صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

سیم کارتهای prepaid همون اعتباری خودمونه. روی قراردادهای اعتباری نمیتونید گوشی بگیرید.معمولا باید قرارداد داشته باشید.
    برای قرارداد بستن و گوشی گرفتن هم حتما حتما حتما تحقیق زیادی بکنید. و تمام جزئیات قرارداد رو چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    یه اشتباهی کردم این قرارداد رو بستم! از من به آیندگان نصیحت: اگر مصرف موبایلتون خیلی زیاد نیست به سیم کارتهای prepaid قانع باشید. چون همینجوری با قراردادهای اجباری مثل بیمه دستمون زیر تیغ آلمانی ها هست. دیگه یه قرارداد به اونا اضافه نکنید. آدم وقتی دو تا تجربه از آدمهای مختلف درباره قراردادهای آلمانی میخونه ترس برش میداره!
    دوست عزیز این سیمکارتای prepaid مثل ایرانسله؟؟؟ یعنی هر وقت اعتبارش تموم شد باید شارژش کرد دیگه نه؟
    اینترنتی باید شارژ کرد ؟ یا حضوری هم میشه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    دوست عزیز این سیمکارتای prepaid مثل ایرانسله؟؟؟ یعنی هر وقت اعتبارش تموم شد باید شارژش کرد دیگه نه؟
    اینترنتی باید شارژ کرد ؟ یا حضوری هم میشه؟
    بله دقیقا مثل اعتباری های ایرانسله (Pre-paid یا همون پیش پرداخت، اول پول میدی - شارژ میکنی - بعدش تا وقتی شارژ داری استفاده میکنی).

اینترنتی میشه،
    حضوری میشه،
    شارژ برنامه ریزی شده هم میشه (بسته به شرکت، شماره حساب و مبلغ درخواستی رو میدی سر هر ماه خودشون از حسابت بر میدارن اتوماتیک سیم کارت رو شارژ میکنن).

