صفحه 2 از 41 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 407

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای سه ماهه به یکساله

دوستان من اول برای ویزیت 4 ماهه اومدم برلین ماکس پلانک
    حتلا 4 ماهه دیگه هم تمدید کردن
    اما یه هفته بیشتر از ویزام نمونده
    چه ظوری میتونم یه هفته ای
    ویزامو تمدید کنم؟
    خیلی فوری بهم بگید
    خواهشا

سلام دوستان، من الان دانشجوی هایدلبرگ اما ساکن leimen هستم، باید حتما به auslanderamt در لیمن برم؟ من الان یه نامه از استادم دارم که برای سه سال ماهی 500 یورو دریافت میکنم، برای تمدید یک ساله باید حتما دو هزار یورو توی بانک داشته باشم؟ ممنون میشم توضیحی درباره مدارک دیگه که باید داشته باشم بدین و یا لینکی بهم معرفی کنین

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

سلام،
    شما خودتون رو تو هر شهری melde کردین برین ausländerbehörde همون شهر،واسه پول هم من نمیدونم روش ساپورت مالی که واسه شما تو پرونده اتون درج شده چی هست...مثلا مال من حساب بلوکه هستش،من اگه اقامت یه ساله بخوام باید تو حسابم 8040 یورو به صورت بلوکه داشته باشم و ماهیانه فقط مجازم 659 یورو از حسابم بردارم، ولی واسه دوستم اینجوری نیست، یعنی حساب بلوکه لازم نداره و فقط با صورتحساب بانکی که از اتومات بانک میگیره میتونه اقامتشو تمدید کنه! این قوانین شهر به شهر و ایالت به ایالت با هم فرق میکنن!
    واسه اقامت یه ساله 8040 تا لازمه،شما 500 رو در 12 ضرب کنین از این مبلغ کم کنین باید اونو تو حسابتون داشته باشین

بقیه مدارک هم : عکس + گواهی اشتغال به تحصیلتون + meldebescheinigung + پول! (20 یورو واسه fiktionsbescheinigung و 80 یورو واسه کارت اقامتتون ) + بیمه

فک کنم اینا هستن، الان چیز دیگه ای یادم نمیاد

[QUOTE=aaydaa;1117935]سلام،
    شما خودتون رو تو هر شهری melde کردین برین ausländerbehörde همون شهر،واسه پول هم من نمیدونم روش ساپورت مالی که واسه شما تو پرونده اتون درج شده چی هست...مثلا مال من حساب بلوکه هستش،من اگه اقامت یه ساله بخوام باید تو حسابم 8040 یورو به صورت بلوکه داشته باشم و ماهیانه فقط مجازم 659 یورو از حسابم بردارم، ولی واسه دوستم اینجوری نیست، یعنی حساب بلوکه لازم نداره و فقط با صورتحساب بانکی که از اتومات بانک میگیره میتونه اقامتشو تمدید کنه! این قوانین شهر به شهر و ایالت به ایالت با هم فرق میکنن!
    واسه اقامت یه ساله 8040 تا لازمه،شما 500 رو در 12 ضرب کنین از این مبلغ کم کنین باید اونو تو حسابتون داشته باشین

ممنون آیدای عزیز از جواب کاملت، این مدارک باید همون بار اول که مراجعه میکنیم همراهمون باشه یا اینکه بار اول فقط فرم پر میکنیم و وقت تعیین میشه برامون؟

ببخشید من یه سوال دارم
    من 8000 یورو دارم با خودم می برم اما وقتی وارد آلمان شدم باید 500 یورو برای deposit + ماه اول اجاره ام رو همون اول بدم به خوابگاهم. برای ثبت نام در دانشگاهمم باید 300 یورو بدم واسه همین حدود 1000 یورو همین اول کار میره. به خاطر اینکه فقط 600 یورو در ماه اجازه برداشت پول دارم می خوام این هزینه هارو اول بدم بعد 7000تای باقی مونده رو بذارم تو حساب حالا سوالم اینه که برای تبدیل ویزای سه ماهه ام به 1ساله باید چیکار کنم؟؟؟ لطفاً کمک کنید سفرم نزدیکه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_vali نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال دارم
    من 8000 یورو دارم با خودم می برم اما وقتی وارد آلمان شدم باید 500 یورو برای deposit + ماه اول اجاره ام رو همون اول بدم به خوابگاهم. برای ثبت نام در دانشگاهمم باید 300 یورو بدم واسه همین حدود 1000 یورو همین اول کار میره. به خاطر اینکه فقط 600 یورو در ماه اجازه برداشت پول دارم می خوام این هزینه هارو اول بدم بعد 7000تای باقی مونده رو بذارم تو حساب حالا سوالم اینه که برای تبدیل ویزای سه ماهه ام به 1ساله باید چیکار کنم؟؟؟ لطفاً کمک کنید سفرم نزدیکه
    تا جایی که من دیدم نمیشه کمتر از مبلغی که لازمه بذارین توی حساب. یعنی اونا کاری ندارن که شما چقدر کجا خرج کردین، برای تمدید یه ساله ی ویزا 8040 یورو توی حساب بلوکه کنین. شما باید یه مقداری بیشتر ببرین، یعنی مثلا 9000 تا ببرین که وقتی یه کمی خرج می کنین 8040 تا بمونه.
    البته شاید صحبت کنین باهاتون کنار بیان.

یک سوالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی میره آلمان دانشگاه ویزای سه ماهه میدن بهش اول؟ بعد باید بره دنبال این کارا؟؟

سلام دوستان
    چطوری باید نو ی شهر
    melde کرد؟
    meldebescheinigung برای باز کردن حساب بانکی لازمه؟
    مرسی از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    یک سوالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی میره آلمان دانشگاه ویزای سه ماهه میدن بهش اول؟ بعد باید بره دنبال این کارا؟؟
    بله .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چطوری باید نو ی شهر
    melde کرد؟
    meldebescheinigung برای باز کردن حساب بانکی لازمه؟
    مرسی از راهنماییتون
    1- قرارداد خونه اتون رو بردارین، برین burgeramt شهرتون.
    2- توی بعضی از شهرها لازمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)