نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سرشماری دانشجویان در شهر های مختلف آلمان

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Hamburg

4 13.33%
  • Rostock

0 0%
  • Greifswald

1 3.33%
  • Hanover

6 20.00%
  • Bremen

1 3.33%
  • Berlin

4 13.33%
  • Frankfurt

2 6.67%
  • Stuttgart

3 10.00%
  • Munich

3 10.00%
  • Freiburg

1 3.33%
  • Dusseldorf

0 0%
  • Essen

1 3.33%
  • Strasbourg

0 0%
  • Nuremberg

2 6.67%
  • Chemnitz

2 6.67%
صفحه 7 از 88 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 876

موضوع: کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

پیش فرض قیمت خودرو در المان

دوستانی که در المان زندگی میکنند اگر اطلاعاتی در مورد قیمت خودرو و قوانین و حمایت های مالی خرید خودرو دارند راهنمایی بفرمایند.با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

سلام ببخشید من این سوال رو از تاپیک مربوط به شغل دانشجویی پرسیدم ولی کسی بعد از چند ماه پاسخ نداد ببخشید که اینجا میپرسم
    من دوستم در المان مشغول تحصیل هست باهاش صحبت کردم گفت اگه بیای این جا اصلا وقت نمیکنی کار کنی چ.ن درسا خیلی سنگینه. البته ایرانی نیست شاید تنبله! ولی میخواستم بدونم واقعا میشه مقداری کار کرد که مثلا ۴۰۰ ۵۰۰ یورو دراورد ؟من از دانشگاهم پرسیدم پیچوندم .
    یه سوال دیگه هم داشتم برای کار در حین تحصیل فقط ویزا ی دانشجویی لازمه؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ببخشید من این سوال رو از تاپیک مربوط به شغل دانشجویی پرسیدم ولی کسی بعد از چند ماه پاسخ نداد ببخشید که اینجا میپرسم
    من دوستم در المان مشغول تحصیل هست باهاش صحبت کردم گفت اگه بیای این جا اصلا وقت نمیکنی کار کنی چ.ن درسا خیلی سنگینه. البته ایرانی نیست شاید تنبله! ولی میخواستم بدونم واقعا میشه مقداری کار کرد که مثلا ۴۰۰ ۵۰۰ یورو دراورد ؟من از دانشگاهم پرسیدم پیچوندم .
    یه سوال دیگه هم داشتم برای کار در حین تحصیل فقط ویزا ی دانشجویی لازمه؟ممنون
    اگه کار کنین معمولا مجبورین کمتر واحد بردارین و دیرتر تموم می کنین.
    کار دانشجویی هم معمولا همون 400 تا میشه و بیشتر نمی شه، البته در کوتاه مدت ممکنه بشه، مثلا شما برین روزمزد جایی کار کنین و روزی 50 یورو در بیارین ولی خب تمام سال رو که نمی تونین اون طوری کار کنین، چون این جور کارها موقتی اند.
    سوال بعدیتون رو من اصلا نفهمیدم، "لزومی" برای کار کردن در حین تحصیل وجود نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه کار کنین معمولا مجبورین کمتر واحد بردارین و دیرتر تموم می کنین.
    کار دانشجویی هم معمولا همون 400 تا میشه و بیشتر نمی شه، البته در کوتاه مدت ممکنه بشه، مثلا شما برین روزمزد جایی کار کنین و روزی 50 یورو در بیارین ولی خب تمام سال رو که نمی تونین اون طوری کار کنین، چون این جور کارها موقتی اند.
    سوال بعدیتون رو من اصلا نفهمیدم، "لزومی" برای کار کردن در حین تحصیل وجود نداره.
    منظور از سوال اول و دومم کار کردن در زمان دانشجو بودنه تو اونجا . چون تاپیک مربوط به کار بعد از تحصیله عرض کردم سوالام در حین تحصیله. اصولا درست تموم شه باید ویزای کار بگیری چون دانشجو نیستی ولی وقتی داشجویی ایا ویزای درسی کافیه؟چون در کنارش کارم میخوای بکنی(در حد ۴۰۰ یورو که کمتر از ۹۰ روز بشه....)
    اینم که پرسیدم ایا میشه ۴۰۰ یورو در اورد اخه اکثر کسایی که میخوان برن المان به دنبال کار کردن تو اونجان در حالیکه خیلی شهرهای المان از ۵۰۰ یورو خیلی بیشتر خرح داره پس حتما یه فکری کردن که میخوان با کار کردن پول درسشون رو درارن دیگه ولی متناقضشم شنیدم که میگن وقت نمیکنی کار کنی...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    منظور از سوال اول و دومم کار کردن در زمان دانشجو بودنه تو اونجا . چون تاپیک مربوط به کار بعد از تحصیله عرض کردم سوالام در حین تحصیله. اصولا درست تموم شه باید ویزای کار بگیری چون دانشجو نیستی ولی وقتی داشجویی ایا ویزای درسی کافیه؟چون در کنارش کارم میخوای بکنی(در حد ۴۰۰ یورو که کمتر از ۹۰ روز بشه....)
    اینم که پرسیدم ایا میشه ۴۰۰ یورو در اورد اخه اکثر کسایی که میخوان برن المان به دنبال کار کردن تو اونجان در حالیکه خیلی شهرهای المان از ۵۰۰ یورو خیلی بیشتر خرح داره پس حتما یه فکری کردن که میخوان با کار کردن پول درسشون رو درارن دیگه ولی متناقضشم شنیدم که میگن وقت نمیکنی کار کنی...
    اگه ویزای دانشجویی داری که خب دانشجویی دیگه، لزومی نداره کار کنی ولی اگه پولت کافی نیست مجبوری کار کنی و تا جایی که ویزات اجازه بده (120 روز کاری) میتونی کار کنی.
    بعد از اتمام تحصیل هم میتونی ویزای جویای کار بگیری (حداکثر به مدت 1.5 سال این ویزا رو میتونی داشته باشی) و بعدش بالاخره باید یه کاری بکنی دیگه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : کار در حین تحصیل (کار دانشجویی)

