صفحه 13 از 41 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 407

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - رشت

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان . خسته نباشید. بنده میخوام برای آلمان مستر اپلای کنم. ولی یه سوال خارج از تحصیل داشتم و ممنون میشم جواب بدین. اگر کسی با دعوتنامه ی بستگان به آلمان سفر ۳ ماهه کنه و در این مدت اونجا با شخصی آلمانی و مقیم آلمان ازدواج کنه , آیا ویزاش قابل تغییر هست ؟ میشه ویزا رو به ویزای ازدواج همونجا تغییر داد ؟ شدیدا نیاز به جواب این سوال درم واقعا ممنون میشم جواب بدین. مرسی بابت اطلاعات و همکاریتون.

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای سه ماهه به یکساله

دوستان یه سوال داشتم لطفاااا
    اگر کسی بیاد melde کنه بعد ویزای سه ماهه رو چند ماه دیگه تمدید کنه بعدش برگرده کلا ایران تا یه ماه به ابطال ویزاش... مشکلی پیش میاد واسه تمدید دوباره ویزا؟؟؟؟؟؟ اصلا این کار قانونیه؟؟ کسی اطلاع داره؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای سه ماهه به یکساله

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_cygnus نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم لطفاااا
    اگر کسی بیاد melde کنه بعد ویزای سه ماهه رو چند ماه دیگه تمدید کنه بعدش برگرده کلا ایران تا یه ماه به ابطال ویزاش... مشکلی پیش میاد واسه تمدید دوباره ویزا؟؟؟؟؟؟ اصلا این کار قانونیه؟؟ کسی اطلاع داره؟؟؟؟
    شما در صورت داشتن ویزا، بیشتر از 6 ماه خارج از آلمان باشید، ویزاتون خود به خود کنسل میشه. حتما باید 6 ماه یک بار وارد خاک آلمان بشید. به علاوه برای تمدید ویزا شما باید حداقل از 2-3 ماه قبلش وقت بگیرید... وگرنه اکه کارت اقامت طول بکشه تا آماده شه این تقصیر شماست و جریمه میشید.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

سلام دوستان
    من کل این 13 صفحه رو خوندم ولی هنوز جواب سوالمو پیدا نکردم و ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    اگه ویزای ما 1 بار ورود باشه میتونیم تا قبل از اینکه اقامت یک ساله بگیریم به کشورهای شنگن سفر کنیم و باز وارد آلمان بشیم؟ بعد از اینکه کارت اقامت یک ساله بگیریم که دیگه قطعا میشه این سفرها رو داشت درسته؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل این 13 صفحه رو خوندم ولی هنوز جواب سوالمو پیدا نکردم و ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    اگه ویزای ما 1 بار ورود باشه میتونیم تا قبل از اینکه اقامت یک ساله بگیریم به کشورهای شنگن سفر کنیم و باز وارد آلمان بشیم؟ بعد از اینکه کارت اقامت یک ساله بگیریم که دیگه قطعا میشه این سفرها رو داشت درسته؟
    از راه زميني مسافرت بين كشورهاي شنگن موردي نداره، حتي لازم نيست پاسپورت همراهتون باشه، ولي براي سوار هواپيما شدن، اگر ويزاتون سينگله بايد صبر كنيد اقامت يكساله دانشجويي رو بگيريد بعد سفر كنيد.

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه برای تمدید ویزای دانشجویی برای سال دوم توی برلین دقیقا این قضیه مالی باید به چه صورت باشه؟
    منظورم اینه که برلین 8000 رو میخواد یا عددش فرق میکنه؟ یا اصلا جز ایالت هایی است که قرارداد کار هم قبول میکنن؟

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

سلام به دوستان
    من ده روزی میشه که به برلین اومدم. می خوام ویزای سه ماهه را به یک ساله تبدیل کنم که برای این کار به حساب بانکی نیاز دارم تا ۸۰۰۰ تا رو واریز کرده و بهشون نشون بدم. اما یک قانون جدید اومده که Sparkasse دیگه به کسایی که ویزای سه ماهه دارن اجازه باز کردن حساب نمیده و میگه باید ویزاتون یک ساله باشه. کسی در این رابطه تجربه ای نداره؟ پولهای من الان در حساب داییم هست و نمی دونم باید چیکار کنم.
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanirooni نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من ده روزی میشه که به برلین اومدم. می خوام ویزای سه ماهه را به یک ساله تبدیل کنم که برای این کار به حساب بانکی نیاز دارم تا ۸۰۰۰ تا رو واریز کرده و بهشون نشون بدم. اما یک قانون جدید اومده که Sparkasse دیگه به کسایی که ویزای سه ماهه دارن اجازه باز کردن حساب نمیده و میگه باید ویزاتون یک ساله باشه. کسی در این رابطه تجربه ای نداره؟ پولهای من الان در حساب داییم هست و نمی دونم باید چیکار کنم.
    پیشاپیش ممنون
    در بانک های محلی شهر خودتون میتونید حساب باز کنید، مثلا اگر بانکی وجود داره با اسم Berliner Bank! , و کلا بانک هایی که خیلی ملی و یا اینترنشنالی نیستن!

سلام دوستان
    من همراه همسرم هردو هم دانشجو میخواییم برای مستر بریم حالا سوال من اینه که اگه ایالتمون حساب رو بلاک نکنه ما باید گواهی از بانک بگیریم تو المان؟ یا همون گواهی که ایران بهمون داده کافیه؟
    و اینکه اگه از بانک المان گواهی لازمه ، اونجا چقدر زمان میبره تا این گواهی رو صادر کنن؟ بانک مدت طولانی پول رو نگه میداره یا پند روزه صادر میکنه؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همراه همسرم هردو هم دانشجو میخواییم برای مستر بریم حالا سوال من اینه که اگه ایالتمون حساب رو بلاک نکنه ما باید گواهی از بانک بگیریم تو المان؟ یا همون گواهی که ایران بهمون داده کافیه؟
    و اینکه اگه از بانک المان گواهی لازمه ، اونجا چقدر زمان میبره تا این گواهی رو صادر کنن؟ بانک مدت طولانی پول رو نگه میداره یا پند روزه صادر میکنه؟؟؟
    پول رو میزارید تو حساب، میرید از دستگاه Kontoauszug میگیرید، همونو میبرید واسه تمدید ویزا! طولی نمیکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)