صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    شما همون روز اول که رسیدید هم میتونید سیم کارت تهیه کنید. منتها چون شماره حسابتون رو لازم دارند باید اول حساب باز کنید حتما. در این حین میتونید سیم کارت prepaid تهیه و استفاده کنید. سیم کارتها معمولا قراردادی هستند اینجا و برای بستن قرارداد تا جایی که من یادم میاد آدرس محل اقامت، شماره حساب و مشخصات فردی رو لازم داشتند.
    بهترین اپراتوری که موجوده Telekom هست، هم از نظر آنتن دهی و هم از نظر دسترسی به اینترنت. منتها قراردادهاش flat هستن اکثرا و فکر میکنم کمتر از 30 یورو اینها نداره. Vodaphone رو خیلی اطلاعی در موردش ندارم. ولی اینجا اکثر بچه های دانشجو O2 دارند. چون به صرفه ترین حالت ممکنه. ماهی 10 بورو حالت Classic Base اش هست که به تمام خط های همین اپراتور تماس رایگانه، تا 50 تا مسج به خط های دیگه ی O2 رایگانه، اینترنت تا 50 مگابایت پرسرعته ولی بعدش کم میشه سرعتش ولی باز هم از پرسرعت ایران بهتره و تا 50 دقیقه هم به خط اپراتورهای دیگه تماس رایگانه. یه مسئله ای که هست اینه که اینجا بیشترین تماس از طریق وایبره، چه با خانواده در ایران و چه با دوستان خارج از کشور... در نتیجه مهم ترین چیز دائمی بودن اینترنته فکر میکنم. که اون هم دانشگاه و خونه اینترنت هست، برای بین راه هم که تمام خط ها اینترنت دارند. خط خود بنده هم همین O2 هست و راضیم. (برای دانشجویی واقعا مقرون به صرفه است).
    موفق باشید.
    ممنون از پاسختون. در مورد اینترنت هم ممنون میشم اگه توی انتخاب مقرون به صرفه ترین و بهترین شرکتها کمکم کنید.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    در مورد اینترنت هم ممنون میشم اگه توی انتخاب مقرون به صرفه ترین و بهترین شرکتها کمکم کنید.
    این به عنوان یک پیشنهاد نسبتا مناسب البته به شرطی که زیرساختش در محل زندگی تون فراهم باشه:
    https://www.kabeldeutschland.de/inte...elefon-10.html

دوستان عزیز
    شرکت winsim سیم کارت های O2 را ارائه میده کاملا فلت برای تمامی خطوط ماهی 17 یورو. البته یک گیگ اینترنت پرسرعت هم داره

دوستان محترم

vodafone حتما نیاز به کارت اقامت 2ساله داره؟؟؟
    من یک قرارداد همراه با گوشی بسته بودم با یکی از این شرکت های طرف قرارداد با vodafone اما vodafone قرارداد را لغو کرد .
    کسی از بچه ها قراردادبا این شرکت داشته؟

ممنون
    ویرایش توسط sepidehreg : September 18th, 2014 در ساعت 11:27 AM

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

این سوال منم هست.
    من می خواستم اینجا یه گوشی هواوی بگیرم که گرون هم نشه و بعد بیام آلمان و براش سیمکارت بگیرم. اما بعضی از دوستام پیشنهاد کردن همونجا گوشی و سیمکارت رو با هم بگیرم.
    اما اینطور که من از نوشته های تاپیک متوجه شدم:
    1- سیمکارت با گوشی ارزون نیست به اونصورت
    2- قرارداد بستن برای خودش یه قصه ای می شه و ممکنه دردسر ایجاد کنه
    3- تا باز کردن حساب بانکی و پیدا کردن خوابگاه یا خونه نمی تونم ازشون استفاده کنم