دوستان کسی میدونه اونجا میشه مثلا ویراست مقاله و پایان نامه و اینا هم انجام داد؟

Junior Member

سلام
    میشه در مورد این ویزای "جویای کار" که گفتی بیشتر توضیح بدی؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه ویزای دانشجویی داری که خب دانشجویی دیگه، لزومی نداره کار کنی ولی اگه پولت کافی نیست مجبوری کار کنی و تا جایی که ویزات اجازه بده (120 روز کاری) میتونی کار کنی.
    بعد از اتمام تحصیل هم میتونی ویزای جویای کار بگیری (حداکثر به مدت 1.5 سال این ویزا رو میتونی داشته باشی) و بعدش بالاخره باید یه کاری بکنی دیگه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_f نمایش پست ها
    سلام
    میشه در مورد این ویزای "جویای کار" که گفتی بیشتر توضیح بدی؟

ممنون
    توضیح خاصی نداره! شما وقتی دفاع میکنی باید بری به اداره اقامت بگی که فارغ التحصیل شدی و اگه میخوای هنوز آلمان بمونی باید ویزای jobsuche بگیری که شرایطش از لحاظ مالی مثل بقیه است یعنی دوباره باید 8040 تا برای یک سالش بلوکه کنی. توی این مدت باید کار پیدا کنی، اگر پیدا نکردی قانونا حق نداری توی آلمان بمونی و باید آلمان رو ترک کنی.
    فقط نکته ای که هست، وقتی ویزای دانشجویی میگیرین، توی بعضی شهرها سال اول پول رو بلوکه می کنی ولی سال دوم بلوکه کردن نمی خواد، ولی برای jobsuche مجددا باید پول رو بلوکه کنی.

من میخوام برم بیوانفورماتیک تو داننشگا DESDEMON یا هم چین چزی بود اسمش به نظرتون چون لیسانسم ژنتیک بود کار خاصی گیرم میاد اونجا هم RA هست ؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Banned

سلام
    یه استاد از فرانکفورت به من پیشنهاد کار دانشجویی با حقوق 400 یورو در ماه رو داده که خودش میگه کافی نیست!!!! میشه دوستان با تجربه بگن برای یه زندگی معمولی یا خیلی معمولی توی فرانکفورت من چقدر کم دارم؟؟؟ چند یورو دیگه؟؟؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)