نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سرشماری دانشجویان در شهر های مختلف آلمان

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Hamburg

4 13.33%
  • Rostock

0 0%
  • Greifswald

1 3.33%
  • Hanover

6 20.00%
  • Bremen

1 3.33%
  • Berlin

4 13.33%
  • Frankfurt

2 6.67%
  • Stuttgart

3 10.00%
  • Munich

3 10.00%
  • Freiburg

1 3.33%
  • Dusseldorf

0 0%
  • Essen

1 3.33%
  • Strasbourg

0 0%
  • Nuremberg

2 6.67%
  • Chemnitz

2 6.67%
صفحه 12 از 88 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 876

موضوع: کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

پیش فرض پاسخ : کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

معمولا دانشجوی ریسرچ دکتری چند ساعت در هفته باید دانشگاه باشه؟ کار برای کمک هزینه برای دانشجویان دکتری چه جوریه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    معمولا دانشجوی ریسرچ دکتری چند ساعت در هفته باید دانشگاه باشه؟ کار برای کمک هزینه برای دانشجویان دکتری چه جوریه؟
    بستگی به قراردادتون داره که آیا ساعت کاری مشخص کرده باشه یا نه ولی در حالت کلی انتظار استادا این هست که مثل کارمند 8 صبح برین 5 عصر برگردین. ولی این طوری که من شنیدم قانونا دانشجوی دکتری کارمند نیمه وقت دانشگاهه.
    برای کار باید ببینین استادتون بهتون پروژه ای چیزی میده یا نه. اگه استاد تونست TA یا RA بهتون بده که هیچی، وگرنه باید مثل بقیه دنبال کار عادی باشین که در این صورت به نفعتونه که آلمانی رو خوب یاد بگیرین تا گزینه هاتون زیاد باشه. واقعا اونایی که فقط انگلیسی بلدن گزینه هاشون خیلی خیلی محدود میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Universität Hamburg, PhD Polymer

همه چی به استادت بستگی داره، من هفته ای یک بار بیشتر نمیرم تمام کارها را با اینترنت انجام میدم. در مورد کار هم شما در هر حالت با ویزای دانشجویی اجازه 120 روز کار در سال دارید یا ماهانه 450 یورو که به صورت aushilf هستید که بستگی به محل و شهرت داره ،اگر بتونید کمک هزینه تحصیلی هم بگیرید برای هر ماه از 650 یورو شروع می شه و نهایتا 1200 یورو هست اگر بتونی از شرکتهای صنعتی هم تو زمینه R/D تو پروژه هاشون کمک کنی بیشتر هم در میاری اما چون این کشور یه کشور سوسیاله اگر بیش از حد هم بتونی در بیاری تعرفه های زندگیت فرق می کنه به عنوان مثال اگر مجرد باشی و دریافتی رسمیت از یه حدی بالا بره تعرفه بیمه ات دیگه از حالت AOK در میاد و باید خصوصی پرداخت کنی، پس بهتره همه چیزو بندازی گردن استادت و تا جایی که امکان داره از اون بخواه واست کمک هزینه بگیره

سلام
    دوستان میگن که شرایط کار توی هر ایالت (و حتی هر شهر) متفاوته! من قراره توی هانوفر دکتری مکانیک بخونم، الته ارشد و فوق مواد بودم ولی برای مکانیک پذیرش گرفتم.
    1- چون هانوفر بنظرنسبت به شهرهای صنعتی متفاوته، کسی میدونه توی هانوفر کار دانشجویی برای رشته های مکانیک و مواد چطوره؟
    2- در کل برای کار پیدا کردن برای رشته مکانیک و یا مواد نرم افزار یا مهارتهای خاصی رو پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میگن که شرایط کار توی هر ایالت (و حتی هر شهر) متفاوته! من قراره توی هانوفر دکتری مکانیک بخونم، الته ارشد و فوق مواد بودم ولی برای مکانیک پذیرش گرفتم.
    1- چون هانوفر بنظرنسبت به شهرهای صنعتی متفاوته، کسی میدونه توی هانوفر کار دانشجویی برای رشته های مکانیک و مواد چطوره؟
    2- در کل برای کار پیدا کردن برای رشته مکانیک و یا مواد نرم افزار یا مهارتهای خاصی رو پیشنهاد میکنید؟

کار دانشجویی چندان بستگی به سوابق کاری و تحصیلی نداره. کار دانشجویی می تونه کارهایی مثل : مسوول آزمایشگاه، کلاسهای حل تمرین برای مقاطع پایین تر، کار توی سایت کامپیوتر و نهایتا اگر دانشگاه یا دانشکده شما اینستیتو خاصی داره که کارهای تحقیقاتی انجام می ده، ممکنه برای پروژه هاشون نیاز داشته باشن تست های خر کاری و تکراری یا دیتا وارد کردن ها رو به دانشجو ها بسپرن.

