صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 1718192021222324252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 269 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

سلام دوستان ببخشید، اگه بخوایم از مدیامارکت یا ساتورن وسیله ای بخریم و بصورت اقساطی پس بدیم ( بصورت دانشجویی که خود سایت نوشته تا 1500 یورو میشه خرید کرد و طی 24 قسط پرداخت کرد) چ مدارکی باس ببریم و چجوری میشه این موضوع رو به المانی ازشون پرسید ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید، اگه بخوایم از مدیامارکت یا ساتورن وسیله ای بخریم و بصورت اقساطی پس بدیم ( بصورت دانشجویی که خود سایت نوشته تا 1500 یورو میشه خرید کرد و طی 24 قسط پرداخت کرد) چ مدارکی باس ببریم و چجوری میشه این موضوع رو به المانی ازشون پرسید ؟
    سلام
    من همین چند روز پیش می خواستم بخرم، یکی از مدارکی که لازم داشت اقامت "دائم" بود، حتی اقامتی که مدت زمان قسط رو پوشش بده هم کافی نبود. یعنی یه اقامت 2.5 ساله برای چیزی که قسطش 24 ماه باشه کافی نبود. شما کجا دیدین که می تونین با ویزاتون قسطی چیزی بگیرین؟
    اگر آلمانیتون خوب نیست، میتونین تو فروشگاهای ساتورن و مدیامارکت انگلیسی حرف بزنین. همه شون انگلیسی بلدن تا جایی که من دیده ام.

Junior Member

سلام
    الان سيم كارت لایکاموبایل من 20 يورو شارژ داره،چطور مي تونم بسته هاي انترنتيش رو فعال كنم-كد فعال سازي يا كدي كه پنلش رو مي اره-كسي از دوستان مي دونه؟ در كشور آلمان

پیش فرض سیمکارت

سلام دوستان

من هفته آینده عازم مونیخ هستم و میخواهم در آلمان سیمکارتی بخرم که هم اینترنت داشته باشه و هم بشود بهش زنگ زد.
    کدام شرکت بهتر است و چه طرحی را باید خریداری کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان

سایت check24 یکسری افر برای گوشی موبایل داره که بعضیهاش به صورت از دم قسطه میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه خرید این مدلی رو داره و اینکه یه سوال شاید مسخره. معمولا قرارداد ها دو ساله هست میخواستم بدونم بعد از تموم شدن قرار داد چه اتفاقی می افته؟ گوشی رو باید پس داد؟

Junior Member

دوستان سوال داشتم در مورد آنتن دهی سیمکارتهای اپراتور های آلمان در ایران . کدوم یکی از این اپراتور ها در ایران هم آنتن دهی دارن ؟ سوال دوم اینکه آیا اگر شخصی شماره سیم کارت آلمانش رو دایورت کنه روی یک شماره موبایل مربوط به ایران ، امکان دریافت تماس هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط zarrin1363 نمایش پست ها
    دوستان سوال داشتم در مورد آنتن دهی سیمکارتهای اپراتور های آلمان در ایران . کدوم یکی از این اپراتور ها در ایران هم آنتن دهی دارن ؟ سوال دوم اینکه آیا اگر شخصی شماره سیم کارت آلمانش رو دایورت کنه روی یک شماره موبایل مربوط به ایران ، امکان دریافت تماس هست ؟
    من وودافون دارم و آنتن داشت تو ايران حتي ديتا هم داشت، براي يك دقيقه اي كه حواسم نبود و روشن بود، يه اس ام اس و يكي دوتا نوتيفيكيشن سوشال مديا دريافت كردم سه يورو شارژ شدم.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط milad689 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سایت check24 یکسری افر برای گوشی موبایل داره که بعضیهاش به صورت از دم قسطه میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه خرید این مدلی رو داره و اینکه یه سوال شاید مسخره. معمولا قرارداد ها دو ساله هست میخواستم بدونم بعد از تموم شدن قرار داد چه اتفاقی می افته؟ گوشی رو باید پس داد؟

درود
    3 ماه مونده به پایان قرارداد شما میتونید قرارداد رو کنسل کنید و دیگه اون شارژ ماهیانه رو ندید. گوشی برای خودتونه اصلا حتی لازم نیست از اون سیم کارتی که باهاش میاد استفاده کنید. شما میتونید گوشی رو بفروشید ولی باید شارژ ماهیانه رو تا 2 سال یا هر مدتی که نوشته شده بدید. اگه قرارداد رو کنسل نکنید هی هر سال باید همون شارژ ماهیانه رو بدید. که خب البته از اون سیم کارتی که قرارداد داره هم میتونید استفاده کنید ...

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    من همین چند روز پیش می خواستم بخرم، یکی از مدارکی که لازم داشت اقامت "دائم" بود، حتی اقامتی که مدت زمان قسط رو پوشش بده هم کافی نبود. یعنی یه اقامت 2.5 ساله برای چیزی که قسطش 24 ماه باشه کافی نبود. شما کجا دیدین که می تونین با ویزاتون قسطی چیزی بگیرین؟
    اگر آلمانیتون خوب نیست، میتونین تو فروشگاهای ساتورن و مدیامارکت انگلیسی حرف بزنین. همه شون انگلیسی بلدن تا جایی که من دیده ام.
    با ویزای دانشجویی نمیشه. حتما قرارداد کار بالای 450 یورو میخوان و ویزای کار. اینی که تو سایت نوشته شده برای دانشجوهای المانیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)