صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 129

موضوع: مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

Junior Member insatiate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

پیش فرض پاسخ : مشکل مدرک زبان انگلیسی و سوالات مربوطه

با سلام

رشته های مرتبط در دانشگاه میلان:
    European Languages
    International Cooperation
    در دانشگاه بولونیا:
    Foreign Languages

در دانشگاه تور ورگاتای رم
    Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط legitu نمایش پست ها
    ببخشید دوستان ، من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. میخوام برای فوق لیسانس مدیریت یا هر رشته دیگه ای که بشه توی دانشگاه میلان تحصیل کنم. کسی راجع به رشته های انگلیسی این دانشگاه میتونه کمک کنه که به زبان انگلیسی باشه؟

Junior Member insatiate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

با سلام
    دانشگاه پلی تکنیک میلان فقط این موارد رو قبول میکنه:
    The minimum requirements for English language proficiency (for Master of Science programmes taught in English) are as follows:

TOEFL CBT: 210
    TOEFL IBT: 78
    TOEFL PBT: 547
    * Our TOEFL code is 9795 *
    TOEIC: 690
    IELTS (Academic): 6
    Cambridge Proficiency: C
    Cambridge Advanced: C
    Cambridge First Certificate: B
    Trinity College: ISE II

نقل قول نوشته اصلی توسط iner_eye نمایش پست ها
    سلام، من الان میلان هستم و اینجا تازه دارم مدرسه ایتالیایی میرم و دارم برای زبان انگلیسی هم آماده میشم که اینجا مدرسه برم از ایران لیسانس دارم و اینجا می‌خوام برای ارشد برم پلیتکنیک سوال من اینکه اولا دانشگاه مدرک زبان مدرسه را قبول می‌کند؟ اینجا به من گفتن ۱۰ لول هست و من باید سر کلاسه لول ۳ بشینم، مدرک چه لولی را باید بگیرم که دانشگاه قبول کنه؟ نکنه باید ۱۰ لول را تموم کنم و بعد آیلتس امتحان بدم؟ دانشگاه برای ارشد که امتحان ورودی دارد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارنامه تافلم هنوز نیومده و احتمال زیاد تا ددلاین second call هم نمیاد.. میخواستم ببینم میشه که از همون قسمت نمره ام توی پرتال ETS پرینت اسکرین بگیرم اونو آپلود کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارنامه تافلم هنوز نیومده و احتمال زیاد تا ددلاین second call هم نمیاد.. میخواستم ببینم میشه که از همون قسمت نمره ام توی پرتال ETS پرینت اسکرین بگیرم اونو آپلود کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    دوست عزیز شما باید از طرف ETS نمره تافلتون رو بفرستید. باید سفارش ریپورت نمره تافل رو بدین و کد موسسه رو وارد کنید مال دانشگاه پلی تکنیک ایتالیا 9795 هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط topengineer نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید از طرف ETS نمره تافلتون رو بفرستید. باید سفارش ریپورت نمره تافل رو بدین و کد موسسه رو وارد کنید مال دانشگاه پلی تکنیک ایتالیا 9795 هست
    ممنون از شما
    آخه تو سایت خود دانشگاه نوشته که کافیه آپلود کنین کارنامه رو.. بعد دیدم بعضی از بچه ها که مثل من کارنامه شون نیومده بوده تا ددلاین همین کارو کردن، یعنی پرینت اسکرین گرفتن پی دی افش کردن و فرستادن.. میخواستم مطمئن شم اگه میشه همچین کاری کرد الکی هزینه ریپورت ندم.. چون جایی ندیدم نوشته باشه نمره حتما باید از ETS ریپورت بشه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط topengineer نمایش پست ها
    خواهشا از چیزی که مطمئن نیستین از جواب دادن خودداری فرمایید
    روند نمره زبان برای سفارت و دانشگاه فرق میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_m نمایش پست ها
    ممنون از شما
    آخه تو سایت خود دانشگاه نوشته که کافیه آپلود کنین کارنامه رو.. بعد دیدم بعضی از بچه ها که مثل من کارنامه شون نیومده بوده تا ددلاین همین کارو کردن، یعنی پرینت اسکرین گرفتن پی دی افش کردن و فرستادن.. میخواستم مطمئن شم اگه میشه همچین کاری کرد الکی هزینه ریپورت ندم.. چون جایی ندیدم نوشته باشه نمره حتما باید از ETS ریپورت بشه
    بله فقط پرینت سکرین کنید و آپلود کنید کافبه خود دانشگاه به نتایج دسترسی داره.
    تا موقعه سفارت هم مدرکتون حاضر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    ببین ترم پیش این مشکل دقیقا داشتم...میری سفارت برای تشکیل پرونده با این مواجه میشی که اسمت نیس و تشکیل پزونده نمیدن ولی میگن برو یه نامه از یونی بیار ما باهات راه میایم تقریبا 20 روز اینا بعداز تشکیل پرونده مرحله اول وقت داری
    یعنی 20 روز بعد از آخرین مهلت تشکیل پرونده؟؟؟ من زنگ زدم سفارت و گفتن تو می برای تشکیل پرونده اعلام میکنن و حدود 1 ماه هم زمان داره ...میخوام بدونم این 20 روز که می گی بعد از این یه ماهه؟ شما خودت تجربه داشتی؟چی شد دانشگاه نامه میده ؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط srv89 نمایش پست ها
    یعنی 20 روز بعد از آخرین مهلت تشکیل پرونده؟؟؟ من زنگ زدم سفارت و گفتن تو می برای تشکیل پرونده اعلام میکنن و حدود 1 ماه هم زمان داره ...میخوام بدونم این 20 روز که می گی بعد از این یه ماهه؟ شما خودت تجربه داشتی؟چی شد دانشگاه نامه میده ؟؟
    سالهای پیش دو مرحله ای بود الان یه مرحله ای هست و قضیه فرق میکنه.
    باید همه مدارک رو باهم ارائه بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من یکبار آیلتس امتحان دادم اما زیر 6 شدم
    تو میلان اکسپت شدم حالا میخوام بدونم تا کی میتونم مدرک زبانو ارایه بدم بشون که اسممو برای سفارت رد کنن؟میخوام 10 می دوباره امتحان بدم برای آیلتس
    هرچی به پلیمی ایمیل میزنم جواب نمیدن چون سفارت بهم گفته از دانشگاه بپرسم اینا هم که جواب نمیدن

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1366 نمایش پست ها
    سلام
    من یکبار آیلتس امتحان دادم اما زیر 6 شدم
    تو میلان اکسپت شدم حالا میخوام بدونم تا کی میتونم مدرک زبانو ارایه بدم بشون که اسممو برای سفارت رد کنن؟میخوام 10 می دوباره امتحان بدم برای آیلتس
    هرچی به پلیمی ایمیل میزنم جواب نمیدن چون سفارت بهم گفته از دانشگاه بپرسم اینا هم که جواب نمیدن
    دوست عزیز میتونی ازشون تلفنی هم سوال کنی شمارشون تو وبسایت هست فکر کنم 10 می هم دیر نباشه چون احتمالا امسال 25 می به بعد باشه کارای سفارت حتی من احتمال میدم دیرتر از این هم باشه
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)