صفحه 230 از 237 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

سلام
    برای بیمه دانشجویی، این جمله که تو نامهپذیرش هست چیه دقیقا:
    PhD students of Politecnico di Milano have got the INAIL insurance for accidents
    دانشجوها برای حوادث بیمه INAILشدند. پس این بیمه ای که بچه ها دنبالشن چیه؟

Junior Member rooeen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی زلزله

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

سلام دوستان
    من برای مهندسی سازه)structural -seismic( دکتری میخوام اقدام کنم .
    معدل لیسانسم 14.5 و معدل فوقم 16. هست(مهندسی عمران--زلزله) -- چقدر شانس دارم و اینکه چطور میتونم ضعف معدل رو جبران کنم ؟
    و اینکه از کی شروع میشه پذیرش بعدیشون؟؟
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rooeen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مهندسی سازه)structural -seismic( دکتری میخوام اقدام کنم .
    معدل لیسانسم 14.5 و معدل فوقم 16. هست(مهندسی عمران--زلزله) -- چقدر شانس دارم و اینکه چطور میتونم ضعف معدل رو جبران کنم ؟
    و اینکه از کی شروع میشه پذیرش بعدیشون؟؟
    پیشاپیش ممنون.
    من هر دو معدلم 1 نمره از شما کمتر بود. پذیرش با فاند از استاد گرفتم. ریسرچتون رو قوی کنید. مقاله و ... حتما حتما به اساتید ایمیل بزنین. در مورد رشته شما نمیدونم ولی کلا اسکولارشیبها رقابتی ان. اگه ریسرچتون قوی باشه شاید استادی بخواد شما رو برداره. ولی این جور فاندها هم کم هست. فقط رزومت رو با ریسرچ قو کن. زبان هم در حد همون 6.5 بسه. معدلها رو هم نمیشه کاریش کرد که. ان شا... شانس هم باهات یاره.

من دانشجوي ترم اخر ارشد معماري هستم و زبانم هم معموليه و كماكان كلاس ميرم و در روند تكميلشم مي خوام براي سال اينده اقدام كنم فقط برام مهمه كه فاند بگيرم يا همون فاند استاني خودم براي ساپيانزا مي خواستم اقدام كنم اما الان توي پستا خواندم كه پلي تكنيك ميلان خودش اصن به دانشجوهاي دكترا فاند ميده و نيازي نيست كه از اساتيد فاند بگيرم الان يكم گيج شدم كه اين قضيه صحت داره؟اگه اين طوره من كه مي خوام براي سال پذيرش بگيرم كي بايد اقدام كنم ؟ و اينكه ميلان مدرك ايلتس و اجباري مي خواهد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramaster نمایش پست ها
    من دانشجوي ترم اخر ارشد معماري هستم و زبانم هم معموليه و كماكان كلاس ميرم و در روند تكميلشم مي خوام براي سال اينده اقدام كنم فقط برام مهمه كه فاند بگيرم يا همون فاند استاني خودم براي ساپيانزا مي خواستم اقدام كنم اما الان توي پستا خواندم كه پلي تكنيك ميلان خودش اصن به دانشجوهاي دكترا فاند ميده و نيازي نيست كه از اساتيد فاند بگيرم الان يكم گيج شدم كه اين قضيه صحت داره؟اگه اين طوره من كه مي خوام براي سال پذيرش بگيرم كي بايد اقدام كنم ؟ و اينكه ميلان مدرك ايلتس و اجباري مي خواهد؟
    درود
    بله سایت پلیتکنیک میلان چک بشه برای اطلاعان بیشتر.
    تمام ددلاین ها مدارک خواسته شده به طور واضح نوشته شد.
    بله به مدرک زبان نیاز دارید.
    سعی کنید رزومتون را خیلی قوی کنید تا بتونید پذیرش همراه فاند بگیرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    برای گرفتن پذیرش و اسکلارشیپ باید از طریق استاد اقدام کنیم یا دانشگاه؟

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

سلام دوستان من رشتم مهندسی پزشکیه معدلم 16 مقاله ای اس ای دارم با if2 مقاله داخلی هم دارم سوابق پژوهشی خوبی دارم در کل به همراه سرتیفیکیت های بین المللی ولی مدرک زبان ندارم میتونم کاندیشنال پذیرش بگیرم؟ مثلا 1 ترم زبان بخونم توی دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم مهندسی پزشکیه معدلم 16 مقاله ای اس ای دارم با if2 مقاله داخلی هم دارم سوابق پژوهشی خوبی دارم در کل به همراه سرتیفیکیت های بین المللی ولی مدرک زبان ندارم میتونم کاندیشنال پذیرش بگیرم؟ مثلا 1 ترم زبان بخونم توی دانشگاه؟
    سلام.
    نه متاسفانه.
    شرايط تحصيل كانديشنال نداره.تا زبان رو آپلود نكنيد نامه پذيرشي هم در كار نيست.
    اكثر ما كه ارشد خونديم مقالات داخلي و خارجي زيادي داريم و بعضاً با معدل هاي بالاي ١٩ از دانشگاههاي روزانه تهران.به همين خاطر دانشگاه مدارك رو قطعي ميخواد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مد

سلام دوستان. من برای دکترای میلان اقدام می کنم. آیا به جز آپلود مدارک باید مدارک پست هم بشن؟ تو سایتش برای دکترا چیزی ننوشته ولی گویا برای ارشد باید مدارک پست بشن؟

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مد

سلام

ایا نیز هست شناسنامه و پاسپورت رو هم ترجمه کنیم ? یا فقط ریز نمرات و دانشنامه کفایت میکنه برای ترجمه'

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)