صفحه 32 از 41 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 407

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    قوانین عوض شده، الان میشه 120 روز کار تمام وقت کرد در سال یا 240 روز نیمه وقت.
    سلام.
    امکانش هست لینکی رو که توش این مطلب رو مطالعه کردید به اشتراک بذارید؟
    سپاس.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.
    سپاس.
    سلام
    لینک خاصی ندارم براش. ویزای قبلیمو نگاه کردم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.
    سپاس.
    سلام

این لینک رو مطالعه بفرمایید. همیشه می تونین اطلاعاتی از این دست رو توی DAAD پیدا کنین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

دوستان یه سوال خیلی مهم دارم جوابشو پیدا نکردم .

این 8000 یورو که باید تو حسابمون باشه برای ویزا ، قابل استفادس اونجا یا بلاک میشه ؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم دارم جوابشو پیدا نکردم .

این 8000 یورو که باید تو حسابمون باشه برای ویزا ، قابل استفادس اونجا یا بلاک میشه ؟
    معلومه که قابل استفاده ست. این هزینه ی زندگی شما برای ۱ سال در آلمانه. اگه هم بلوکه بشه ماهی ۶۰۰ - ۷۰۰ یورو اجازه ی برداشت دارید که مخارج زندگیتون رو بپردازید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام به همه‌ی دوستان
    سوالی داشتم:
    من دو هفته هست که وارد آلمان شدم و برای تمدید ویزا برای یک سال وقت گرفتم. تا جایی که می‌دونم، چون طول میکشه تا اقامت یکساله بیاد، یه برگه‌ی ویزای موقت سه ماهه میدن که از نظر قانونی مشکلی نباشه برای موندن در آلمان. سؤالم اینه که در طول این سه ماه، با این برگه میشه به ایران مسافرت کرد و دوباره برگشت آلمان یا نه؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخ‌هاتون

سلام دوستان
    میخواستم ببینم international students with a residence status as per BAföG § 8 چه نوع اقامتی هست؟ اقامت دانشجوها با ویزای دانشجویی رو هم شامل میشه یا چیز دیگه ایه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

من از صفحه اول تا اینجا رو چک کردم چیزی ندیدم.
    این ضمانت مالی که بعضی ها از اقوامشون در آلمان میگیرن، دقیقا چیه؟ ممکنه با جزییات توضیح بدید راجع بهش؟
    - آیا میشه از هر شخصی گرفت؟( دوست، آشنا، یه آدم خیر...) یا حتما باید برادر یا خواهر باشن؟
    - طرف باید شغل دولتی داشته باشه؟ یا اینکه شهروند آلمانی محسوب شه و درآمد داشته باشه کافیه؟
    - آیا گرفتن این برگه برای اون کسی که میخوایم ازش این برگه رو بگیریم، درد سری داره؟ برو بیای اداری داره؟ ( من نگران اون طرفم که به زحمت نیوفته؟)
    - من توو آلمان یکی رو میشناسم، اما خب باهاش رو در وایسی دارم. میخوام ببینم ، درخواست این نامه کار درستیه یا نه؟ منظورم اینه ، من که خرج خودم رو میدم. این صرفا برای کارهای اداریه. حالا ممکنه بعد از اینکه من این نامه رو گرفتم، ایشون مجبور به پرداخت پولی بشه؟ یا کلا چیز خاصی نیست؟
    -تمام این شرایط برای تمددید ویزا بعد از تحصیل به 18 ماهه هم صدق میکنه؟ (چون گرفتن یه نامه به نظر راحت تر میاد تا جور کردن کلی پول)

Junior Member

کسی از دوستان اینجا مونیخ درس میخونه من چند تا سوال داشتم
    یک اینکه من الان هانوفر زندگی میکنم و تمدید ویزا کمی خوبه اینجا 3700 یورو یک ساله و 8000 تا دو ساله
    حالا تو مونیخ این شکلی هستش یا خیر نه
    شرایط تمدید ویزا چجوری هستش
    خابگاه های دانشجویی چجوریه کرایشون ؟
    ممنون میشم کسی جوابمو بده

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    من از صفحه اول تا اینجا رو چک کردم چیزی ندیدم.
    این ضمانت مالی که بعضی ها از اقوامشون در آلمان میگیرن، دقیقا چیه؟ ممکنه با جزییات توضیح بدید راجع بهش؟
    - آیا میشه از هر شخصی گرفت؟( دوست، آشنا، یه آدم خیر...) یا حتما باید برادر یا خواهر باشن؟
    - طرف باید شغل دولتی داشته باشه؟ یا اینکه شهروند آلمانی محسوب شه و درآمد داشته باشه کافیه؟
    - آیا گرفتن این برگه برای اون کسی که میخوایم ازش این برگه رو بگیریم، درد سری داره؟ برو بیای اداری داره؟ ( من نگران اون طرفم که به زحمت نیوفته؟)
    - من توو آلمان یکی رو میشناسم، اما خب باهاش رو در وایسی دارم. میخوام ببینم ، درخواست این نامه کار درستیه یا نه؟ منظورم اینه ، من که خرج خودم رو میدم. این صرفا برای کارهای اداریه. حالا ممکنه بعد از اینکه من این نامه رو گرفتم، ایشون مجبور به پرداخت پولی بشه؟ یا کلا چیز خاصی نیست؟
    -تمام این شرایط برای تمددید ویزا بعد از تحصیل به 18 ماهه هم صدق میکنه؟ (چون گرفتن یه نامه به نظر راحت تر میاد تا جور کردن کلی پول)
    1- شما چون تاپیک مرتبط رو نخوندین، متوجه نشدین باید چیکار کنن. اون شخص باید بره اداره اقامت بگه فرم Verpflichtserlaerung می خواد. اینو می گیرن، پر می کنن، یه سری مدرک دیگه (از جمله سه فیش آخر حقوقی) رو هم باید ببرن. 25 یورو هم بدن. فرم رو اداره اقامت براشون مهر و امضا می کنه. اونو باید برای شما بفرستن. روز مصاحبه همراهتون داشته باشین.
    2- لازم نیست نسبتی داشته باشن.
    3- لازم نیست کار دولتی داشته باشن. لازم نیست شهروند باشن. حقوق کافی داشته باشن کفایت می کنه. البته کافی هم برای هر کسی متفاوته. چون بستگی داره خانواده ی خودشون چند نفر باشه و حقوقشون چقدر باشه.
    4- دردسری نداره. فقط باید برن از اداره اقامت بگیرن و پر کنن.
    5- اگه رو درواسی دارین، به نظر من این کارو نکنین. کلا چیز خاصی نیست، اما خب مسئولیت داره براشون دیگه. اگه شما نتونین خرج خودتونو بدین، به هر حال ایشون ضمانت شما رو قبول کردن.
    6- مادامی که شما تو آلمان هستین باید به اداره اقامت نشون بدین که هزینه ی زندگیتونو دارین. پس این شرایط همواره برقراره. مگر اینکه اقامت دائمتونو بگیرین که اونم لازمش چند سال کار کردنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)