صفحه 3 از 41 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 407

موضوع: تبدیل ویزای دانشجویی 3 ماهه به اقامت یک ساله در آلمان، مدارک و شرایط موردنیاز

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای سه ماهه به یکساله

سلام
    برای تبدیل ویزای سه ماه به یکسالهُ جدیدا گواهی عدم سوء پیشینه هم لازمه؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام
    برای تبدیل ویزای سه ماه به یکسالهُ جدیدا گواهی عدم سوء پیشینه هم لازمه؟
    ممنون از راهنماییتون
    از من نخواستن دو هفته پیش. کارت اقامت رو هم دوشنبه میرم بگیرم، نگفتن اون موقع چیز خاصی ببرم جز رسید پرداخت 100 یورو که روز تحویل مدارک ازم گرفتن. البته فرم امنیتی باید پر کنید که توش ذکر شده که قبلاً موردی داشتید یا خیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انکلیسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

سلام دوستان
    چقد پول بلید تو حساب باشه تا ویزای یه ساله بدن؟

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

تا اونجا که من میدونم به ازای هر ماه 650 یورو باید داشته باشید.
    البته اینم بدونید در بدو ورودتون بهتون کارت نمیدن.
    من اول آپریل اومدم اینجا وقت گرفتم و رفتم اداره اقامت و اونجا دوباره یه وقت بهم دادن که 2.5 ماه دیگه برم و 100 یورو به همراه مدارکم ببرم که تازه کارت بخوان بدن
    خب تا اون موقع میشه سه ماه یعنی خب شما مقداری از پولتون رو خرج کردید پس باید گردش حساب بانکی و هزینه هایی رو که کردید داشته باشید
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان
    من برای تبدیل ویزای سه ماهه به یکساله می خواستم اقدام کنم. رفتم ausländerbehörde به من آدرس جایی را دادند که قرارداد خانه ام رو برده بودم و meldebescheinigung رو گرفته بودم. رفتم آنجا خواستم یک وقت بگیرم برای تمدید ویزا گفتند که لازم نیست! اطلاعات من همون روزی که قرارداد خانه را بردم برای گرفتن meldebescheinigung ثبت شده و نیازی به چیز دیگری نیست. در طی دو تا سه هفته آینده نامه ای به آدرس من پست می کنند که در آن نامه به من اجازه داده شده تا سال آینده در آلمان بمونم!!!!! من نه حساب بانکی نشان دادم نه مدرک ثبت نام دانشگاه!! کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟ من اصلا پولی ندادم برای کارت اقامت و...!! البته روزی که برای گرفتن meldebescheinigung رفته بودم 100 یورو دادم ولی فکر کردم اون پول برای گرفتن meldebescheinigung است.

Junior Member

سلام دوستان،

من یک ماه مونده به انتهای ویزای 3 ماهه، به آلمان میام. فکر میکنید بتونم یک ماه ویزام رو تمدید کنم؟ اگر نتونم چی میشه؟
    یه موضوع دیگه اینکه، من فاند دارم آیا بازم باید 8040 تا رو داشته باشم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmesgar نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من یک ماه مونده به انتهای ویزای 3 ماهه، به آلمان میام. فکر میکنید بتونم یک ماه ویزام رو تمدید کنم؟ اگر نتونم چی میشه؟
    یه موضوع دیگه اینکه، من فاند دارم آیا بازم باید 8040 تا رو داشته باشم؟
    بله می تونید، مشکلی نیست. بعضی ها همین که مدارکو بدین بهشون یعنی اقدام کنین برای تمدید از نظرشون اکی هست، برای بعضی های دیگه شما باید یه جوری تمدید کنین که ویزاتون تا زمان اتمام ویزای قبلی برسه. اگه نرسه یه مبلغ اضافی باید بدین که یه ویزای موقت توی پاسپورتتون براتون بچسبونن، ولی در هر صورت مشکلی نیست.
    اگه فاندتون سالی 8040 تا هست لزومی به بلوکه کردن نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بله می تونید، مشکلی نیست. بعضی ها همین که مدارکو بدین بهشون یعنی اقدام کنین برای تمدید از نظرشون اکی هست، برای بعضی های دیگه شما باید یه جوری تمدید کنین که ویزاتون تا زمان اتمام ویزای قبلی برسه. اگه نرسه یه مبلغ اضافی باید بدین که یه ویزای موقت توی پاسپورتتون براتون بچسبونن، ولی در هر صورت مشکلی نیست.
    اگه فاندتون سالی 8040 تا هست لزومی به بلوکه کردن نیست.
    مرسی از اینکه جواب دادید. می تونم ازتون خواهش کنم که متن داخل ویزا رو بگید که چی میگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Universität Hamburg, PhD Polymer

سلام، دوست عزیز. شما برای تبدیل ویزای سه ماهه به یک ساله اول باید مدارکتو تو آلمان کامل کنی بعد بری اداره ausländerbehörde که واست کارت اقامت یک ساله صادر شه اینکه مدارکت تو این یه ماه آماده بشه بسته به ایالت و شهری داره که میری همه جا یه جور نیست اما اگه تا قبل از تمام شدن مدت ویزات بری اداره ausländerbehörde اونا به جای ویزا می تونن واست finktionbescheinigung صادر کنن که یه برگه هست که بهت مجددا 3 ماه مهلت میده تا مدارکتو تحویل بدی از ویزای قبلیت معتبرتره اما مثل کارت اقامت نیست چون توش اجازه کار دانشجویی ذکر نمیشه.
    مدارکی هم که لازم داری واسه تبدیل ویزا عبارتند از:
    1- ثبت نام قطعی با موقت دانشگاه (با نامه پذیرش فرق میکنه)
    2- تاییدیه ای که بیمه عمومی را در آلمان گرفتی
    3- آدرس مکان زندگی که خودتو تو آلمانmelden کردی
    4- مدارک دال بر تمکن مالی که بورس یا حساب بلوکه شده یا مشخصات بانکی کسی که bürger شما شده
    5- اصل پاسپورت و ویزایی که اومدی به آلمان
    6- مبلغ 100 یورو برای صدور کارت اقامت و اگر میخواهی درخواست کارت finktion بدی مبلغ 40 یورو
    7- یک قطعه عکس بیومتریک
    بازهم خیلی چیزا بستگی به شهرت داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmesgar نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادید. می تونم ازتون خواهش کنم که متن داخل ویزا رو بگید که چی میگه
    من متن داخل ویزام رو چک کردم، اونی که شما توی این تاپیک یا یه جای دیگه گذاشته بودین اصلا یه چیز دیگه بود، یعنی مال منم اونو داشت ها، ولی اون ربطی به اون 8040 یورو نداره. اونایی که باید 8040 یورو همراهشون باشه موقع ورود به آلمان توی صفحه ی مقابل صفحه ای که ویزا رو توش زدن، یه جمله نوشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)