صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود میری امور فارغالتحصیلان یه نامه میگیری که من این تعداد واحد رو با فلان معدل فلان سال تموم کردم و تموم.
    ممنون از راهنماییتون ولی من چطور می تونم این نامه رو از امور فارغ التحصیلان بگیرم در صورتی که هنوز فارغ التحصیل نشدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط VHP نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون ولی من چطور می تونم این نامه رو از امور فارغ التحصیلان بگیرم در صورتی که هنوز فارغ التحصیل نشدم.
    اگر بتونید بگیرید که خیلی خوبه.
    ولی من خودم سال آخر لیسانس خواستم این نامه رو بگیرم ولی دانشگاه گفت که من نمیدونم که تو تو چه تاریخی فارغ التحصیل میشی. (چون بهشون گفتم که تو نامه باید قید بشه که من ترم هشت فلان تاریخ درسم تموم میشه). دقت کنید که اگر نامه ای میگیرید تاریخ فارغ التحصیلی باید توش قید شده باشه.
    که درست هم میگفتن.
    اومدیمو من هشت ترمه تموم نکردم!!
    والا!

اگرم نتونستین بگیرین، برین از یکی از اساتید نامه بگیرین که توش قید شده باشه که تعداد واحدای پاس کرده و باقیمونده چقدره و باز هم باید قید بشه که تو سال آخر لیسانس و یا هر مقطع دیگه ای هستین.

ارادتمند.

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه سوال خیلی فوری دارم
    در مرحله 5 در قسمت study program باید جی آپلود کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط alii8 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال خیلی فوری دارم
    در مرحله 5 در قسمت study program باید جی آپلود کنیم؟
    چارت درسی ترجمه شده.

Junior Member

سلام به همگی
    بچه ها من چون دانشجو ام و مدرکم هنوز آماده نیست اون گواهی که میگه من تا اخر 2016 July فارغ التحصیل میشم و از مدیر گروهمون گرفتم,الان دو تا سوال داشتم یکی اینکه مدیر گروهمون فقط این نامه و امضا کرده و تاریخ زده و مهر نداره الان این اکیه مشکل ساز نمیشه؟
    دوم این که من این گواهی و که خودم تو سربرگ دانشگاه زدم تو دو تا نسخه نوشتم هم فارس هم انگلیسی الان انگلیسی و اسکن کنم کفایت میکنه یا فارسی و برم بدم دارالترجمه مهر اونم بخوره روش؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین .

سلامووقت به خیر
    من تمام مدارکم اماده ی ارساله ولی نمیدونم از په طریق بفرستم.کمک میکنید لـــطفـــــــــا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_bayenat نمایش پست ها
    سلامووقت به خیر
    من تمام مدارکم اماده ی ارساله ولی نمیدونم از په طریق بفرستم.کمک میکنید لـــطفـــــــــا.
    سلام
    فقط ریز نمره و اون رسید ثبت نام آنلاینو باید پستی بفرستین,بقیه چیزارو (resume,sop,course description,recomm........) آنلاین باید ثبت نام کنین.
    موفق باشین