لطفا اگه اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید. و اگر کسی اطلاع داره مزیت خرید سیمکارت همراه با گوشی رو هم بگه. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahi1368 نمایش پست ها
    پس با این حساب که نمیشه اصن گوشی خرید اونجا!!!
    آخه این سایت O2 به ظاهر خیلی تسهیلات خوبی واسه خرید یه گوشی خوب به طور قسطی گذاشته بود، من فکر کردم که خب میرم اونجا یه گوشی خوبم میگیرم!!! ولی اینجوری که شما میگید که نباید اصلن ازشون گوشی قبول کرد!
    به نظرتون از ایران گوشی بیاریم؟!
    آیا باید گوشیمون شرایط خاصی داشته باشه برای سیم کارت های اونا؟! اگه آره چه شرایطی؟!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    این سوال منم هست.
    من می خواستم اینجا یه گوشی هواوی بگیرم که گرون هم نشه و بعد بیام آلمان و براش سیمکارت بگیرم. اما بعضی از دوستام پیشنهاد کردن همونجا گوشی و سیمکارت رو با هم بگیرم.
    اما اینطور که من از نوشته های تاپیک متوجه شدم:
    1- سیمکارت با گوشی ارزون نیست به اونصورت
    2- قرارداد بستن برای خودش یه قصه ای می شه و ممکنه دردسر ایجاد کنه
    3- تا باز کردن حساب بانکی و پیدا کردن خوابگاه یا خونه نمی تونم ازشون استفاده کنم

لطفا اگه اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید. و اگر کسی اطلاع داره مزیت خرید سیمکارت همراه با گوشی رو هم بگه. ممنون
    ماها همه اکثرا قرارداد داریم، گوشی و سیمکارت باهم. برای روزهای اول میشه از همون O2 سیمکارتهای Pre-Paid گرفت که شارژیه مث ایرانسل مثلا. برای همون گوشی ای که از ایران اوردید. بعد اینکه حساب بانکی باز کردید و اینا میتونید قرارداد ببنید و حتی همون شماره سیمکارت prepaid رو نگه دارید (ولی دقت کنید میرید از O2 این نوع سیمکارت رو بخرید حتما مال خود O2 رو بهتون بده و از شرکت های دخترش نده!)
    استفاده از اسمارت فون ها در آلمان خیلی مرسومه. اپلیکیشن های قطار و اتوبوس شهری و سلف دانشگاه و مپ و اینا باعث میشه خیلی راحت تر باشید.
    بهترین اسمارف فون مثلا آیفون 6 64 گیگ با بهترین نوع تعرفه سیمکارت مثلا 1.5 گیگ اینترنت روی خط و زنگ و مسیج flat (مجانی)، الان 50 یوروست ماهی با O2. ازین 10 20 یورو کمتر هم میتونید برای اسمارت فون های دیگه و تعرفه های دیگه قرارداد ببندید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    ماها همه اکثرا قرارداد داریم، گوشی و سیمکارت باهم. برای روزهای اول میشه از همون O2 سیمکارتهای Pre-Paid گرفت که شارژیه مث ایرانسل مثلا. برای همون گوشی ای که از ایران اوردید. بعد اینکه حساب بانکی باز کردید و اینا میتونید قرارداد ببنید و حتی همون شماره سیمکارت prepaid رو نگه دارید (ولی دقت کنید میرید از O2 این نوع سیمکارت رو بخرید حتما مال خود O2 رو بهتون بده و از شرکت های دخترش نده!)
    استفاده از اسمارت فون ها در آلمان خیلی مرسومه. اپلیکیشن های قطار و اتوبوس شهری و سلف دانشگاه و مپ و اینا باعث میشه خیلی راحت تر باشید.
    بهترین اسمارف فون مثلا آیفون 6 64 گیگ با بهترین نوع تعرفه سیمکارت مثلا 1.5 گیگ اینترنت روی خط و زنگ و مسیج flat (مجانی)، الان 50 یوروست ماهی با O2. ازین 10 20 یورو کمتر هم میتونید برای اسمارت فون های دیگه و تعرفه های دیگه قرارداد ببندید.
    من رفته بودم نمایندگی O2 آیفون 6+, 64گیگ را ماهی 60 میده. البته حدود 100 یورو هم پیش میگیره. همین گوشی را telekom با 750 Mb اینترنت و زنگ و مسیج رایگان+ Hotstop flat میده ماهی 45.96 یورو+299 یورو پیش پرداخت. این 299 یورو پیش پرداختش زیاده البته برای آیفون 6 64 گیگ 100 یورو پول پیش کمتر میگیره
    البته هم نماینده ی O2 وهم نماینده telekom گفتند انقدر سفارش بالا بوده ما به مشکل برخوردیم و احتمالا 2 تا 3 هفته طول میکشه گوشی به دستتون برسه اما خط را زودتر میفرستیم.
    من خودم منتظر note4 میمونم تا بعدا یک تصمیمی بگیرم
    در حال حاضر هم یک خط اعتباری دارم به اسم ALDI TALK که سیم کارت های eplus را ارائه میده. یک تعرفه داره به این صورت: ماهی 8 یورو برای 300 دقیقه تماس, 300 تا مسیج و 300 مگ اینترنت و به خطوط eplus هم رایگان. به نظر من خیلی بهتر از دیگر خطوط اعتباری هست
    ویرایش توسط amirrubik : September 21st, 2014 در ساعت 10:36 PM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    من رفته بودم نمایندگی O2 آیفون 6+, 64گیگ را ماهی 60 میده. البته حدود 100 یورو هم پیش میگیره. همین گوشی را telekom با 750 Mb اینترنت و زنگ و مسیج رایگان+ Hotstop flat میده ماهی 45.96 یورو+299 یورو پیش پرداخت. این 299 یورو پیش پرداختش زیاده البته برای آیفون 6 64 گیگ 100 یورو پول پیش کمتر میگیره
    البته هم نماینده ی O2 وهم نماینده telekom گفتند انقدر سفارش بالا بوده ما به مشکل برخوردیم و احتمالا 2 تا 3 هفته طول میکشه گوشی به دستتون برسه اما خط را زودتر میفرستیم.
    من خودم منتظر note4 میمونم تا بعدا یک تصمیمی بگیرم
    در حال حاضر هم یک خط اعتباری دارم به اسم ALDI TALK که سیم کارت های eplus را ارائه میده. یک تعرفه داره به این صورت: ماهی 8 یورو برای 300 دقیقه تماس, 300 تا مسیج و 300 مگ اینترنت و به خطوط eplus هم رایگان. به نظر من خیلی بهتر از دیگر خطوط اعتباری هست
    10 یورو ماهی O2 باید بهتون تخفیف دانشجویی بده! اونو بهتون نگفتن حتما

