صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سوالات عمومی در حوضه ی انواع بورس، اعتبار، کمپ ها و رشته های این دانسگاه در مقطع دکترا در این موضوع قبل بحث است.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشته

به نام خدا اولیشو ما بپرسیم
    1-چند نوع بورس برا دکترا هست؟
    2-دکتری شهریه داره؟
    4-دکتری ایتالیا با ریسرچ هست یا با کورس هست؟
    3-بورس همه هزینه ها را برای مجردها طور کامل پوشش میده؟
    4-برا متاهلا چطور؟
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : دکترا - سوالات عمومی، دانشگاه پلی تکنیک میلان (انواع بورس، معرفی کمپ ها و رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    به نام خدا اولیشو ما بپرسیم
    1-چند نوع بورس برا دکترا هست؟
    2-دکتری شهریه داره؟
    4-دکتری ایتالیا با ریسرچ هست یا با کورس هست؟
    3-بورس همه هزینه ها را برای مجردها طور کامل پوشش میده؟
    4-برا متاهلا چطور؟
    1. در حالت کلی دو نوع بورس از طرف دانشگاه هست، یکی جنریک و همینطور بورس واسه پروژه هایی که برای اون رشته خاص تعریف شده.
    2. بله شهریه داره. 1500 یورو در سال
    3. بله

Junior Member mehran82 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام دوستان
    من هم امسال میخوام برای دکتری میلان اقدام کنم. اگه ممکنه بیشتر در مورد فاند مقدارش احتمالش صحبت کنید. ممنون
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

پیش فرض پاسخ : دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

با سلام
    مثل اینکه این تاپیک اصلا فعال نیست. اگه کسی اطلاعاتی در زمینه بورس در این دانشگاه داره لطفا به ما هم بگه.... لطفا درباره مقدار بورس و فاندی که این دانشگاه به دانشجوهای دکتری میده صحبت کنید

مرسی

Junior Member

با سلام به همه دوستان ، من می خوام برای دکترای IT دانشگاه میلان اقدام کنم ، میشه خواهش کنم من را در این زمینه یاری کنید
    ممنونم ، راستی سال نو همه هم مبارک

Junior Member

سلام دوستان
    کسی‌ میدون شرایط این بورس ۱۳۰۰۰ یورو چیه؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی‌ اطلاعی داره محبت کنه شدیدا به این بورس نیاز دارم خیلی‌ رو تصمیم گیریم تاثیر گذر.(واسه مقطع دکترا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی‌ میدون شرایط این بورس ۱۳۰۰۰ یورو چیه؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی‌ اطلاعی داره محبت کنه شدیدا به این بورس نیاز دارم خیلی‌ رو تصمیم گیریم تاثیر گذر.(واسه مقطع دکترا)
    یه بورس جنرال داره (همون 13000 یورو در سال) که موقع اپلای گزینه yes رو در فسمت شرکت در رقابت برای بورس انتخاب کنید کافیه ! روی pdf ای که روی سایت گذاشتند برای call امسال می تونید ببینید هر رشته چندتا بورسیه داره
    مثلا اگر رشته شما 6تا بورس داره به 6نفر اول لیست قبولیا تعلق می گیره... ناگفته نماند که اکثر نفرات اول لیست تو همه رشته ها ایتالیایی هستند!
    بعضی رشته ها هستند که از این بورس چنرال یک بورسیه برای دانشجوی خارجی در نظر گرفتند بنابراین اولین نفر خارجی تو لیست این بورس رو می گیره.
    یک بورس دیگه هم داره که یک ماه بعد از اپلای باید درخواست بدید که بعضی رشته ها برای یه موضوع مطالعه خاص بورس در نظر گرفته که این بورس رو دانشکده تصمیم میگیره به کی بده ولی جنرال رو دانشگاه.
    در صورتی که بورسیه بشید شهریه دانشگاه ندارید و مبلغ بورسیه کامل زندگی رو پوشش میده به اضافه اینکه یه سری مبالغ هم ممکنه برای خرید کتاب بدن.
    با مطالعه قسمت بورسیه که تو pdf دانشگاه هست همه چیز رو متوجه میشید.
    موفق باشید
    دستانی که کمک میکنند بسی مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند . کوروش کبیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_nikdel نمایش پست ها
    یه بورس جنرال داره (همون 13000 یورو در سال) که موقع اپلای گزینه yes رو در فسمت شرکت در رقابت برای بورس انتخاب کنید کافیه ! روی pdf ای که روی سایت گذاشتند برای call امسال می تونید ببینید هر رشته چندتا بورسیه داره
    مثلا اگر رشته شما 6تا بورس داره به 6نفر اول لیست قبولیا تعلق می گیره... ناگفته نماند که اکثر نفرات اول لیست تو همه رشته ها ایتالیایی هستند!
    بعضی رشته ها هستند که از این بورس چنرال یک بورسیه برای دانشجوی خارجی در نظر گرفتند بنابراین اولین نفر خارجی تو لیست این بورس رو می گیره.
    یک بورس دیگه هم داره که یک ماه بعد از اپلای باید درخواست بدید که بعضی رشته ها برای یه موضوع مطالعه خاص بورس در نظر گرفته که این بورس رو دانشکده تصمیم میگیره به کی بده ولی جنرال رو دانشگاه.
    در صورتی که بورسیه بشید شهریه دانشگاه ندارید و مبلغ بورسیه کامل زندگی رو پوشش میده به اضافه اینکه یه سری مبالغ هم ممکنه برای خرید کتاب بدن.
    با مطالعه قسمت بورسیه که تو pdf دانشگاه هست همه چیز رو متوجه میشید.
    موفق باشید
    لیلا عزیز ممنون از پاسختون
    متاسفانه لینک مورد نظرو پیدا نکردم ممنون میشم لینک پست کنید و اینکه من شنیدم بستگی به استاد و یه سری مدارک داره، امتیاز بندی، ولی‌ نمیدونم این امتیاز بندی به چه نحویه خوشبختانه تز‌ من همون چیزی که پلیمی توی لیست الویتشن زده ولی‌ نمیدونم کمکی‌ می‌کنه یا نه؟
    ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری درین راهنمایی کنید بازم پیشاپیش سپس گذاری می‌کنم از محبتتون.....

http://www.ricerca.polimi.it/fileadm...ciclo_ENG_.pdf
    در مورد امتیازبندی هم توضیح داره توش، از 100 امتیاز باید حداقل 60 بشین که قبول بشید ولی خوب عملا اینقدر رقابت بالاست که به نظر من زیر 85 شانسی برای قبولی نیست. (البته رشته به رشته فرق می کنه. من اینو در مورد رشته خودم گفتم!)
    همه چیز بستگی به کمیته داره که چه کسی رو انتخاب می کنند. اگر پروپوزال شما همونی باشه که می خوان چرا کمکی نکنه؟ حتما تاثیرگذاره.
    دستانی که کمک میکنند بسی مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند . کوروش کبیر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)