که ساعتی 14 یورو برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری و 8 یورو برای مقطع لیسانس پرداخت می کنن.

البته دانشجوهای دکتری معمولا فاند دارن و شما عملا کار تحقیقاتی برای دانشگاه انجام می دید و این فاند در واقع دستمزد شما هست. (ماهیانه حدود 1300 تا 2000 یورو) که اگر به این شکل باشه در واقع پذیرش شما بمنزله این هست که شما رو برای اون کار تحقیقاتی در نظر گرفتن و دیگه نیازی نیست نگران پیدا کردن کار دانشجویی باشین.

البته ممکنه استاد شما بعضی وقت ها ازتون بخواد که مثلا یک روز بجاش برید سر کلاس و تدریس کنید یا اینکه برید سر امتحانش ناظر باشین. که این هم زیر مجموعه همون کار تحقیقاتی و حقوق ماهیانه تون هست.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

مرسی از oranus
    کسی در مورد نرم افزارهای کاربردی مهندسی مکانیک که توی آلمان میتونه کمک کنه برای کار پیدا کردن اطلاعاتی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    مرسی از oranus
    کسی در مورد نرم افزارهای کاربردی مهندسی مکانیک که توی آلمان میتونه کمک کنه برای کار پیدا کردن اطلاعاتی نداره؟
    من در این مورد با یکی از بچه هایی که آلمان مکانیک می خونه مشورت کردم
    به طور کلی گفتmatlabخیلی خوبه که آدم بلد باشه
    و در مورد نرم افزارهای جامداتی هم این نرم افزارها رو گفت:
    catia
    ANSYS
    ABaqus

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.A of TEFL ( Teaching English as a foreign languag

Question کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

سلام من دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم. 1 سال نیم سابقه ی کار بازرگانی دارم. و الانم دارم المانی میخونم.
    .
    1.شانس پیدا کردن کار برای من چقدره؟
    2. چه کاری میتونم پیدا کنم و با چقدر حقوق؟
    3. به نظرتون رو چه دوره هایی کار کنم که اونجا برای کار به درد بخوره؟

ممنون از راهنمایی و لطفتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz66 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم. 1 سال نیم سابقه ی کار بازرگانی دارم. و الانم دارم المانی میخونم.
    .
    1.شانس پیدا کردن کار برای من چقدره؟
    2. چه کاری میتونم پیدا کنم و با چقدر حقوق؟
    3. به نظرتون رو چه دوره هایی کار کنم که اونجا برای کار به درد بخوره؟

ممنون از راهنمایی و لطفتون
    اینجا معمولا کار دانشجویی هیچ ربطی به رشته ی طرف نداره. اگر هم منظورتون اینه که کلا برای کار میخواین بیاین آلمان که خب تاپیکش اینجا نیست.
    1- اگه آلمانی بلد باشین شانس پیدا کردن کار دانشجویی رو همیشه دارین.
    2- بستگی داره شما چه کاری رو حاضر باشین انجام بدین! کارای دانشجویی مثلا کار کردن توی سلف دانشگاه، کار توی کتابخونه، کار توی قسمت بار (منظور مشروب فروشی نیستا! بار این ور اون ور بردن، بایگانی و این جور کارای مربوط به بارهایی که میرسه) دانشگاه، کار توی رستوران ها، ظرف شستن و کار توی کارخونه ی بسته بندی و ... . حقوقش هم بستگی به کارتون داره، معمولا ساعتی 8 یورو اینا. ولی در کل ماهی 400 تا.
    3- هیچ اطلاعی راجع به رشته تون ندارم، شاید بتونین کار مرتبط پیدا کنین، فکر نکنین حتما کار فقط هموناییه که من اسم بردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.A of TEFL ( Teaching English as a foreign languag

سلام ممنون از راهنماییتون

من برای رشته ی MBA اقدام میکنم. به بازرگانی علاقه دارم./ غیر از مدرک ICDL چه دوره ای بهتره ایران بگذرونم.

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)