نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سرشماری دانشجویان در شهر های مختلف آلمان

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Hamburg

4 13.33%
  • Rostock

0 0%
  • Greifswald

1 3.33%
  • Hanover

6 20.00%
  • Bremen

1 3.33%
  • Berlin

4 13.33%
  • Frankfurt

2 6.67%
  • Stuttgart

3 10.00%
  • Munich

3 10.00%
  • Freiburg

1 3.33%
  • Dusseldorf

0 0%
  • Essen

1 3.33%
  • Strasbourg

0 0%
  • Nuremberg

2 6.67%
  • Chemnitz

2 6.67%
صفحه 55 از 88 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 876

موضوع: کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

والا من یه جا مصاحبه هم داشتم ولی اون جا هم متاسفانه رد شدم.. واقعا این المانیها اینترنشنالهارو خون به جگر میکنن..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    والا من یه جا مصاحبه هم داشتم ولی اون جا هم متاسفانه رد شدم.. واقعا این المانیها اینترنشنالهارو خون به جگر میکنن..
    از چه لحاظ ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    از چه لحاظ ؟
    ازین لحاظ که تو برای گرفتن یه کار معمولی اینجا باید هفت خان رستم رو بگذرونی.. ممکن از همه لحاظ تو از یه المانی سرتر باشی(البته به جز زبان) واسه یه پوزیشنی..ولی باز تهش اون پوزیشن رو بدن به یه المانی..چون نیتیوه و ..
    من نمیدونم اینا وقتی نمیخوان به ما کار بدن..واسه چی تو سایت همه دانشگاههاو دویچه وله و غیره و غیره پره که اقا بیان ما کار داریم و .. اقا کار دارین وقتی به ما نمیدین..قضیه ش چیه؟ می خواین دل ما رو بسوزونین؟!

Member

آلمان تصمیم گرفته که یک کشور اینترنشنال باشه. در حال حاضر حتی ابتدایی ترین امور هم برای کار و زندگی متخصصین خارجی (خارجی از نظر اینا یعنی غیر سفید-غیر اروپایی) به سختی فراهم میشه. این شرایط مسلما با زمان بهتر میشه اما بعید میدونم به نسل ماها که برای کار و تحصیل میخواهیم به آلمان بریم قد بده. من هم در آلمان کار و تحصیل کردم و هم در هلند و اگر قراره آلمان یک روزی بشه هلند یا سوئد اون روز خیلی خیلی خیلی دوره متاسفانه!
    ازین لحاظ که تو برای گرفتن یه کار معمولی اینجا باید هفت خان رستم رو بگذرونی.. ممکن از همه لحاظ تو از یه المانی سرتر باشی(البته به جز زبان) واسه یه پوزیشنی..ولی باز تهش اون پوزیشن رو بدن به یه المانی..چون نیتیوه و ..
    من نمیدونم اینا وقتی نمیخوان به ما کار بدن..واسه چی تو سایت همه دانشگاههاو دویچه وله و غیره و غیره پره که اقا بیان ما کار داریم و .. اقا کار دارین وقتی به ما نمیدین..قضیه ش چیه؟ می خواین دل ما رو بسوزونین؟!

Senior Member VividNed آواتار ها

شما خودت هم به عنوان یک کارفرما آیا کارتو میدی به کسی که نه تو میفهمی چی میگه و نه اون میفهمه تو چی میگی ؟! خب معلومه که یک آلمانی رو به خارجی ترجیح میدن. ولی شما اگه زبانت خوب (حتی نه عالی) باشه مطمئن باش که کار پیدا میکنی. تمام هم کلاسی های من چه ایرانی و چه غیر ایرانی اینجا کار پیدا کردن.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام
    در دوران دانشجویی مثلا کارهایی مجوز داده میشه برای کار کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    شما خودت هم به عنوان یک کارفرما آیا کارتو میدی به کسی که نه تو میفهمی چی میگه و نه اون میفهمه تو چی میگی ؟! خب معلومه که یک آلمانی رو به خارجی ترجیح میدن. ولی شما اگه زبانت خوب (حتی نه عالی) باشه مطمئن باش که کار پیدا میکنی. تمام هم کلاسی های من چه ایرانی و چه غیر ایرانی اینجا کار پیدا کردن.
    اره والا..کار من که بیزینس نیست..لازم نیست که حرف بزنم یک سره با این و اون..کار من همش با کامپیوتر و نرم افزار و مقاله است..یا توی لب باید دیتا بگیرم و .. بعدش تو سطح مستر اخه همشون میتونن انگلیسی حرف بزنن..فقط میخوان حرص در بیارن

Junior Member

دستمزد ماهیانه برای کار دانشجویی میانگین چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    دستمزد ماهیانه برای کار دانشجویی میانگین چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از ژانویه 2015 به اینور، ساعتی 8.5 یورو !
    ممکنه شما جایی کار کنی، بگن نهایت 20 ساعت در ماه فقط لازمت داریم، ممکنه جای دیگه هم باشه، شما رو هفته ای 20 ساعت لازم داشته باشن.
    پس نمیشه نظر قطعی داد که چه قدر میشه پول درآورد
    ولی...
    مسائلی هست که در پیداکردن کار دانشجویی مهمه !
    اینکه چه قدر زبان رو مسلط هستید خیلی مهمه. مسئله زبان در گرفتن کارهای تخصصی اهمیت خودشو بیشتر نشون میده.
    داشتن آشنا هم در کار پیدا کردن مهمه.
    بستگی به تخصص خود افراد هم داره و البته یه کم شانس !
    در کل ساده بخوام بگم، پیداکردن کاردنشجویی مطابق میل فرد، سخته !

Banned

فاکتورهای مختلفی دخیله...
    نظر قطعی نمیشه راجع بهش داد...
    خب بله...موقعیتهای خالی زیادی هست الان، ولی اونا هرکسی رو برای این کارها برنمیدارن.
    هر کی از دانشگاه فارغ التحصیل میشه، لزوما متخصص نیست.
    خود دانشجوهای آلمانی هم از این وضع شاکی هستند، خودشون هم میدونن که برای ورود به بازار کار باید واقعا ماهر باشی و بعضا پارتی داشته باشی !
    هفت خانی نداره رفیق...
    پروسه استخدام نیروی جدید کار همه جا همینه.
    من خودم دو ساله اینجام، 2 جا هم کار کردم، برای پیدا کردن این کارها هم کلی گشتم، تقاضا فرستادم، مصاحیبه تلفنی، مصاحبه حضوری
    تازه آخرش ممکنه ریجکت هم بکنن شما رو.
    ولی وقتی وارد محیط کار بشی دیگه با شرایط اخت میشی و رابطه هم پیدا میکنی و این برای کارهای بعدی، بهت خیلی کمک میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)