Junior Member

سلام دوستان
    من این چند صفحه رو خوندم. بعضی از لینکایی که دوستان گذاشته بودن رو هم دیدم ولی متاسفانه آلمانی بلد نیستم! ممنون میشم دوستانی که مدتیه آلمان هستن منو راهنمایی کنن
    من فقط 6 ماه آلمان خواهم بود. توی دانشگاه که اینترنت دارم. اما خونه ای که گرفتم اینترنت نداره.
    مصرفی که دارم
    1- اینه که میخوام تماس با خط ثابت های آلمان داشته باشم که میخوام این برام هزینه زیادی نداشته باشه و
    2- اینترنت برای عصر تا شب که خونه هستم و میخوام با وایبر با خانواده و دوستان تو ایران تماس بگیرم. (بنابراین حجم اینترنت زیادی لازم ندارم)
    به نظر شما چه گزینه ای برای من مناسبه؟
    سیم کارت دائمی که قطعن نمیتونم بگیرم و باید اعتباری بگیرم. حالا اینکه چی بگیرم که تماس با خط ثابتای آلمانش هزینه نداشته باشه؟
    و به نظرتون آیا برای وایبر، همون روی سیمکارت اعتباریم اینترنتشم فعال کنم؟ یعنی سرعتش واسه اسکایپ و وایبر جواب میده یا نه؟ یا اینکه واسه خونه یه مودم و اینترنت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این چند صفحه رو خوندم. بعضی از لینکایی که دوستان گذاشته بودن رو هم دیدم ولی متاسفانه آلمانی بلد نیستم! ممنون میشم دوستانی که مدتیه آلمان هستن منو راهنمایی کنن
    من فقط 6 ماه آلمان خواهم بود. توی دانشگاه که اینترنت دارم. اما خونه ای که گرفتم اینترنت نداره.
    مصرفی که دارم
    1- اینه که میخوام تماس با خط ثابت های آلمان داشته باشم که میخوام این برام هزینه زیادی نداشته باشه و
    2- اینترنت برای عصر تا شب که خونه هستم و میخوام با وایبر با خانواده و دوستان تو ایران تماس بگیرم. (بنابراین حجم اینترنت زیادی لازم ندارم)
    به نظر شما چه گزینه ای برای من مناسبه؟
    سیم کارت دائمی که قطعن نمیتونم بگیرم و باید اعتباری بگیرم. حالا اینکه چی بگیرم که تماس با خط ثابتای آلمانش هزینه نداشته باشه؟
    و به نظرتون آیا برای وایبر، همون روی سیمکارت اعتباریم اینترنتشم فعال کنم؟ یعنی سرعتش واسه اسکایپ و وایبر جواب میده یا نه؟ یا اینکه واسه خونه یه مودم و اینترنت بگیرم؟
    سلام
    والا دوست عزیز من تجربه خودم و چیزی که خودم اینجا دارم رو میگم من سیمکارت اعتباریlyca خریدم،تماسش با ایران بین سیکارتهای اعتباری از همه ارزون تره با سیمکارتهای lyca هم تو المان تا 200 دقیقه رایگان داره، سرویس اینترنتش هم سرعتش خوبه
    http://www.lycamobile.de این ادرس سایتشونه
    اگر سوالی داشته باشید خیلی خوب راهنماییتون میکنند
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از پاسختون.
    البته من اصلن از این خط آلمان نمیخوام برای تماس با ایران استفاده کنم و برای همین تنها چیزی که ازش میخوام تماس با خطوط ثابت آلمانه. ظاهرن سیم کارتای او2 این تماساشون مجانیه. فقط میخواستم بدونم به نظر دوستان آیا برای استفاده 5-6 ساعت اینترنت در روز آیا بهتره اینترنت همین شماره رو فعال کنم یا جداگانه اینترنت برای خونه بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raiana نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    البته من اصلن از این خط آلمان نمیخوام برای تماس با ایران استفاده کنم و برای همین تنها چیزی که ازش میخوام تماس با خطوط ثابت آلمانه. ظاهرن سیم کارتای او2 این تماساشون مجانیه. فقط میخواستم بدونم به نظر دوستان آیا برای استفاده 5-6 ساعت اینترنت در روز آیا بهتره اینترنت همین شماره رو فعال کنم یا جداگانه اینترنت برای خونه بگیرم؟
    ممنون
    سلام. سیم کارت اعتباری ALDI TALK رو هم بررسی کنید. 13 یورو که 10 یورو شارژ داره و درواقع 3یورو پول سیمکارته. یه سری option داره که به نظرم مناسبن. مثلا ALDI TALK PAKET 300، جدولش اینجاست:
    http://www.alditalk.de/sued/Telefoni..._paket_300.php
    7.99یوروئه و سی روز اعتبار داره و تو این سی روز شما 300 مگابایت اینترنت پرسرعت دارین (300مگ که تموم شه اینترنت قطع نمیشه و فقط سرعتش کم میشه اما واسه وایبر جواب میده، میتونید هم با سه یورو اضافه اینترنت پرسرعت رو تا پایان دوره ی 30روزه ی طرحتون تمدید کنین) + 300 دقیقه تماس رایگان با کلیه ی خطوط آلمان دارین یا 300 اس ام اس رایگان به کلیه ی خطوط آلمان (این 300دقیقه یا 300 اس ام اس که تموم بشن تماسها و پیامهاتون به نرخی که تو جدول هست محاسبه میشن و از شارژتون کم میشه). 30 روز اعتبار طرح که تموم بشه اگه اعتبارتون برای تمدید طرح کافی باشه اتوماتیک تمدید میشه برای ماه بعد، در غیر این صورت تماسها و پیامها و اینترنت به نرخ اصلیشون محاسبه میشن تا یه طرحی رو فعال کنین و طبق طرح حساب شن.
    option های دیگه و قیمتهاشون رو هم تو همون لینک میتونین ببینین، ALDI TALK PAKET 600 و All-Net-Flat
    راستی برای تماس با ایران میتونین از dialnow هم استفاده کنین، وبسایتش رو چک کنین
    www.dialnow.com
    موفق باشین

