صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 129

موضوع: مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

سلام دوستان
    من در کازشناسی ارشد معماری کمپس لئوناردو پذیرش شدم و پیامی بابت دیفر کردن به دانشگاه فرستادم که جوابشون :
    if you will be admitted, you will be allowed to defer your admission to the 2nd semester and so you'll start classes in March, 2014.

Please be aware that generally for the 2nd semester there are no scholarships available.

درواقع چون من نمی تونم مدرک زبان رو تا مارچ بفرستم خواستم که دیفر کنم ومدرک زبانم رو برای ددلاین ترم 2 بفرستم. می خواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminadel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در کازشناسی ارشد معماری کمپس لئوناردو پذیرش شدم و پیامی بابت دیفر کردن به دانشگاه فرستادم که جوابشون :
    if you will be admitted, you will be allowed to defer your admission to the 2nd semester and so you'll start classes in March, 2014.

Please be aware that generally for the 2nd semester there are no scholarships available.

درواقع چون من نمی تونم مدرک زبان رو تا مارچ بفرستم خواستم که دیفر کنم ومدرک زبانم رو برای ددلاین ترم 2 بفرستم. می خواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟
    ممنونم

ببین دوسته من تا اوتجا که من تو عمل دیدم شما 2 ماهم دیرتر از مارچ بفرستی یعنی تا روزه تشکیل پرونده تو سفارت برات هیچگونه مشکلی پیش نمیاد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar100 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 40 روز پیش بدون نوره زبان اکسپت شدم. تازگیا تافل دادم ولی متا سفانه 74 شدم! بنظرتون چیکار کنم؟ البته نمیتونم تا 1 مارچ دباره آزمون بدم. بنظرتون میشه تا تشکیل پرونده سفارت ازشون وقت گرفت؟ البته میدونم اسکلارشیپ کنسل میشه و فقط باید به DSU دل ببندیم. ممنون میشم کمک کنید.
    دقیقا از این ترم برعکس شده و سفارت به مدرک گیر نمیده بلکه دانشگاه گیر میده...شما تا روز تشکیل پرونده وحتی 10-20 روز بعدش وقت دارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    دقیقا از این ترم برعکس شده و سفارت به مدرک گیر نمیده بلکه دانشگاه گیر میده...شما تا روز تشکیل پرونده وحتی 10-20 روز بعدش وقت دارید
    آقا ممنون. منم به دانشگاه میل زدم و فقط گفت بورس نمیگیری اگه زبانتو نفرستی. در ضمن دوستم که اونجا میخونه، همین حرف شمارو زد و گفت در مورد بورس هم که منو در نظر نمیگیرن، امید به بورس دی اس یو کماکان هستش و بازم جای امیدواری هست. در ضمن هفته گذشته نامه ادمیشنم هم اومد تو پروفایلم

Junior Member eli_user آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد

برای پست کردن مدرک زبان باید از طریق موسسه ای که امتحان دادیم فرستاده بشه یا certified copy از اصلش رو می شه فرستاد؟
    1. هر چیز که در جستن آنی , آنی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_user نمایش پست ها
    برای پست کردن مدرک زبان باید از طریق موسسه ای که امتحان دادیم فرستاده بشه یا certified copy از اصلش رو می شه فرستاد؟
    اصلا لازم به ارسال نیست. فقط آپلود کنید کافیه. (مدارک ارسالی: فرم اپلیکیشن امضا شده + ریز نمرات ترجمه شده)

Junior Member

سلام ..من یه سوال داشتم... من برای ترم اول یعنی سپتامبر 2013 از میلان پذیرش گرفتم...مدرک زبان من تا 25 jun امسال اعتبار داره یک بار میل زدم قبل از نتیجه پذیرش بهم گفتند که ممکنه بعدا ازم بخوان دوباره امتحان بدم ....شما نظری ندارین؟ قرار سفارت چجوری manage می شه؟ من باید زنگ بزنم وقت بگیرم و حول و حوش چند ماه دیگه است؟؟؟ مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in CSE,Michigan Tech

سلام
    من برای میلان اقدام کردم برای فال ۲۰۱۳
    برای نمره تافل من الان باید از طریق ETS اصلشو سفارش بدم که ارسال بشه به دانشگاه یا همین فایل پی دی افی که از وبسایت ETS گرفتم و آپلود کردم کافیه؟ الان من با این کپی در پروسه اسکالرشیپ شرکت داده میشم?
    مرسی از پاسخ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

Unhappy پاسخ : مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

سلام دوستان
    من هم دقیقا مشکل شما ها رو دارم پذیرش گرفتم ولی نمره ی آیلتسم کم شده و باید توی می امتحان بدم فقط چیزی که هست متوجه نمیشم دقیقا کی باید برای تشکیل پرونده تو سفارت اقدام کنیم،تا کی وقت داریم مدرک زبان ارائه کنیم ودر کل آخرین مهلت تشکیل پرونده تو سفارت کی هستش؟ میخوام ببینم میرسم تا اون موقع یا نه!
    به دانشگاه هم کلی نامه دادم ولی راه نمیان اصلا و میگن شما میتونین نمره بفرستید ولی نمیتونیم قول بدیم اسمتونو بدیم سفارت یا نه! من مشکلم اینه که نمیخوام عجله ای یه امتحان بدم که اصلا نمیدونم کاری میشه کرد یا نه! ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره کمک کنه...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saramehraz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم دقیقا مشکل شما ها رو دارم پذیرش گرفتم ولی نمره ی آیلتسم کم شده و باید توی می امتحان بدم فقط چیزی که هست متوجه نمیشم دقیقا کی باید برای تشکیل پرونده تو سفارت اقدام کنیم،تا کی وقت داریم مدرک زبان ارائه کنیم ودر کل آخرین مهلت تشکیل پرونده تو سفارت کی هستش؟ میخوام ببینم میرسم تا اون موقع یا نه!
    به دانشگاه هم کلی نامه دادم ولی راه نمیان اصلا و میگن شما میتونین نمره بفرستید ولی نمیتونیم قول بدیم اسمتونو بدیم سفارت یا نه! من مشکلم اینه که نمیخوام عجله ای یه امتحان بدم که اصلا نمیدونم کاری میشه کرد یا نه! ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره کمک کنه...
    ببین ترم پیش این مشکل دقیقا داشتم...میری سفارت برای تشکیل پرونده با این مواجه میشی که اسمت نیس و تشکیل پزونده نمیدن ولی میگن برو یه نامه از یونی بیار ما باهات راه میایم تقریبا 20 روز اینا بعداز تشکیل پرونده مرحله اول وقت داری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)