صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: cover letter برای مقاله

سلام
    دوستان این مجله ای که میخوام براش مقاله(ریویو) بفرستم ازم خواسته cover letter هم آپلود کنم
    تو این کاورلتر باید چی نوشته بشه و آیا توی پزیرش یا عدم پذیرش مقالم تاثیر داره؟
    یه سری کاورلترای آماده هست تو اینترنت میشه ازونا استفاده کرد؟
    مرسی

ببخشید برای مسئولیتا چی بنویسم؟( یعنی منظورم اینه که من کل کارای مقالمو کردم و استاد فقط گفته مراجع رو زیاد کن و از رو مقاله خونده)
    ببخشید اولین کاورلترم وتسه ژورناله
    مرسی
    ویرایش توسط soroush88 : August 8th, 2014 در ساعت 05:14 PM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    باسلام
    من واسه ارسال مقالم نیاز به کاورلتر() نمیدونم چی باید بنویسم. لطفا اگه از دوستان کسی داره برام بفرسته متنشو.
    با سپاس

Dear Editor

We would like to submit our article entitled "Type the title of your article here" to be considered for possible publication in the "Type the title of journal here" journal. We would confirm that this paper has not been published nor submitted for publication elsewhere
    In short, this paper presents "Type 2-3 sentences about the key results of your article here" . Your kind consideration and attention is highly appreciated

Best regards
    Type your name here
    The corresponding author

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این مجله ای که میخوام براش مقاله(ریویو) بفرستم ازم خواسته cover letter هم آپلود کنم
    تو این کاورلتر باید چی نوشته بشه و آیا توی پزیرش یا عدم پذیرش مقالم تاثیر داره؟
    یه سری کاورلترای آماده هست تو اینترنت میشه ازونا استفاده کرد؟
    مرسی

ببخشید برای مسئولیتا چی بنویسم؟( یعنی منظورم اینه که من کل کارای مقالمو کردم و استاد فقط گفته مراجع رو زیاد کن و از رو مقاله خونده)
    ببخشید اولین کاورلترم وتسه ژورناله
    مرسی
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : cover letter برای مقاله

سلام
    من حدود یکماه و نیمه که مقالمو واسه یه ژورنال فرستادم اما همچنان دست ادیتوره. میخوام یه نامه واسه سردبیر مجله بنویسم و خواهش کنم که به خاطر نیاز به دریافت نتیجه داوری و نیاز به انتشار اون در هنگام دفاع ،این روند در صورت امکان زودتر انجام بشه. اما انگلیسیم اونقدر خوب نیست. میشه خواهش کنم یکی کمکم کنه که چی بنویسم؟

سلام
    من حدود یکماه و نیمه که مقالمو واسه یه ژورنال فرستادم اما همچنان دست ادیتوره. میخوام یه نامه واسه سردبیر مجله بنویسم و خواهش کنم که به خاطر نیاز به دریافت نتیجه داوری و نیاز به انتشار اون در هنگام دفاع ،این روند در صورت امکان زودتر انجام بشه. اما انگلیسیم اونقدر خوب نیست. میشه خواهش کنم یکی کمکم کنه که چی بنویسم؟
    بهتره که چیزی در این مورد نگید و یک ایمیل با مضمون اینکه می خوایید بدونید مقالتون در چه وضعیتیه ایمیل بفرستین مثلا:
    Dear editor in chief

I am writing to you with regard to my paper entitled “ XXXX ” that I have submitted it to your esteemed journal in XX.XXX.XXXx
    I would be most grateful if you could let me know about its referee procedure and probable outcomes

With best of my regards
    YOUR NAME

Junior Member

سلام
    من میخام یه نامه بنویسم برا ادیتور تا زمان بیستری برا ریوایز به من بده. باید چی بنویسم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    من میخام یه نامه بنویسم برا ادیتور تا زمان بیستری برا ریوایز به من بده. باید چی بنویسم؟

Dear Editor:

My article entitled "XXX XXX XXX" has been submitted to your journal on YYYY.
    Now, I write to inform you that we need more time to revise this article. So, please extend the deadline as much as you can. We will do our best to submit the revision as soon as possible. I am looking forward to hearing from you as soon as possible.

Regards - Your name

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان

برای سابمیت مقاله یه نمونه کاور لتر لازم دارم.
    ژورنال خواسته حتما در مورد کارم تو کاور لتر توضیح بدم. اما من چون آشنایی زیادی با زبان انگلیسی ندارم نمیدونم چی بنویسم.
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)