سلام. چند تایی سوال:
    من لیسانس دو رشته ای خوندم و یه فوقم دارم. دارم مستر مجدد (مکانیک) اقدام می کنم.
    1) gre نمره م خوب شده. اما جایی برای آپلودش نداره. فقط تو رزومه اعلام کنم یا مثلا با pdf نمره تافل ادغام کنم و تهش اینم بذارم یا راه دیگه؟
    2) در کنار دانشنامه واسه لیسانس، یه مدرکم که فرمتش عین دانشنامه س ولی امضاهاش فرق داره و توش عنوان ممتازی اومده هم دارم که ترجمه رسمیشم دارم. دو تاش بیارم واسه آپلود؟ و اینکه بعضی دانشگاهها خواسته بودن اگه پشت مدارکم چیزی هست(مثل تمبر) اسکن بشه، واسه این دانشگام اونو بیارم؟
    3) گفته مدت قانونی تحصیل. تو امیرکبیر 4 سال معموله و تا 6 سال مجازه. منم که کارنامه و... م قروقاطیه. لیسانس مکانیکم از رو کارنامه میشه 7 سال(ولی در واقع از سال 4 لیسانس اول شروع شد و در نهایت با فوق رشته اول با هم تموم شد) و لیسانس موادم 4 ساله تموم شد و فوقم 3 ساله. حالا چی بزنم؟
    4) اینو قبلا پرسیدن اما دوباره می نویسم. واسه cgpa برای lowest in the scale بزنیم 0 یا 10 یا 12(کمتر از این باشه کادانی میدن به جای کارشناسی)؟ واسه فوق چی؟
    خیلی ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام. چند تایی سوال:
    من لیسانس دو رشته ای خوندم و یه فوقم دارم. دارم مستر مجدد (مکانیک) اقدام می کنم.
    1) gre نمره م خوب شده. اما جایی برای آپلودش نداره. فقط تو رزومه اعلام کنم یا مثلا با pdf نمره تافل ادغام کنم و تهش اینم بذارم یا راه دیگه؟
    2) در کنار دانشنامه واسه لیسانس، یه مدرکم که فرمتش عین دانشنامه س ولی امضاهاش فرق داره و توش عنوان ممتازی اومده هم دارم که ترجمه رسمیشم دارم. دو تاش بیارم واسه آپلود؟ و اینکه بعضی دانشگاهها خواسته بودن اگه پشت مدارکم چیزی هست(مثل تمبر) اسکن بشه، واسه این دانشگام اونو بیارم؟
    3) گفته مدت قانونی تحصیل. تو امیرکبیر 4 سال معموله و تا 6 سال مجازه. منم که کارنامه و... م قروقاطیه. لیسانس مکانیکم از رو کارنامه میشه 7 سال(ولی در واقع از سال 4 لیسانس اول شروع شد و در نهایت با فوق رشته اول با هم تموم شد) و لیسانس موادم 4 ساله تموم شد و فوقم 3 ساله. حالا چی بزنم؟
    4) اینو قبلا پرسیدن اما دوباره می نویسم. واسه cgpa برای lowest in the scale بزنیم 0 یا 10 یا 12(کمتر از این باشه کادانی میدن به جای کارشناسی)؟ واسه فوق چی؟
    خیلی ممنون
    درود
    از فوق حرفی نزنید به هیچ وقت و فقط مدارک مربوط به لیسانس رو اپلود کنید.
    1-تو رزومه بزنید نیاز باشه میخوان.
    2-بهش اضافه کنید و تو رزومه هم ذکر کنید-نه نیازی نیست.
    3-هر چند سال شده بزنید و تو متیویشن لتر دلیلش رو ذکر کنید و حرفی هم از ارشد نزنید.
    4-ده اوکیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    از فوق حرفی نزنید به هیچ وقت و فقط مدارک مربوط به لیسانس رو اپلود کنید.
    1-تو رزومه بزنید نیاز باشه میخوان.
    2-بهش اضافه کنید و تو رزومه هم ذکر کنید-نه نیازی نیست.
    3-هر چند سال شده بزنید و تو متیویشن لتر دلیلش رو ذکر کنید و حرفی هم از ارشد نزنید.
    4-ده اوکیه.
    دستت درد نکنه
    ارشد قبلیم مکانیک نیست البته. مواده.(و پروژه مم خواص مکانیکی بیومتریاله.) بازم اسمش نیارم؟ اگه آره، یه خورده از دلیلشم بگی ممنون میشم. تمام مدارکم مثلا sop، و مهمتر دو تا از ریکامندیشنام بر اساس ارشد نوشته شده و سخت میشه عوضش کرد. و تا حدی توجیح طولانی تر بودن لیسانس دوم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)