صفحه 4 از 237 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2361

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

پیش فرض پاسخ : دکتری تخصصی در پلی تکنیک میلان

سلام
    دوستان عزیز من می خوام برای PHD ایتالیا اقدام کنم میشه راهنماییم کنید : رشته مهندسی پلیمر لیسانس سراسری یزد معدل :13.40 ارشد تهران جنوب معدل : 18 . 4 تا مقاله ISI دارم و یه کنفرانس داخلی بدون سابقه کار ! زبان هنوز امتحان ندادم ولی امید دارم نمره ی خیلی خوبی بیارم ! فقط ام دنبال full fund هستم . اگه میشه بگین رزومه مم ماله این حرفا هست یا نه ؟

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

ایتالیا به پرپوزال اهمیت زیاد میدن به اون زیاد بستگی داره

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ایتالیا به پرپوزال اهمیت زیاد میدن به اون زیاد بستگی داره
    رضا جان، اینا چرا بخش Apply رو فعال نمیکنن توی سایت؟ توی ایمیل به من گفته بودن اول ساله جاری، اما با وجود گذشته یک ماه هنوز خبری نیست!
    یادت هست پارسال کی online application رو باز کردن؟
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

رشته و دانشگاه

والا من تو بهمن اپلاي كردم ولي تا اول مارچ همه چي معلوم ميشه كمي بي نظم هستند

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

والا من تو بهمن اپلاي كردم ولي تا اول مارچ همه چي معلوم ميشه كمي بي نظم هستند
    رضا جان من دارم به مسئول بخش PhD ایمیل میزنم که یه استادی رو بهم معرفی کنه که بتونم با راهنمایش Proposal بنویسم، به نظر شما فایده ای داره؟ ممکنه که استادی از قبل Proposalی داشته باشه؟ یا اینکه کسی رو پیشنهاد بدن؟
    ویرایش توسط halandoon : February 11th, 2010 در ساعت 02:08 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    رضا جان من دارم به مسئول بخش PhD ایمیل میزنم که یه استادی رو بهم معرفی کنه که بتونم با راهنمایش Proposal بنویسم، به نظر شما فایده ای داره؟ ممکنه که استادی از قبل Proposalی داشته باشه؟ یا اینکه کسی رو پیشنهاد بدن؟
    سعي خودتو بكن ولي بعيد ميدونم چون اونها ميخوان با پرپوزالت بفهمند چه كاره هستي نه اين كه كمكت كنند ! مثل اين ميمونه كه بري يك كارخونه و بگي من يك طرح عالي براي شما دارم ولي چيزي نداشته باشي و بگي حالا كمكم كنيد تا نشونتون بدم!
    همه جا دنيا استاد براي دانشجو دكتري از روي پرپوزال تصميم ميگيره به نظر من شما با استاداي ايران اين كارو بكن با استادهاي خودت و كتابي هست به نام روش نوشتن پرپوزال دكتري به فارسي ترجمه شده . تو اين مايه ها سرچ كني پيدا ميكني من ندارم ولي ميگن خيلي به درد ميخوره
    من الان 1 ماه هست اينجا هستم هنوز استاد ندارم و گفتن تا آخر jun همين طوره فكر نمي كنم به شما استاد معرفي كنند شما نا اميد نشو

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سعي خودتو بكن ولي بعيد ميدونم چون اونها ميخوان با پرپوزالت بفهمند چه كاره هستي نه اين كه كمكت كنند ! مثل اين ميمونه كه بري يك كارخونه و بگي من يك طرح عالي براي شما دارم ولي چيزي نداشته باشي و بگي حالا كمكم كنيد تا نشونتون بدم!
    همه جا دنيا استاد براي دانشجو دكتري از روي پرپوزال تصميم ميگيره به نظر من شما با استاداي ايران اين كارو بكن با استادهاي خودت و كتابي هست به نام روش نوشتن پرپوزال دكتري به فارسي ترجمه شده . تو اين مايه ها سرچ كني پيدا ميكني من ندارم ولي ميگن خيلي به درد ميخوره
    من الان 1 ماه هست اينجا هستم هنوز استاد ندارم و گفتن تا آخر jun همين طوره فكر نمي كنم به شما استاد معرفي كنند شما نا اميد نشو
    عجبا! بعد از یک ماه!
    میدونی رضا جان روی چه حسابی این کارو کردم، گفتم شاید موقعیت تحقیقاتی کسی اونجا داشته باشه و بخواد دانشجو بگیره.
    من متاسفانه یا خوشبختانه اینجا روی یه موضوع میان رشته ای کار کردم، که خوب طبیعتاً کم روش کار شده و به همون نسبت کم ازش سر در میارن، اینه که الان خیلی میترسم، در راستای اون بخوام پروپزال بدم، میترسم کسی استقبال نکنه راهنمام بشه. اینه که بد جوری مرددم، بابت کتاب هم ممنونم، میگردم پیداش میکنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halandon نمایش پست ها
    عجبا! بعد از یک ماه!
    میدونی رضا جان روی چه حسابی این کارو کردم، گفتم شاید موقعیت تحقیقاتی کسی اونجا داشته باشه و بخواد دانشجو بگیره.
    من متاسفانه یا خوشبختانه اینجا روی یه موضوع میان رشته ای کار کردم، که خوب طبیعتاً کم روش کار شده و به همون نسبت کم ازش سر در میارن، اینه که الان خیلی میترسم، در راستای اون بخوام پروپزال بدم، میترسم کسی استقبال نکنه راهنمام بشه. اینه که بد جوری مرددم، بابت کتاب هم ممنونم، میگردم پیداش میکنم.
    خواهش ميكنم بگرديد استاد مرتبط را پيدا كنيد با هاشون ايميل بزنيد ولي به نظر من نگيد پرپوزال نداريد بگيد در چه زمينه اي كار ميكنيد شايد جواب داد البته ترجيحا با ايتاليايي مكاتبه كنيد زودتر جواب ميگيرير چون خيلي هاشون ميميرند تا انگليسي حرف بزنند

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

خواهش ميكنم بگرديد استاد مرتبط را پيدا كنيد با هاشون ايميل بزنيد ولي به نظر من نگيد پرپوزال نداريد بگيد در چه زمينه اي كار ميكنيد شايد جواب داد البته ترجيحا با ايتاليايي مكاتبه كنيد زودتر جواب ميگيرير چون خيلي هاشون ميميرند تا انگليسي حرف بزنند
    ایتالیایی که بلد نیستم، اما اگه پذیرش دادن، فشرده یاد میگیرم کمی و بعد میام، تا حالا چندین بار ایمیل زدم به چندین نفر اما هیچ کس جواب نمیده. این ایتالیایی ها در نوع خودشون بی نظیر هستن.
    حتماً همین کار رو میکنم و ایمیل میزنم بازم.

سلام
    این بخش online application رو فعال نکردند یا من نمی تونم باز کنم
    لطفا باز شد لینکشو به من میدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)