صفحه 5 از 27 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

سلام دوستان
    خونه ای که ما گرفتیم اینترنت نداره
    نظرتون چیه برای اینترنت؟ چون من ممکنه بخوام خونه را عوض کنم و برم یک شهر دیگه.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. دوستان گویا O2 یه تعرفه ی مخصوص برای کریسمس گذاشته. جالب اینجاست که فقط پشت شیشه فروشگاهش فقط این Angebot رو زدن و خبری تو سایتش نیست!
    O2 Go flat-surf M ماهی 4.99 یورو!
    دوستم هم چند روز پیش با همین O2 قرارداد بست تقریبا ماهی 6 یورو! مکالمات داخل شبکه رایگان، sms دویست تا، اینترنت رایگان و ...
    حالا میخوام بدونم اینا واقعا چون از نزدیک شدن کریسمس و سال نو خوشحالن خواستن اینجوری به مشتری حال بدن، یا کاسه ای زیر نیم کاسه هست؟!
    ماه دیگه سیم کارت سه ماهه ای که از BASE گرفتم و 60 یورو واسش دادم، تموم میشه و میخوام سیمکارت رو عوض کنم چون حس میکنم خیلی بد تو پاچه ام رفته!! نظرم رو این تعرفه ی O2 هست! واسه همین گفتم نظرتون رو بپرسم ببینم دلیل این پایین بودن قیمت چیه!

سلام،
    برای استفاده از تعرفه های اینترنتی، مناسب ترین سیمکارت چیه؟ و با چه سرعتی میتوان به اینترنت دسترسی داشت؟

ممنون

Junior Member

ما یه قرارداد بدون محدودیت با o2 بستیم که مودم رایگان بود و حداقل مدت قرارداد یک ماه هست و از قرار ماهی 25 یورو که سه ماه اولش 15 یورو هست و تلفن ثابت و اینترنت و دو تا خط موبایل داره که تماس بین این 3 تا هم رایگانه و مهمتریت حسنش به مدت قرارداده که ای نحالت از 3 طانویه به بعد امکانش بود تا قبل این تاریخ باید قرارداد 2 ساله میبستیم

سیم کارتای pre paid هم امکان اتصال به اینترنت دارن؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    سیم کارتای pre paid هم امکان اتصال به اینترنت دارن؟
    بله، دارند. البته در بعضی موارد باید حتما بسته ی اینترنت خریداری بشه وگرنه نمیشه.
    http://www.o2online.de/tarife/prepai..._b_smart-promo

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamazroob نمایش پست ها
    × چه خوب. آره زاتورن همه جا هست. همه چیم داره . یعنی شما یه قرارداد 2ساله ماهی 20 یورو باهاشون بستی و یه کارت 350 یورویی بهتون دادن ؟ بعد اگه وسطش قراردادو فسخ کنید چی میشه ؟ :دی
    سلام
    من وقتی میخاستم قرارداد دوساله ماهی 10 یورو با O2 ببندم گفتن اگه میخای این امکان رو داشته باشی که بتونی هر وقت خواستی قرارداد رو کنسل کنی باید ماهی 15 یورو بدی که من هم قبول نکردم. حالا به فرض من قبل از پایان دوسال بخام از آلمان برم. یعنی کلا حساب بانکی م رو هم ببندم.اون موقع اینا چکار میتونن بکنن؟البته این رو از خود فروشنده هم پرسیدم که جوابش رو نمیدونست. ولی گفت که کلی قانون وجود داره در این مورد!
    کسی میدونه جواب این سوال رو؟
    پیشاپیش ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    سلام
    من وقتی میخاستم قرارداد دوساله ماهی 10 یورو با O2 ببندم گفتن اگه میخای این امکان رو داشته باشی که بتونی هر وقت خواستی قرارداد رو کنسل کنی باید ماهی 15 یورو بدی که من هم قبول نکردم. حالا به فرض من قبل از پایان دوسال بخام از آلمان برم. یعنی کلا حساب بانکی م رو هم ببندم.اون موقع اینا چکار میتونن بکنن؟البته این رو از خود فروشنده هم پرسیدم که جوابش رو نمیدونست. ولی گفت که کلی قانون وجود داره در این مورد!
    کسی میدونه جواب این سوال رو؟
    پیشاپیش ممنون
    اتفاقی نمیفته، شما خارج میشی از آلمان کسی هم کاری بهت نداره.
    ولی دفعه ی بعد که گذرت به آلمان افتاد اول جریمه شون رو ازت میگیرن بعدش هم محدودیت خدمات برات قائل میشن (دست کم O2 این محدودیت رو برات میذاره).

(به همین دلیله که معمولا با کسی که قرارداد کاریش زیر 2 سال باشه قرارداد نمیبندن).

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اتفاقی نمیفته، شما خارج میشی از آلمان کسی هم کاری بهت نداره.
    ولی دفعه ی بعد که گذرت به آلمان افتاد اول جریمه شون رو ازت میگیرن بعدش هم محدودیت خدمات برات قائل میشن (دست کم O2 این محدودیت رو برات میذاره).

(به همین دلیله که معمولا با کسی که قرارداد کاریش زیر 2 سال باشه قرارداد نمیبندن).
    یه اشتباهی کردم این قرارداد رو بستم! از من به آیندگان نصیحت: اگر مصرف موبایلتون خیلی زیاد نیست به سیم کارتهای prepaid قانع باشید. چون همینجوری با قراردادهای اجباری مثل بیمه دستمون زیر تیغ آلمانی ها هست. دیگه یه قرارداد به اونا اضافه نکنید. آدم وقتی دو تا تجربه از آدمهای مختلف درباره قراردادهای آلمانی میخونه ترس برش میداره!

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

سیم کارت prepaid چی هستش و چه فرقی داره با سیم کارت قرار داد 2 ساله ؟
    من داشتم همین طوری نگاه میکردم سایت او2 روایفون 5 اس با پیش پرداخت 49 یورو ماهیانه 35 یورو است با مکالمه و اس ام اس رایگان داخل شبکه + 700 مگا اینترنت
    به نظرتون این قرداد چطوره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)