صفحه 14 از 41 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 407

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    پول رو میزارید تو حساب، میرید از دستگاه Kontoauszug میگیرید، همونو میبرید واسه تمدید ویزا! طولی نمیکشه
    پس یعنی امکان این هست که من و همسرم از همون 8000 تا استفاده کنیم؟

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    پس یعنی امکان این هست که من و همسرم از همون 8000 تا استفاده کنیم؟
    در هر صورت که برای ورود باید 2 تا 8000 یورو همراه داشته باشید . پس واسه چی میخواین پول جا به جا کنید ؟
    در صورتی که بلاک نشید میتونید پول رو تو حساب ها جا به جا کنید که معمولا این واسه سال دوم به درد میخوره
    و چک نمیشه توسط جایی
    اما اگر بانک بلاک کنه , خود بانک به اداره اقامت در تماس هست واسه حسابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    در هر صورت که برای ورود باید 2 تا 8000 یورو همراه داشته باشید . پس واسه چی میخواین پول جا به جا کنید ؟
    در صورتی که بلاک نشید میتونید پول رو تو حساب ها جا به جا کنید که معمولا این واسه سال دوم به درد میخوره
    و چک نمیشه توسط جایی
    اما اگر بانک بلاک کنه , خود بانک به اداره اقامت در تماس هست واسه حسابتون
    من تا جایی که خوندم فکر میکنم تو استانهایی که پول بلاک نمیشه تو فرودگاه هم چک نمیکنن پول رو ! یعنی میشه با 8000تا برای 2نفر هم وارد شد
    حالا اگه کسی نظر دیگه داره بگه لطفا؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

من تا جایی که خوندم فکر میکنم تو استانهایی که پول بلاک نمیشه تو فرودگاه هم چک نمیکنن پول رو ! یعنی میشه با 8000تا برای 2نفر هم وارد شد
    نه اینطور نیست، این دو مورد ربطی به هم نداره، ولی تو فرودگاه شانسیه ممکنه برای کسی چک شه، برای کسی چک نشه! در هر صورت اون مهر تو پاسپورت جفتشون میخوره که: این ویزا به شرط همراه داشتن این مبلغ به هنگام ورود معتبر است.

میشه بگید اون آفیسر بیکار چقدر وقت و اطلاعات راجع به هر شهر و ایالتی داشته باشه که در آن واحد جوابگو باشه ؟!!
    توی هر ایلالت شهر ها قوانینش با هم فرق میکنه
    و دانشجو ها بلیطشون با توجه به نوع پرواز و هواپیما و نرخش میگیرن
    مثلا از خیلی استان ها به فرانکفورت میگیرن
    دلیل نمیشه آفیسر اطلاع داشته باشه
    و دقیقا شانسیه
    ممکنه چک شید یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanirooni نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من ده روزی میشه که به برلین اومدم. می خوام ویزای سه ماهه را به یک ساله تبدیل کنم که برای این کار به حساب بانکی نیاز دارم تا ۸۰۰۰ تا رو واریز کرده و بهشون نشون بدم. اما یک قانون جدید اومده که Sparkasse دیگه به کسایی که ویزای سه ماهه دارن اجازه باز کردن حساب نمیده و میگه باید ویزاتون یک ساله باشه. کسی در این رابطه تجربه ای نداره؟ پولهای من الان در حساب داییم هست و نمی دونم باید چیکار کنم.
    پیشاپیش ممنون
    این قانون از کی اجرایی شده؟؟‌
    دوست من اواخر ماه قبل با همون ویزای چند ماههsparkasse حساب باز کرد

شاید قوانین برلین اینطوری شده. بعید میدونم جاهای دیگه هم این قانون را گذاشته باشن. چون من خودم اواخر ماه میلادی قبلی، با ویزای سه ماهه تو این بانک حساب باز کردم و مشکلی هم پیش نیمود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

دوستان این درسته که میشه ویزارو 2 ساله هم تمدید کرد? اگه آره شرایطش چیه?

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    دست ما نیست، ممکنه یه ساله تمدید شه، ممکنه دو ساله تمدید شه. بستگی به آفیسر داره فک کنم. ولی اگر کسی کلاس زبان داره اولش یه ساله تمدید میشه یا شش ماهه.

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    کلا تمدید کردن ایالت به ایالت که فرق داره هیچ, اداره به اداره هم فرق داره باز هم هیچ, شخص به شخص هم فرق داره
    برای تمدید به تاریخ بیمه هم توجه میکنند. دوست من بیمه دو ساله داشت براش دو ساله تمدید کردند. البته ایشون ضمانت مالی داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)