صفحه 233 از 237 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر-نرم افزار دارم میخواستم برایدکتری در کشور ایتالیا اقدام کنم.
    یکسری رشته از دانشگاههای ایتالیا استخراج کردم. علاقه اصلی بنده به زمینه امنیت هست ولی برای اینکه شانس پذیرشم بالا باشهمیخوام رشته های دیگه ای رو هم انتخاب کنم .
    کدام یک از رشته های زیر ارزش خوندندر مقطع دکتری رو داره (به ترتیب اولویت ) از دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنماییم کنید. و ضمنا در مورد رشته Computer Science در مقطع دکتری اطلاعات میخواستم. اینکه چه درسهایی رو شامل میشه؟

با تشکر

- A Machine Learning Approach to Automatic Inference of Biological Pathways

- A Natural Language Argumentation Workbench: research on semi-automatic tools to
    construct coherent, well-structured arguments derived from the source text

- Cloud-based Computational Intelligence Approaches to Machine Learning and Big Data
    Analytics

- Developing Mathematical Models of Security Policies to support policy makers throughout the
    lifecycle of policies for managing digital assets

- Understanding and validating security policies through argumentation

- Operationalising Privacy in the Internet of Things

- Knowledge Graph Driven Human-Friendly Information Security

- Emerging Digital Technologies

- Advanced Studies

- Computing Science and Engineering

- Brain, Mind and Computer Science

- ACT5G Network Data Analytics - 5G Anticipatory Networks

- Computer Science

- Software Engineering

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

سلام آیا در دوره دکتری در این دانشگاه یا سایر دانشگاه های ایتالیا باید واحد درسی پاس کرد یا همش پروژه هست؟
    آزمون جامع چطور دارد یا ندارد؟

Junior Member

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند)
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط watsoon72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند)
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

قربان شما.
    معدل هاتون خوبن ولی با این رزومه سخت بشه از هر دانشگاهی فول فاند بگیرید.
    البته باز به کیفیت مقاله و کنفرانستون بستگی داره و اینکه وقت بگذارید ببینید میتونید رضایت استادی رو جلب کنید یا خیر.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

سلام دوستان.
    اول اینکه حدود بورسیه دکترا میلان چقدره؟
    و دوم اینکه میشه ضمن این بورسیه دکترا، بورسیه ISEE استفاده کرد و شهریه رو به صفر رسوند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام
    دوستان کسی اطلاع نداره برای رزومه در رشته معماری چی بیشتر براشون مهم هست؟

سلام دوستان.
    با این وضعیت امکان پذیرش برای مقطع دکتری در رشته مهندسی انرژی رو برام چقدر تخمین می زنید؟
    کارشناسی با معدل 12.8 مهندسی برق و قدرت از دانشگاه شهید بهشتی
    ارشد با معدل 19 و شاگرد اول دوره در بین 40 نفر از دانشگاه امیرکبیر در مهندسی هسته ای؛

این تا اینجا بعد تونستم با امتیاز شاگرد اولی بدون آزمون وارد مقطع دکتری همون دانشگاه و رشته بشم و آزمون جامع ام رو با معدل 18.5 دادم. مقالات ISI هنوز چاپ نشده ولی کنفرانسی و علمی پژوهشی خارجی دارم.
    ولی سراغ اخذ پروپزال نرفتم تا ببینم اگه بشه جای دیگه ادامه بدم.
    این رو میدونم که دانشجوی انصرافی بودن اصلا نکته خوبی نیست؛ ولی اینکه معدل لیسانس و همین موضوع رو تبدیل به فرصت کنم دارم روش کار می کنم.
    ممنون از پاسخگوییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط reza7293 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اول اینکه حدود بورسیه دکترا میلان چقدره؟
    و دوم اینکه میشه ضمن این بورسیه دکترا، بورسیه ISEE استفاده کرد و شهریه رو به صفر رسوند؟
    سلام، شهریه وجود نداره برای دکترا.. مقدار بورس مختلفه...از حدود 500یورو در ماه گرفته تا 1500تا در ماه
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام آیا در دوره دکتری در این دانشگاه یا سایر دانشگاه های ایتالیا باید واحد درسی پاس کرد یا همش پروژه هست؟
    آزمون جامع چطور دارد یا ندارد؟
    باید واحد هم پاس کنید. معمولا حداقل 6 درس (هر درس 5 واحده) بر میدارید در طول 3سال دکترا... آزمون جامع و این چرت و پرت ها رو نداره. درس ها هم معمولا امتحان ندارن، پروژه ی گروهی یا فردی باید انجام داد واسه evaluation ش...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

سلام دوستان؛
    متاسفانه جواب پدیرش نهایی هیچ کدوم از مقالات ثبت شده من بعد از یکسال مشخص نشده. فکر می کنید بدون مقاله ISI از شانس کافی برای گرفتن پذیرش با فاند برای این دوره جدید برخوردار هستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)