شرکت Winsim سیمکارت های O2 را ارائه میده. مثلا سیم کارت کاملا فلت با 1 گیگ اینترنت در ماه را 17 یورو ماهیانه میگیره. با این سیمکارت میشه تمام خطوط ثابت و موبایل را رایگان تماس گرفت و اس ام اس هم رایگان میشه. خوبی این قرارداد این هست که هر زمان نخواستید میتونید کنسل کنید قرارداد را.
    برای کسانی هم که سیمکارت و گوشی با هم میخواهند به نظرم Saturn قراردادهای خوبی داره. مثلا گوشی زد2 سونی+سم کارت فلت+ 1 گیگ اینترنت برای هر ماه را میتونید با قرارداد ماهیانه 35 یورو بگیرید که مدت قرارداد 2 سال هست درصورتی که همین قرارداد در شرکت هایی مثل vodafone با قیمت بالاتری ارائه میشه چیزی حدود 45 یورو ماهیانه

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

سلام دوستان. کسی در مورد اپراتورهای تلفن همراه توی آلمان اطلاعاتی داره؟ چند وقت بعد از اینکه رسیدیم میتونیم سیمکارت بگیریم و کدوم اپراتور تعرفه های بهتری داره؟ برای گرفتن سیمکارت اجاره نامه خونه یا خوابگاه لازمه؟ ممنون میشم اگه نظرات و تجربیاتتون رو بگید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی در مورد اپراتورهای تلفن همراه توی آلمان اطلاعاتی داره؟ چند وقت بعد از اینکه رسیدیم میتونیم سیمکارت بگیریم و کدوم اپراتور تعرفه های بهتری داره؟ برای گرفتن سیمکارت اجاره نامه خونه یا خوابگاه لازمه؟ ممنون میشم اگه نظرات و تجربیاتتون رو بگید.
    شما همون روز اول که رسیدید هم میتونید سیم کارت تهیه کنید. منتها چون شماره حسابتون رو لازم دارند باید اول حساب باز کنید حتما. در این حین میتونید سیم کارت prepaid تهیه و استفاده کنید. سیم کارتها معمولا قراردادی هستند اینجا و برای بستن قرارداد تا جایی که من یادم میاد آدرس محل اقامت، شماره حساب و مشخصات فردی رو لازم داشتند.
    بهترین اپراتوری که موجوده Telekom هست، هم از نظر آنتن دهی و هم از نظر دسترسی به اینترنت. منتها قراردادهاش flat هستن اکثرا و فکر میکنم کمتر از 30 یورو اینها نداره. Vodaphone رو خیلی اطلاعی در موردش ندارم. ولی اینجا اکثر بچه های دانشجو O2 دارند. چون به صرفه ترین حالت ممکنه. ماهی 10 بورو حالت Classic Base اش هست که به تمام خط های همین اپراتور تماس رایگانه، تا 50 تا مسج به خط های دیگه ی O2 رایگانه، اینترنت تا 50 مگابایت پرسرعته ولی بعدش کم میشه سرعتش ولی باز هم از پرسرعت ایران بهتره و تا 50 دقیقه هم به خط اپراتورهای دیگه تماس رایگانه. یه مسئله ای که هست اینه که اینجا بیشترین تماس از طریق وایبره، چه با خانواده در ایران و چه با دوستان خارج از کشور... در نتیجه مهم ترین چیز دائمی بودن اینترنته فکر میکنم. که اون هم دانشگاه و خونه اینترنت هست، برای بین راه هم که تمام خط ها اینترنت دارند. خط خود بنده هم همین O2 هست و راضیم. (برای دانشجویی واقعا مقرون به صرفه است).
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)