صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: گذاردن فایل در WIKI

پیش فرض پاسخ : گذاردن فایل در WIKI

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    خیلی روش خوبیه و می تواند فتح بابی برای کارهای بهتر و قدمهای بزرگتر باشد .
    من پیشنهاد می کنم به ویکی اهمیت بیشتری داده شود و دوباره حضور ویکی ادیتورها در فروم پررنگ باشد باید قدر زحمت کشانی مثل این دوست گرامی یا آن یکی را دانست .تا کاربران بتوانند راحت جواب سووالهایشان را بگیرند و تاپیک ها خلوت تر شوند.اینجوری کار مدیریت هم سبکتر می شود

البته بهتره سایر لینکهای جدول که غیر مرتبط با فروم هستند از پستهای آتی حذف شوند و برای جلوگیری از سرگردانی کاربران در تمام صفحات تاپیک 38شغلیها آدرس جدول ویکی گذارده شود.
    محمد رضا رو باهاش در تماس هستم و مدیر خوبی هست. به imdastyar هم پیقام زدم تشکر کردم. چیز خاصی توی ذهنت بود برای اون؟

مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    فراز جان من سعی کردم که فایلها رو به صورت Excel دانلود کنم و منتقل کنم ولی طبق معمول گوگل، فایل Excel ناقص بود و chartها توش نبود. میتونی لطفا هر دو فایل رو برای info@applyabroad.org مشترک(share) کنی تا من یک کپی از روشون درست کنم. برای اینکه بین دو نسخه هم اختلاف ایجاد نشه، یک چند روزی توش تغییر نده تا من کپی کنم و برای خودت دوباره share کنم. بعد دیگه میتونی نسخه اصلی رو پاک کنی.

لطفا برای تایید، با پیغام خصوصی آدرس gmail که باید بتونه فایل رو ویرایش کنه رو هم برام بفرست.

ممنون.
    سلام
    دو جدول 29 رشته ای 500 و 1000 تایی که ویرایشش با من بود رو Share کردم اما 38 رشته ای را من صاحبش نیستم که بتونم برات به اشتراک بگذارم. البته اون چارت هم نداره و همون Spreadsheet کافیه و میتونی Export اکسل بگیری ازش.

ممنون
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Editor

سلام.

اگر قراره که از google docs استفاده کنین. می شه با طراحی فرم و امکان اسکریپت نویسی google خیلی کارها رو راحت کرد. این لینکو نگاه کنین: **** فرم نمونه ****
    بعد از پر کردن فرم، اطلاعات توی یک spreadsheet (در شیت second) ذخیره میشن. بعد از اون، اطلاعات ذخیره شده با فرمت جدید توی یک شیت دیگه (شیت first) کپی میشن.

اینجوری اگه یه فرم خوب و کامل طراحی بشه، میشه یک اسکریپت کامل براش نوشت و تقریبا همه کارو اتوماتیک کرد.
    مشابه این کارو من و تورج برای جدول و فرم نتایج ویزای کانادا انجام دادیم (البته اون فرم هنوز اسکریپت نداره و فرایند کپی کردن دستی انجام میشه).

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط flurion نمایش پست ها
    سلام.

اگر قراره که از google docs استفاده کنین. می شه با طراحی فرم و امکان اسکریپت نویسی google خیلی کارها رو راحت کرد. این لینکو نگاه کنین: **** فرم نمونه ****
    بعد از پر کردن فرم، اطلاعات توی یک spreadsheet (در شیت second) ذخیره میشن. بعد از اون، اطلاعات ذخیره شده با فرمت جدید توی یک شیت دیگه (شیت first) کپی میشن.

اینجوری اگه یه فرم خوب و کامل طراحی بشه، میشه یک اسکریپت کامل براش نوشت و تقریبا همه کارو اتوماتیک کرد.
    مشابه این کارو من و تورج برای جدول و فرم نتایج ویزای کانادا انجام دادیم (البته اون فرم هنوز اسکریپت نداره و فرایند کپی کردن دستی انجام میشه).
    این فرم یک اشکال کوچیک داشت: اگه فیلد خالی بود، کپی انجام نمی شد که الان درست شد.

flurion عزیز، اگر لازم داری که تغییراتی در فرم مطروحه بدی، تا برای شما هم share کنم تا مثل اون جدول نتایج کانادا انجامش بدی. در ضمن اون جدول رو هم میشه به docs.applyabroad.org منتقل کرد و من میتونم بالای صفحه بهشون لینک قرار بدم. فرم ورود اطلاعاتی که برای جدول کانادا درست کردید خیلی جالب هست.

مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)