صفحه 2 از 27 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط ysmnj نمایش پست ها
    سلامو به نظر من مهمترین چیز تو انتخاب سیم کارت اینه که دوستاتون و کسانی که باهاشون بیشتر ارتباط دارین از چه اپراتوری استفاده می کنن. چون اگه اپراتورهاتون یکی باشه معمولا زنگ و اس ام اس مجانیه.
    البته فکر کنم با فعال کردن یه سری طرح ها تماس و پیام داخل شبکه رایگان میشه که همین فعال کردن معمولاً 10 یورو هزینه داره که به درد خیلی هامون نمیخوره. من که O2 دارم هر تماس داخل شبکه دقیقه ای 9 سنت هست که سقف زمان مکالمه رو در نظر میگیره. بعنی 1 ثانیه تماس هم 1 دقیقه حساب میشه. تماس های بیرون شبکه هم 99 سنت در دقیقه. پیام یادم نیست ولی فکر کنم هر پیام 6-7 سنت کم می کنه. یه سری وبسایت هست برای تماس اینترنتی که اپلیکیشن موبایل هم دارن مثل webcalldirect..com که واسه تماس با ایران خیلی مقرون به صرفه هستن.

Junior Member savama آواتار ها

ولی مثلا میدونم ودافون داخل خوده شبکه اش هم مجانی نیست و باید یه هزینه اضافه بدی تا مجانی بشه خیلی ها اینجا ای پولوس گرفتن ولی به نظرم خوب نیست او تو آپشن هاش بیشتره یعنی پک های بیشتری داره و قدرت تصمیم و انتخاب راحت تر میشه

تو اینترنت واسه خونه هم یونیتی مدیا فعلا پیشتاره با سرعت 50 میده ولی با قیمت کمتر از بقیه کمپانی ها مثلا اکثرشون ماهی 30 یورو در ماه بهت با سرعت 16000 میدن ولی یونیتی مدیا با 25 یورو در ماه با سرعت 50000 بهت میده

سلام
    من مشکلات اینترنت vodafone رو به مرکزش فرستادم واسه پیگیری، گفتم اینجا هم بگم که شما اشتباه من رو تکرار نکنید. شماره حساب ندید که نمیتونید جلوی برداشت پول رو بگیرین و به مشکل بر میخورین. بهترین کار استفاده از اینترنت موبایل با یه سیم کارت Prepaid هست که هر وقت نخواستید شارژش نمیکنید و ماهی هم 10 یورو هست. البته با سرعت و حجم دانلود کمتر.
    من یه قرارداد دو ساله بستم برای LTE ماهی 27.5 یورو. سرعت اینترنتم بد نیست ولی از اینکه خیلی چیزا رو دروغ گفتن یا بهم نگفتن خیلی شاکی شدم. اما مشکلاتم:
    1- They did not mention that the speed is 3.6 Kbps instead of 7.2 Mbps.
    2- They told me LTE does not need any activation and is free of charge to activate, but I paid about 10 euro for that.
    3- They told me I would get my LTE EasyBox Modem in at most 2 days at my apartment but I finally got it after 2 weeks at their shop. They did not mention any cost for sending the modem, but you charged me of about 10 euros.
    4- They told me the price for the modem would be taken from my account after three months but it is already taken with the first bill.
    5- They told me my account would be activated automatically when I get and connect the modem to internet, but I received my first bill one month after signing the contarct, that is two weeks after I got the modem.
    6- They told me one special offer applies for me and it is a discount of 2.5 euro on my internet rate, but in my first bill it is 29.99 euro instead of 27.49.

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

میخوام یه گوشی بگیرم ولی نمیدونم بیام اونجا با این قراردادای دوساله دیتا و مکالمه بگیرم به نفعه یا از همین ایران بگیرم؟

دوستان برای اینترنت خونه فقط یونیتی مدیا

برای موبایل بیشتری ها ای پلوس یا همون بیس رو دارن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط savama نمایش پست ها
    دوستان برای اینترنت خونه فقط یونیتی مدیا

برای موبایل بیشتری ها ای پلوس یا همون بیس رو دارن
    لطفا وقتی اطلاعات میدین بیشتر بدین تا بقیه بتونن مقایسه کنن!
    الان شما از چه نظر میگین فقط یونیتی مدیا؟ با چه قیمتی در ماه؟ با چه سرعتی؟ با چه مدل قراردادی؟ چه مزیتی داره؟

Local Moderator

دوستان کسی از شرایط خرید سیم کارت (pre-paid) به همراه گوشی خبر داره؟ معمولا تخفیفی که داده میشه چشمگیره؟ اصلا ارزشش رو داره؟

Junior Member

پس با این حساب که نمیشه اصن گوشی خرید اونجا!!!
    آخه این سایت O2 به ظاهر خیلی تسهیلات خوبی واسه خرید یه گوشی خوب به طور قسطی گذاشته بود، من فکر کردم که خب میرم اونجا یه گوشی خوبم میگیرم!!! ولی اینجوری که شما میگید که نباید اصلن ازشون گوشی قبول کرد!
    به نظرتون از ایران گوشی بیاریم؟!
    آیا باید گوشیمون شرایط خاصی داشته باشه برای سیم کارت های اونا؟! اگه آره چه شرایطی؟!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من خط موبایل prepaid از O2 دارم. از کجا میتونم نرخ مکالمات بین المللییش رو پیدا کنم؟ از سایتش نتونستم چیزی پیدا کنم و تا جایی متوجه شدم، فقط نرخ رومینگ های مختلف رو زده بود.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)