صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 129

موضوع: مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

ممنون دوست عزیز،یعنی من کی باید برای تشکیل پرونده برم سفارت؟ آخرای می میشه؟ چون من اگه به امتحان 11می برسم اونوقت میتونم 2هفته بعدش نمرمو بدم بهشون یعنی تقریبا همون 20 روزی که شما گفتی...زودتر نمیرسم...چون اگه زودتر برم برای تشکیل پرونده قبل از امتحانم چند روزی که مهلت میدن نمیرسم نمره ببرم براشون دیگه!

Junior Member

سلام دوستان. این مدارک زبانی که میخواد فقط یکیش کافیه ؟؟؟ به غیر از تافل و ایلتس راجع به بقیه میشه توضیح بدین ؟؟؟

TOEFL CBT: 210
    TOEFL IBT: 78
    TOEFL PBT: 547
    * Our TOEFL code is 9795 *
    TOEIC: 690
    IELTS: 6
    Cambridge Proficiency: C
    Cambridge Advanced: C
    Cambridge First Certificate: B
    Trinity College: ISE II

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این مدارک زبانی که میخواد فقط یکیش کافیه ؟؟؟ به غیر از تافل و ایلتس راجع به بقیه میشه توضیح بدین ؟؟؟

TOEFL CBT: 210
    TOEFL IBT: 78
    TOEFL PBT: 547
    * Our TOEFL code is 9795 *
    TOEIC: 690
    IELTS: 6
    Cambridge Proficiency: C
    Cambridge Advanced: C
    Cambridge First Certificate: B
    Trinity College: ISE II

یکیش کافیه، بقیشم مهم نیست.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

سلام، من پذیرش کامل از دانشگاه پلی تکنیک میلان دارم، تافل با نمره 88 دارم ولی مدرکش متاسفانه تا حالا بدستم نرسیده ، حالا می خواستم بپرسم که آیا اگه به سفارت رفتم و پرینت از اکانت تافل بردم بهشون آیا قبول می کنن؟

Junior Member

سلام دوستان من از طریق یک موسسه که پزیرش میگیره اپلای کردم برای میلان اما برای ترم 2 به آیلتس نخواهم رسید حالا میشه من روند پزیرشو کنسل کنم وبرای ترم بعد (یعنی مهر)اقدام کنم؟موسسه گفته ما پزیرش میگیریم و اگه زبانو نتونستی بدی برات یک ترم مرخصی میگیریم حالا من موندم چه کنم چون اون موسسه اگه پزیرش اکسپت شه 70% دیگه پولشم میخاد در صورتیکه من به هیج جا نرسیدم <کلی هم هزینه کردم دوستان بنظرتون چه میشه کرد؟چه راهی دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از طریق یک موسسه که پزیرش میگیره اپلای کردم برای میلان اما برای ترم 2 به آیلتس نخواهم رسید حالا میشه من روند پزیرشو کنسل کنم وبرای ترم بعد (یعنی مهر)اقدام کنم؟موسسه گفته ما پزیرش میگیریم و اگه زبانو نتونستی بدی برات یک ترم مرخصی میگیریم حالا من موندم چه کنم چون اون موسسه اگه پزیرش اکسپت شه 70% دیگه پولشم میخاد در صورتیکه من به هیج جا نرسیدم <کلی هم هزینه کردم دوستان بنظرتون چه میشه کرد؟چه راهی دارم؟
    بهتر بود خودتون اقدام میکردین این سایت راجع به میلان کامله کامله الان راهتون همون دیفر کردنه که کمترین ضرر مالی رو بخورین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان، من امسال می‌خوام برای مستر میلان اپلای کنم و نمره آیلتس من تا می 2014 اعتبار داره یعنی زمان اپلای معتبر هست. اول اینکه باید اصل نمره زبان رو از مرکز امتحان ( دانشگاه آزاد) بفرستم یا کپی یا همون آپلود کافی هستش؟
    و اینکه زمان شروع ترم باید مدرک زبان معتبر باشه ( یعنی همون سپتامبر 2014) یا نه؟ می‌خوام ببینیم که باید دوباره امتحان بدم یا نه ایرادی نمی‌گیرن؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امسال می‌خوام برای مستر میلان اپلای کنم و نمره آیلتس من تا می 2014 اعتبار داره یعنی زمان اپلای معتبر هست. اول اینکه باید اصل نمره زبان رو از مرکز امتحان ( دانشگاه آزاد) بفرستم یا کپی یا همون آپلود کافی هستش؟
    و اینکه زمان شروع ترم باید مدرک زبان معتبر باشه ( یعنی همون سپتامبر 2014) یا نه؟ می‌خوام ببینیم که باید دوباره امتحان بدم یا نه ایرادی نمی‌گیرن؟
    ممنون
    دوست عزیزم شما واسه میلان پذیرش هم بشی واسه کارای سفارت نمرت باطل میشه پس بهتره هروقت تونستی دوباره امتحان بدی با همین میتونی اقدام کنی واسه پذیرش ولی واسه ویزا نه

Junior Member

سلام، من الان میلان هستم و اینجا تازه دارم مدرسه ایتالیایی میرم و دارم برای زبان انگلیسی هم آماده میشم که اینجا مدرسه برم از ایران لیسانس دارم و اینجا می‌خوام برای ارشد برم پلیتکنیک سوال من اینکه اولا دانشگاه مدرک زبان مدرسه را قبول می‌کند؟ اینجا به من گفتن ۱۰ لول هست و من باید سر کلاسه لول ۳ بشینم، مدرک چه لولی را باید بگیرم که دانشگاه قبول کنه؟ نکنه باید ۱۰ لول را تموم کنم و بعد آیلتس امتحان بدم؟ دانشگاه برای ارشد که امتحان ورودی دارد؟

Junior Member

ببخشید دوستان ، من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. میخوام برای فوق لیسانس مدیریت یا هر رشته دیگه ای که بشه توی دانشگاه میلان تحصیل کنم. کسی راجع به رشته های انگلیسی این دانشگاه میتونه کمک کنه که به زبان انگلیسی باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)