صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agricultural economic

پیش فرض پاسخ : دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

سلام بچه ها من امسال واسه دکتری شرکت کردم . اینجا کسی در مورد بورس DSU اطلاعاتی داره؟ به بچه های دکتری هم تعلق می گیره؟ آخه ددلاین ثبت نامش تا چند روز دیگه هسا ولی هنوز جواب دکتری و بورس ها نیومده؟ کسی می دونه آیا باید الان ثبت نام کنیم یا زمانی که جواب ها اعلام شد؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دکترا - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان (معرفی بورس ها، کمپ ها و رشته ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_br62 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من امسال واسه دکتری شرکت کردم . اینجا کسی در مورد بورس DSU اطلاعاتی داره؟ به بچه های دکتری هم تعلق می گیره؟ آخه ددلاین ثبت نامش تا چند روز دیگه هسا ولی هنوز جواب دکتری و بورس ها نیومده؟ کسی می دونه آیا باید الان ثبت نام کنیم یا زمانی که جواب ها اعلام شد؟
    سلام؛ ارسالتون متاسفانه پاسخ نگرفته جون مرتبط با تاپیک ارسال نشده. اما باید بگم بله تعلق میگیره. به شرط اینکه بورس دانشگاه رو نگرفته باشید. درضمن باید اقدام بشه قبل از اینکه پاسخ دانشگاه بیاد.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_nikdel نمایش پست ها
    http://www.ricerca.polimi.it/fileadm...ciclo_ENG_.pdf
    در مورد امتیازبندی هم توضیح داره توش، از 100 امتیاز باید حداقل 60 بشین که قبول بشید ولی خوب عملا اینقدر رقابت بالاست که به نظر من زیر 85 شانسی برای قبولی نیست. (البته رشته به رشته فرق می کنه. من اینو در مورد رشته خودم گفتم!)
    همه چیز بستگی به کمیته داره که چه کسی رو انتخاب می کنند. اگر پروپوزال شما همونی باشه که می خوان چرا کمکی نکنه؟ حتما تاثیرگذاره.
    درود. این بورس دوم که گفتید کدام صفحه توضیح داده؟ تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    درود. این بورس دوم که گفتید کدام صفحه توضیح داده؟ تشکر.
    اگر منظورتون بورس اختصاص داده شده به یه موضوع خاص که خیلی جاها در موردش صحبت کرده شما topic scholarship رو که تو pdf سرچ کنی اطلاعات در مورد اونو پیدا می کنی. در ضمن اون لینک ماله اپلای پارساله ماله امسال لینکش اینه:
    http://www.dottorato.polimi.it/filea..._XXX_ciclo.pdf

Junior Member

تو دانشگاه میلان رشته نانو شیمی فعال هست؟اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره بگه ممنون میشم

سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم اگه بورس استانی بگیریم و سال اول رو بریم ایتالیا امکانش هست که سال ها یا ترم های بعد برای بورس های ممتاز اقدام کنیم ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط s_hoseini104 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم اگه بورس استانی بگیریم و سال اول رو بریم ایتالیا امکانش هست که سال ها یا ترم های بعد برای بورس های ممتاز اقدام کنیم ؟
    درود
    دوست عزیز اگه رزومه خوبی داشته باشی و واجد شرایط برای بورس تحصیلی باشی ذاتا همون سال اول شاملت میشه و اگه نه که نه همون با بورس استانی ادامه میدی.(من کسی رو ندیدم همچین چیزی شده باشه)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض certificazione di valore

سلام دوستان

برای برای دکترا در ایتالیا می خواهم اقدام کنم و دانشگاه از من certificazione di valore خواسته که باید از سفارت بگیرم. در این صورت فقط باید مدارک لیسانس و فوق لیسانس را به ایتالیایی ترجمه کنم یا دبیرستان هم نیاز هست... لطفا هر اطلاعاتی دارید در این مورد و دار الترجمه ها رابنویسید.

سلام . کسی میدونه " Project document marks " در پروسه APPLY دکترای معماری پلیتکنیک میلان چه معنی و مفهومی داره ؟ به مسئولش ایمیل زدم ولی جوابی نداد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of industrial engineering @ iust

کسی از دوستان برای رشته ی engineering management از پلی تکنیک میلان پذیرش نگرفته؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)