صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_sh60 نمایش پست ها
    مال من هم همینطوری هست.RECEIVED BUT NOT YET REGISTERED کسی نمیدونه چی کار باید کرد؟؟؟فردا ددلاین هست .چی کار کنم؟

برای من هم همینطوره فکرکنم مهم این باشه که پرداخت انجام شده. دوستان بعد پرداخت هم مگه باید کاری انجام داد؟ من تیک اسکولارشیپ زدم که واسم در نظر گرفته شه. کار دیگه ای هم هست؟

به دانشگاه ایمیل زدم واسه این مشکل پرداخت گفتن که:
    You've to wait that the payment properly arrive to the bank and the bank forward it to the university treasury
    ویرایش توسط behnamhg : May 29th, 2015 در ساعت 11:07 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدا

دوستانبه من هم ایمیل زدند کهدر چند روز اینده ایمیل می زنند

دوستان همه چزاغ هایم سبز باشد و فقط payment قرمز باشد درسته دیگه؟ save یا ...دیگری ندارد
    ممنون
    ویرایش توسط behnamhg : May 29th, 2015 در ساعت 11:07 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها

دوستان همه چزاغ هایم سبز باشد و فقط payment قرمز باشد درسته دیگه؟ save یا ...دیگری ندارد
    ممنون
    All the lights are green except paymant light which is red yet for me.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman_sh60 نمایش پست ها
    مال من هم همینطوری هست.RECEIVED BUT NOT YET REGISTERED کسی نمیدونه چی کار باید کرد؟؟؟فردا ددلاین هست .چی کار کنم؟
    یکی دو روز کاری طول میکشه تا پرداختتون تایید بشه. وقتی این اتفاق بیفته چراغ پرداخت هم سبز میشه و ایمیل تاییدش هم براتون میاد. نگران نباشید
    ویرایش توسط behnamhg : June 5th, 2015 در ساعت 11:12 PM

Junior Member

دوستان اطلاع ندارین کی به استادا ایمیل میزنن؟

ApplyAbroad Guru

دوستان کسی از زمان مصاحبه ها اطلاعی نداره؟
    من رشته مکانیک رو اپلای کرده بودم. کسی خبر تازه ای نداره که اطلاع رسانی کنه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوستان کسی از زمان مصاحبه ها اطلاعی نداره؟
    من رشته مکانیک رو اپلای کرده بودم. کسی خبر تازه ای نداره که اطلاع رسانی کنه؟

مرسی
    والا لیست نهایی که 27 جولای میاد اما واسه من ایمیل اومده برای مصاحبه . اما من شنیدم از همه مصاحبه نمی گیرن یعنی اینکه مصاحبه گرفتن یا نگرفتن دلیل قبول یا ریجکت شدن نیست

Junior Member

سلام دوستان اگر موقع اپلای مدرک زبان را نفرستاده باشیم در پذیرش تاثیری دارد؟ با توجه به اینکه به من این ایمیل نیز اومد. چون من بعد از زمان اپلای امتحان دادم.
    Since you've declared to achieve the language test later, please remind that you've to re-enter in the online application by the deadline of 31/10/2015 to attach the document.

بچه ها یکی از اساتید دانشگاه به من ایمیل زد برای مصاحبه . می شه راهنمایی کنید چه سوال هایی می پرسن؟ و اینکه ایمیل زدن برای مصاحبه خوبه یا چون مردد بودن می خوان مصاحبه کنن؟ چون جایی خوندم پلی تکنیک میلان لزوما مصاحبه نمی گیره و اگر هم بگیره امتیاز بیشتری نداره این مصاحبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza65 نمایش پست ها
    بچه ها یکی از اساتید دانشگاه به من ایمیل زد برای مصاحبه . می شه راهنمایی کنید چه سوال هایی می پرسن؟ و اینکه ایمیل زدن برای مصاحبه خوبه یا چون مردد بودن می خوان مصاحبه کنن؟ چون جایی خوندم پلی تکنیک میلان لزوما مصاحبه نمی گیره و اگر هم بگیره امتیاز بیشتری نداره این مصاحبه
    سلام
    ببخشید شما رشتتون پی بوده؟ همون 31st cycle که ددلاینش 29 می بود اپلای کردین؟
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)