Junior Member

دوستان سلام.اگر بصورت موقت سیم کارت prepaid O2 از تعرفه classic tarif بگیریم که نیاز به melde کردن آدرس و حساب بانکی نداره. بعدا اگر بخواهیم قرارداد 2 ساله ببندیم با همون شماره قبلیمون میتونیم یا باید یه سیم کارت جدید بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    10 یورو ماهی O2 باید بهتون تخفیف دانشجویی بده! اونو بهتون نگفتن حتما
    چرا اتفاقا گفت که با تخفیفش میشه ماهی 60 یورو+94 یورو پیش پرداخت برای 6+, 64 گیگ. تاره میگفت یه طرح هست آیفون+ آیپد مینی, که برای آیپد مینی باید ماهی 20 تا اضافه داد! ییهو دید دارم چپ چپ نگاهش میکنم, خودش گفت آره میدونم خیلی گرون میشه

دوستان سلام.اگر بصورت موقت سیم کارت prepaid O2 از تعرفه classic tarif بگیریم که نیاز به melde کردن آدرس و حساب بانکی نداره. بعدا اگر بخواهیم قرارداد 2 ساله ببندیم با همون شماره قبلیمون میتونیم یا باید یه سیم کارت جدید بگیریم؟
    سلام
    چرا میتونید درخواست بدید تا همین شماره ی اعتباریتون را انتقال بدهند

بچه ها کسی درمورد خرید لپ تاپ اطلاعی داره؟ مثلا لپ تاپ قسطی پیدا میشه؟ و قسطاش ماهی در چه حد در میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)