صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

سلام دوستان میشه در مورد این پولی که برای تلویزیون باید بدیم یه توضیحی بدید. من امروز نامشو دریافت کردم خیلیا میگن ما نمیدیم اصلا چنین پولی رو بعضی ها هم میگن اگر قصد ماندن و اقامت در آلمانو داری بهتره که فرم رو پر کنی و پولو ماهانه پرداخت کنی. در ضمن من اصلا تلویزیون استفاده نمیکنم و نخواهم کرد!!!! ولی قصد اقامت در آلمانو دارم در آینده. لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه در مورد این پولی که برای تلویزیون باید بدیم یه توضیحی بدید. من امروز نامشو دریافت کردم خیلیا میگن ما نمیدیم اصلا چنین پولی رو بعضی ها هم میگن اگر قصد ماندن و اقامت در آلمانو داری بهتره که فرم رو پر کنی و پولو ماهانه پرداخت کنی. در ضمن من اصلا تلویزیون استفاده نمیکنم و نخواهم کرد!!!! ولی قصد اقامت در آلمانو دارم در آینده. لطفا راهنمایی کنید.
    به هر حال قانونه دیگه !
    کار یه بار میشه.
    شما مگه گوشی و اینترنت نداری ؟!
    شما اگه همخونه داری، ازشون بپرسین و شماره حساب اونارو تو فرم بنویسین.
    بعدا سر ماه هزینه رو تقسیم میکنین با هم.
    مهم نیست تو هر خونه چند نفر زندگی میکنن، هر خونه یه اشتراک باید بپردازه !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    به هر حال قانونه دیگه !
    کار یه بار میشه.
    شما مگه گوشی و اینترنت نداری ؟!
    شما اگه همخونه داری، ازشون بپرسین و شماره حساب اونارو تو فرم بنویسین.
    بعدا سر ماه هزینه رو تقسیم میکنین با هم.
    مهم نیست تو هر خونه چند نفر زندگی میکنن، هر خونه یه اشتراک باید بپردازه !
    خیلی ممنون از پاسختون، من در واقع خوابگاه زندگی میکنم و پول اینترنت خوابگاه رایگانه و گوشی هم قرارداد دارم و ماهانه پولشو میدم. یه هم اناقی دارم که باهاش صحبت کردم و یک ساله اینجاست و میگه که تا حالا این پولو نداده و قصدم نداره بده، چون یه سال دیگه برمیگرده کشورش چین! یه سوالی دیگه هم که دارم اینه تو نامه یه 17.50 یورو هست یه 5.83 یورو. که انگار نوشته تخفیف میدن! درست نفهمیدم اینجاشو کدومش شامل ما میشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون، من در واقع خوابگاه زندگی میکنم و پول اینترنت خوابگاه رایگانه و گوشی هم قرارداد دارم و ماهانه پولشو میدم. یه هم اناقی دارم که باهاش صحبت کردم و یک ساله اینجاست و میگه که تا حالا این پولو نداده و قصدم نداره بده، چون یه سال دیگه برمیگرده کشورش چین! یه سوالی دیگه هم که دارم اینه تو نامه یه 17.50 یورو هست یه 5.83 یورو. که انگار نوشته تخفیف میدن! درست نفهمیدم اینجاشو کدومش شامل ما میشه؟

یه سری شرایط داره که افراد میتونن پرداخت نکنن، که شامل حال ما نمیشه !
    ولی به هر حال برای گرفتن تخفیف یا پرداخت نکردن این هزینه، کلی باید مدرک باید رو کرد ...
    راستش من نمیدونم اون 5.83 چیه !
    ولی تخفیف نیست به نظرم... 1/3 هزینه ماهیانه ست.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

