صفحه 232 از 237 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مد

سلام دوستان، من برای دکترا پلی تکنیک میلان اقدام کردم و نمره زبان ندارم فعلا. گذاشتم برای ۳۱ اکتبر. یه سوال از کسانی که سالهای قبل برای این دانشگاه رفتن سفارت داشتم: اینکه مرحله بعد از ۲۶ جولای که نتایج روی وبسایت میاد، چیه؟ کسی میتونه کامل توضیح بده که:
    ۱- نامه پذیرش دقیقا کی میاد
    ۲-اگر بورس نداشته باشیم چی میشه؟ آیا میتونیم برای فاند دیگه ای اقدام کنیم؟(اینم بگم که یه استاد اوکی اولیه رو بهم داده ولی حرفی از فاند نزده)
    ۳-تا کی وقت داریم که مدارک رو ترجمه کنیم و بریم سفارت؟
    ۴-آیا نمره زبان لازمه برای سفارت؟
    واقعا ممنونم ازتون...

Junior Member

سلام،

دوستان یک سوال : من نتیجه ام اومده و رنکینگم شده :ELIGIBLE BUT NOT ADMITTED
    منظورش چی هست؟ من لیست انتظارم که اگر کسی انصراف داد قبول میشم یا میتونم ثبت نام کنم؟ خلاصه روش میشه حساب کرد یا فرقی با رد شدن نداره.
    ممنونم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام
    دوستان كسي نمي دونه منظور از ELIGIBLE BUT NOT ADMITTED چيه؟ و اينكه تو reserve a or b زده. اگر اين جمله منظورش اينكه رد شديد چرا تو رزرو a or b كه مربوط به زبان و مدرك هست رو ميزاره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan_k1 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي نمي دونه منظور از ELIGIBLE BUT NOT ADMITTED چيه؟ و اينكه تو reserve a or b زده. اگر اين جمله منظورش اينكه رد شديد چرا تو رزرو a or b كه مربوط به زبان و مدرك هست رو ميزاره ؟
    رزرو a یعنی مدرک زبان ارائه داده نشده و b یعنی آخرین مدرک دانشگاهی هنوز تایید نشده یا ارائه نشده.
    ELIGIBLE BUT NOT ADMITTED یعنی با توجه به نمره تون واجد شرایط مصاحبه بودید ولی نمره های بالاتر رو ادمیت کردن. حالا در یک حالت نادر ممکنه که اونایی که ادمیت شدن ریجکت کنن ادمیشنشون رو اون موقع میان سراغ Eligible ها، ولی متاسفانه یه کم بعیده
    البته با اونایی که ادمیت شدن قبلا مصاحبه هم شده، و اگه بیان سراغ eligible ها باید باهاشون وقت مصاحبه بذارن.
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

سلام خدمت همه دوستان من یه کم راهنمایی میخوام ممنونم میشم راهنمایی بفرمایند دوستان.
    من لیسانس معماری دانشگاه هنر اصفهان معدل 17.14 (2005-2009)و فوق لیسانس معماری دانشگاه آزاد معدل 18.47 (2014-2016) دارم. یک مقاله فارسی همایش بین المللی دارم که نمیدونم ارزشی داره برای اپلای یا که نه.(چون به زبان فارسی هست) و آیلتس7 دارم. حالا میخوام بدونم چه قدر احتمال پذیرش با فاند در مقطع دکترا دارم.
    دوم اینکه آیا میتونم هم برای فوق و هم دکترا اقدام کنم (چون اگه دکترا فاند نگیرم ترجیح میدم فوق دوم با فاند بگیرم)
    با تشکر از راهنمایی دوستان

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

دوستان زمان اپلای این دانشگاه کی هست برای دکتری؟ باید صبر کنیم تا ژولای سال بعد یا به صورت وکنسی هست مثل هلند و غیرو؟! :/

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان زمان اپلای این دانشگاه کی هست برای دکتری؟ باید صبر کنیم تا ژولای سال بعد یا به صورت وکنسی هست مثل هلند و غیرو؟! :/
    قربان شما.
    حدود های آوریل و می میتونید اپلای کنید. سالی یکبار هست.
    نتیجه ارزیابی رو آخرای جولای اعلام میکنن.
    برای اکتبر ثبت نام نهایی رو انجام میدید و نوامبر هم دوره شروع میشه.
    http://www.dottorato.polimi.it/en/ph...ance/in-short/
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    حدود های آوریل و می میتونید اپلای کنید. سالی یکبار هست.
    نتیجه ارزیابی رو آخرای جولای اعلام میکنن.
    برای اکتبر ثبت نام نهایی رو انجام میدید و نوامبر هم دوره شروع میشه.
    http://www.dottorato.polimi.it/en/ph...ance/in-short/
    موفق باشید.
    خیلی ممنونم بابت پاسخ کاملتون.
    فقط یک سوال یا شاید نگرانی.
    من رزومه ی به نسبت بدی ندارم در رشته ی خودم (کامپیوتر). معدلهام بالای 17 هستند و حدود 7 تا isi با ایمپکت فکتور های 1.1 تا 4 دارم. و خب تا اون زمان به 10 تا میرسن + 3 سال سابقه تدریس و RA و ایلتس 6.5 و.... اما متاسفانه من تجربه ی خوبی نداشتم امسال از اروپا (هلند و آلمان)...
    به شکل مشکوکی هر وکنسی ای که تا بحال در اروپا اپلای کردم واسش ریجکت شدم و حتی شورت لیست هم نشدم. امروز هم بچه های دکتری و پست داک دانشکده کامپیوتر میلان (بخشی که در حوزه من کار میکنن) رو چک کردم و متعجب شدم حتی پست داک هاشونم خیلی کار خاصی نکردن(شاید اگر بگم رزومه شون از من هم ضعیف تر بود غلو نکرده باشم..).. بعد دقیقتر که چک کردم اکثر دانشجوهاشون (حتی ایرانی ها) ارشد اونجا بودن و حتی با رزومه ی خییلی ضعیف (مثلا با یک کنفرانسی) پذیرش و بورس شدن دکتری در همان دانشگاه ارشدشون.
    ببخشید اگر داستان بافتم و خیلی نوشتم، تنها دلیلم این بود که بپرسم اگر واقعا لینک اینقدر مهمه اینجا هم مثل بقیه ی اروپایی که کمبودشو حس کردم، خیلی روش حساب نکنم و برم دنبال بقیه ی فرصت های زندگیم!
    ممنون میشم شما یا هر کدوم از دوستانی که تجربه ی مشترکی داشتن راهنمایی بفرمائین (:

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت پاسخ کاملتون.
    فقط یک سوال یا شاید نگرانی.
    من رزومه ی به نسبت بدی ندارم در رشته ی خودم (کامپیوتر). معدلهام بالای 17 هستند و حدود 7 تا isi با ایمپکت فکتور های 1.1 تا 4 دارم. و خب تا اون زمان به 10 تا میرسن + 3 سال سابقه تدریس و RA و ایلتس 6.5 و.... اما متاسفانه من تجربه ی خوبی نداشتم امسال از اروپا (هلند و آلمان)...
    به شکل مشکوکی هر وکنسی ای که تا بحال در اروپا اپلای کردم واسش ریجکت شدم و حتی شورت لیست هم نشدم. امروز هم بچه های دکتری و پست داک دانشکده کامپیوتر میلان (بخشی که در حوزه من کار میکنن) رو چک کردم و متعجب شدم حتی پست داک هاشونم خیلی کار خاصی نکردن(شاید اگر بگم رزومه شون از من هم ضعیف تر بود غلو نکرده باشم..).. بعد دقیقتر که چک کردم اکثر دانشجوهاشون (حتی ایرانی ها) ارشد اونجا بودن و حتی با رزومه ی خییلی ضعیف (مثلا با یک کنفرانسی) پذیرش و بورس شدن دکتری در همان دانشگاه ارشدشون.
    ببخشید اگر داستان بافتم و خیلی نوشتم، تنها دلیلم این بود که بپرسم اگر واقعا لینک اینقدر مهمه اینجا هم مثل بقیه ی اروپایی که کمبودشو حس کردم، خیلی روش حساب نکنم و برم دنبال بقیه ی فرصت های زندگیم!
    ممنون میشم شما یا هر کدوم از دوستانی که تجربه ی مشترکی داشتن راهنمایی بفرمائین (:
    خواهش میکنم.
    من دانشجو مستر هستم. ولی مورد هایی رو که مشاهده کردم رو بخوام مختصر بگم:
    بله این نکته ایی که اشاره کردید نه در مورد اروپا تنها، بلکه جاهای دیگه هم به همین صورت هست. یعنی با سابقه دانشجو کار دارن. که از کجا اومده، فارق التحصیل کدوم دانشگاه بوده و کلا همون لینکی که خودتون فرمودین.
    ولی خوب کلا اون هم یه پوئن هست در رزومه دانشجو و الان بچه هایی هم هستن که مستقیم از ایران اومدن اینجا برا دکترا. پس بنظرم شما به تلاشت ادامه بده.
    رزومه تون رو کاغذ خوبه. ولی یک دست بودن رزومه هم مهمه. یعنی سابقه تحصیلی و شاخه تحقیقاتی و بطور کل مجموعه مقاله هایی که دارین باید یک دست باشن و هم راستا با دایره فعالیت تحقیقاتی یه استاد. اگر به این شکل باشه بعد دیگه فقط باید استاد و دانشگاه مورد نظر رو با سرچ زیاد یه جورایی کشفش کنید و بعد دیگه همش به خودتون بسته گی داره که خودتون رو به چه شکل پرزنت کنید (حالا با مکاتبه، رزومه، انگیزه نامه، مصاحبه...).
    واقعا در مواردی پروسه وقت گیر و خسته کننده ایی میتونه باشه.
    باز بچه های خیلی آگاه تری اینجا در همین سایت هستن و دانشجو دکترا هم هستن، شما از اونا مشورت بگیرید ایشالا نتیجه بهتری میگیرید.
    بهرحال براتون آرزوی موفقیت دارم.
    ویرایش توسط majjiid : December 8th, 2017 در ساعت 02:12 AM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام خدمت همه دوستان من یه کم راهنمایی میخوام ممنونم میشم راهنمایی بفرمایند دوستان.
    من لیسانس معماری دانشگاه هنر اصفهان معدل 17.14 (2005-2009)و فوق لیسانس معماری دانشگاه آزاد معدل 18.47 (2014-2016) دارم. یک مقاله فارسی همایش بین المللی دارم که نمیدونم ارزشی داره برای اپلای یا که نه.(چون به زبان فارسی هست) و آیلتس7 دارم. حالا میخوام بدونم چه قدر احتمال پذیرش با فاند در مقطع دکترا دارم.
    دوم اینکه آیا میتونم هم برای فوق و هم دکترا اقدام کنم (چون اگه دکترا فاند نگیرم ترجیح میدم فوق دوم با فاند بگیرم)
    با تشکر از راهنمایی دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)