صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

برای پذیرش PhD از کی باید اقدام کرد؟ باید مستقیم به یه استاد Email بزنم؟ توی این دانشگاه برای بورس PhD مراحلش چیه؟
    من رشتم مکانیک، و چند تا ایمیل به استادای polimi زدم که انگار اصلاً میونه خوبی با ایمیل ندارن! و جواب نمیدن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

masterofsience دوست عزیز دانشگاهای پلی تکنیک میلان و پلی تکنیک تورین دانشگاه های خوب ایتالیا هستن٬ بنابراین اپلای این دانشگاه ها تو ایتالیا گزینه مناسبیه. منتهی دریافت بورس علاوه به شرایط شما بستگی به این هم داره که در زمان اپلای شما شرایط رقیبهاتون چطوره که طبیعتا نمی شه در زمان اپلای از اون مطلع بود.

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

سلام بچه ها
    میشه برای اپلای دکترا فقط مدارک فوق لیسانس رو اپلود کنیم و مدارک لیسانس رو نزاریم؟ چی میشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mjpmsc1987 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    میشه برای اپلای دکترا فقط مدارک فوق لیسانس رو اپلود کنیم و مدارک لیسانس رو نزاریم؟ چی میشه؟
    درود
    ریجکت میشی.
    باید تمام مدارک رو کامل آپلود کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان،
    ببخشید بعد از اپلای انلاین برای دکترا، آیا جدا باید واسه اسکولارشیپ هم اپلای کنیم؟؟
    چون توی مراحل اپلای دکترا خودش یه گزینه داره که میپرسه "آیا میخوایید برای اسکولارشیپ هم اقدام کنید و مدارکتون بررسی بشه یا نه؟"
    که من اونو Yes زدم. ولی نوع اسکولارشیپ و شزایطشو اصلا گزینه ای نبود که انتخاب کنیم.
    حالا سوالم اینه پس اسکولارشیپ چی میشه؟
    کجای فرم های انلاین باید واسش اقدام میکردیم که من ندیدم اصلا؟؟؟ :|

Junior Member

سلام
    دوستان میشه لطف کنید بگید ددلاین دانشگاه برای دکترا کی هست؟
    من با هیچ استادی از میلان مکاتبه نکردم، آیا بدون مکاتبه با استاد هم میشه اپلای کرد؟؟

Junior Member

سلام
    من برای دکتری کامپیوتر می خواستم اپلای کنم. بااین رزومه شانس گرفتن بورس دانشگاه رادارم/
    ارشد رباتیک شریف 15.3
    ارشد کامپیوتر ازاد تهران 16.5
    لیسانس ازاد تهران 16.5
    6 مقاله کنفرانس و زورنال
    شش سال تدریس دانشگاه ازاد

با سلام.
    دوستان مدارک کارشناسی و ارشد هر کدام رو جداگانه باید وارد کرد ؟
    فقط یک بار امکان وارد کردن یک رشته وجود داره ! چکار باید کرد ؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidbaran نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان مدارک کارشناسی و ارشد هر کدام رو جداگانه باید وارد کرد ؟
    فقط یک بار امکان وارد کردن یک رشته وجود داره ! چکار باید کرد ؟
    من که مدارم رو جداگونه اپلود کردم.
    ولی یکیشون رو تیک زدم. منظورم اینه الان فوق لیسانسم به عنوان آخرین مدرکم مورد ارزیابی قرار میگیره و تیک سبز رنگ داره
    بازم بپرسید چون ممکنه منم اشتباه انجام داده باشم!!
    ولی به هر حال الان تو پروفایلم چک کردم دیدم هم لیسانسم هست هم فوق لبسانسم ولی فقط فوق لیساسنم تیک سبز داره که خودم انتخابش کرده بودم همون موقع.
    من فقط برای مکانیک اقدام کردم.
    بعدش که تموم میشه مراحل اپلای شما میتونید روی New Application کلیلک کنید و برای رشته ی دیگه هم اپلای کنید اگه خواستید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak84 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه لطف کنید بگید ددلاین دانشگاه برای دکترا کی هست؟
    من با هیچ استادی از میلان مکاتبه نکردم، آیا بدون مکاتبه با استاد هم میشه اپلای کرد؟؟
    تا اونجایی که من میدونم نیازی به مکاتبه با استاد نیست دوست عزیز
    و اینکه:
    Application for admission to the XXXI cycle of PhD Research.
    The deadline for application is from 20/04/2015 (10:00) to 29/05/2015 (14:00)

موفق باشی
    ویرایش توسط behnamhg : May 9th, 2015 در ساعت 01:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشگاه شریف

سلام دوستان من می خوام واسه دکترای مهندسی صنایع ، مدیریت و اقتصاد اپلای کنم
    فوق صنایع شریف با معدل 17
    لیسانس صنایع گلپایگان با معدل 17.5
    یک مقاله ژورنالی دارم .یه کنفرانسی و یه مقاله سابمیت شده .
    2 سال سابقه کار
    تافل 82
    جی آر ای وربال 143 کوانت 163 و رایتینگ 3
    می خواستم بپرسم به نظرتون می تونم پذیرش یا فاند بگیرم؟
    دوم اینکه توی چه قسمتی از سایتشون باید بفهمم نیاز با دانشجو در چه زمینه هایی دارن تا بتونم بر اساس همون پروپوزال بنویسم؟

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)