سلام دوستان
    اندر حکایات کلاه برداری دیگر این سیم کارت های قراردادی که تازه فهمیدم اینکه اگر به شما 50 دقیقه رایگان میده،اگر شما یک مکالمه 10 ثانیه ای داشته باشید اونو 1 دقیقه حساب میکنه.اگر مثلا 2 دقیقه و 1 ثانیه حرف زده باشید اونو 3 دقیقه حساب میکنه.همه اپراتور ها هم همینطورند.بعد که 50 دقیقه تموم بشه بقیشو آزاد حساب میکنه و پول بیشتر از حسابتون برمیداره.غیر از آن کلک قرارداد 2 ساله که در پست قبلیم گفتم،اینهم کلک بعدیشونه.توصیه من به دوستان اینکه اصلا سیم کارت قراردادی نگیرید.همینطور که دوستان گفتن الان Aldi Talk خیلی خوبه و قراردادی هم نیست.maxx هم که دوستان گفتن از زیر مجموعه های O2 و قراردادیه انگار.فایده نداره.کلا طرف سیم کارت قراردادی نرید که فقط می چاپند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اندر حکایات کلاه برداری دیگر این سیم کارت های قراردادی که تازه فهمیدم اینکه اگر به شما 50 دقیقه رایگان میده،اگر شما یک مکالمه 10 ثانیه ای داشته باشید اونو 1 دقیقه حساب میکنه.اگر مثلا 2 دقیقه و 1 ثانیه حرف زده باشید اونو 3 دقیقه حساب میکنه.همه اپراتور ها هم همینطورند.بعد که 50 دقیقه تموم بشه بقیشو آزاد حساب میکنه و پول بیشتر از حسابتون برمیداره.غیر از آن کلک قرارداد 2 ساله که در پست قبلیم گفتم،اینهم کلک بعدیشونه.توصیه من به دوستان اینکه اصلا سیم کارت قراردادی نگیرید.همینطور که دوستان گفتن الان Aldi Talk خیلی خوبه و قراردادی هم نیست.maxx هم که دوستان گفتن از زیر مجموعه های O2 و قراردادیه انگار.فایده نداره.کلا طرف سیم کارت قراردادی نرید که فقط می چاپند.
    شما یه جوری میگید انگار تو ایران از این خبرا نیست!!
    بعدم همه چیز کامل تو قرارداد ذکر شده ولی خیلیا و شاید خود من زحمت خوندن متن کامل قرارداد رو به خودون نمیدن.

سلام دوستان عزیز

شرمنده شاید خیلی ربط به اینجا نداشته باشه

برای سفر 12 روزه به اروپا فرانسه و آلمان چه سیم کارت باید بگیرم که هم دیتا باشه هم تماس ؟

این سیم کرتهای بین المللی مثل worldsim , smartsim بدر بخور هست ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sternenlicht نمایش پست ها
    شما یه جوری میگید انگار تو ایران از این خبرا نیست!!
    بعدم همه چیز کامل تو قرارداد ذکر شده ولی خیلیا و شاید خود من زحمت خوندن متن کامل قرارداد رو به خودون نمیدن.
    میشه شما بگی کجا توی متن قرارداد می نویسن که اگز 3 ماه زودتر از 2 سال انصراف ندی دوباره یک سال دیگه تمدید میکنن.کجای قرارداد نوشته تعداد دقایق اینطوری محاسبه میشه؟این ها نمیگند چون میخوان از بی اطلاعی مردم پول به جیب می زنند....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    میشه شما بگی کجا توی متن قرارداد می نویسن که اگز 3 ماه زودتر از 2 سال انصراف ندی دوباره یک سال دیگه تمدید میکنن.کجای قرارداد نوشته تعداد دقایق اینطوری محاسبه میشه؟این ها نمیگند چون میخوان از بی اطلاعی مردم پول به جیب می زنند....
    مورد اول (تا جایی که من تا حالا دیدم) همیشه تو قراردادها ذکر میشه. گاهی وقتا روی برگه ی کاغذی که شما نوشتین مستقیما اینو ننوشته و مثلا ارجاع داده به یه بندی از قوانین و گفته سیاست ما برای کنسل کردن قرارداد تابع قانون بنده فلانه. اون قانونو می تونین توی سایتشون بخونین یا ازشون بخواین که بهتون نشون بدن.
    مورد دوم هم پیش فرض خیلی از اپراتورهای تلفن هست. من یادمه دبیرستان که بودیم، معلممون تابع پله ای رو درس می داد گفت مثل محاسبه ی پول تلفن! من فکر می کنم شما یه خورده دیر از این موضوع خبردار شدین، واسه همین براتون عجیبه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

دوستان عزیز، کلا اپراتور ها دو جور پول رو حساب میکنن، یکی پایه ثانیه ای یکی هم پایه دقیقه ای
    الانم تو ابران 95% مواقع پایه ثانیه ای حساب میشه مگر اینکه تو طرخ خاصی با هدف پایه دقیقه ای باشی، (به درصدش گیر ندین )، خب تو قراردادی که دوستمون گفتن بر میدارن پایه دقیقه ای حساب میکنن که عجیب نیست
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)