صفحه 234 از 237 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

سلام کسی میدونه توی قسمت lowest in the scale,lowest graduation gradeو همین طور highest graduation grade ,highest in the scale چی باید بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

و یک سوال دیگه در قسمت declaration of the value چی را باید آپلود کنیم دقیقا؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artist نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه توی قسمت lowest in the scale,lowest graduation gradeو همین طور highest graduation grade ,highest in the scale چی باید بنویسیم؟
    قربان شما.
    میتونید 10 و 20 بزنید یا 12 و 20
    زیاد مهم نیستن، سخت گیری نکنید.

و یک سوال دیگه در قسمت declaration of the value چی را باید آپلود کنیم دقیقا؟
    این مدرکی هست که سفارت بهتون تحویل میده و مربوط به اپلای نیست، مربوط به ثبت نام نهایی میشه.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

ممنون از پاسخگویی
    چندتا سوال دیگه: میخواستم ببینم برای هر پروگرم که اپلای میکنیم چند تا زمینه area میشه مشخص کنیم؟
    چونکه فقط یک فرم ظاهرا توی قسمت scholorshipکه مربوط به زمینه کاریمون هست میشه آپلود کرد.
    وآیا کلا بهتر نیست زمینه area مشخص نکنیم ؟ مثلا من خودم میدونم به چه زمینه ای علاقه بیشتر دارم ولی اولویتم اینه که حتما پذیرش بگیرم و حاضرم روی زمینه های دیگم کار کنم
    ویرایش توسط artist : May 13th, 2018 در ساعت 07:11 PM

Junior Member

سلام دوستان ایا حتما باید
    administrative fee رو پرداخت کرد تا پرونده برسی بشه یا بعد از اینکه مشخص شد که شامل بورس هستید یا خیر می تونیم پرداخت کنیم ؟

ممنون از پاسخگویی
    چندتا سوال دیگه: میخواستم ببینم برای هر پروگرم که اپلای میکنیم چند تا زمینه area میشه مشخص کنیم؟
    چونکه فقط یک فرم ظاهرا توی قسمت scholorshipکه مربوط به زمینه کاریمون هست میشه آپلود کرد.
    وآیا کلا بهتر نیست زمینه area مشخص نکنیم ؟ مثلا من خودم میدونم به چه زمینه ای علاقه بیشتر دارم ولی اولویتم اینه که حتما پذیرش بگیرم و حاضرم روی زمینه های دیگم کار کنم
    خواهش میکنم.
    ببینید پلیمی برا دکترا چند مدل اسکالرشیپ داره:
    یکیش generic scholarship هست که در مسیر اپلای تیکش رو باید بزنید و بعد از ارزیابی به رتبه های اول تخصیص میدن. سالهای پیش بودن بعضی از دوستان که تو بعضی رشته ها این بورسا گرفتن.

یکی دیگه ش topic scholarship هست. این همونی هست که شما داری در موردش صحبت میکنید و حرف از area میزنید. برا اینکه بیشتر باهاش آشنا بشید لینک زیر که یه PDF هست و topic scholarship های رشته شما درش معرفی شده رو مطالعه بفرمایید:
    ARCHITECTURE, BUILT ENVIRONMENT AND CONSTRUCTION ENGINEERING

البته یه اسکالرشیپ دیگه با عنوان interdisciplinary scholarship هم داره که اونم برا رشته شما موضوع تحقیقاتی های زیادی تعریف کرده:
    http://www.dottorato.polimi.it/en/lo...-scholarships/

پلیمی موقعیت زیاد داره. با حوصله سایتش رو زیر و رو کنید، خیلی چیزا دستگیرتون میشه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooooya نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا حتما باید
    administrative fee رو پرداخت کرد تا پرونده برسی بشه یا بعد از اینکه مشخص شد که شامل بورس هستید یا خیر می تونیم پرداخت کنیم ؟
    قربان شما.
    بعد از اینکه پذیرش گرفتید اون هم یه ددلاینی داره که باید تا اون زمان پرداخت بشه. ابتدای کار یعنی موقع اپلای نیازی نیست پرداخت کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : May 15th, 2018 در ساعت 02:57 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

hi
    . i faced a problem during apply process. in part "STUDY TITLE" i can not choose to associated titles and the headng doesnt turn green. any body know what to do?

hi
    . i faced a problem during apply process. in part "STUDY TITLE" i can not choose to associated titles and the headng doesnt turn green. any body know what to do?
    قربان شما.
    بابت اپلای برای دکترا با این راهنما پیش برید:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

آقا یعنی من باید بشینم 4000 کلمه برای این دانشگاه Research Project بنویسم و بعدشم 22 یورو بابت اپلیکیشن فی بدم که آخر بگن بله ی خیر؟
    خدایی آخه این چه کاریه 4000 کلمه! مقاله میدم بجای اینکار!
    نمیشه بدون این آپلود این فایل اپلای کرد؟ عنوان تحقیق ندارند خودشون؟

Junior Member

با سلام
    من انلاین اپلای کردم و اپلیکیشن فی رو هم پرداخت کردم. آیا لازمه مدارک رو براشون پست کنم. هیچ کجای سایت من ندیدیم گفته باشه مدارکتو برامون پست کن. ممنونم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)