واس 1 جای دیگه ام دارم اقدام میکنم و اونجا 90 میخواد مجبورم 16 فبریه دوباره بدم
    حالا به نظرتون همینو ریپورت کنم یا واستم شاید اون یکی بهتر شد و اونو بفرستم؟ فرق چندانی میکنه در اسکالرشیپ اینکه نمرم مثلا 95 بشه؟ یا اینکه دیرتر نمره بره براشون شانسم واسه فاند کم نمیشه؟
    (در ضمن دانشگاه بم گفته که واسه اسکالرشیپ مورد نداره 16 فبریه آزمون بدم و اسکرین شات نمرم رو آپلود کنم تا ریپورت اصلی برسه دستشون)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar100 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 40 روز پیش بدون نوره زبان اکسپت شدم. تازگیا تافل دادم ولی متا سفانه 74 شدم! بنظرتون چیکار کنم؟ البته نمیتونم تا 1 مارچ دباره آزمون بدم. بنظرتون میشه تا تشکیل پرونده سفارت ازشون وقت گرفت؟ البته میدونم اسکلارشیپ کنسل میشه و فقط باید به DSU دل ببندیم. ممنون میشم کمک کنید.
    فکر میکنم مشابه این سوال رو یکی دیگه هم پرسیده بود. و یادمه اینطور جواب داده شده بود که اگر هم دانشگاه نمره ی زبان پایین تر از مینیمم اعلام شده در سایت رو ازتون قبول کنه ظاهرا سفارت قبول نمبکنه. پس انگار شما باید تا روز وقت سفارتتون یه نمره بالاتر از مینیمم داشته باشید

Junior Member

امکانش هست بدلیل نفرستادن نمره زبان یا study program چراغ رشته قرمز بشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)