صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 559

موضوع: عشق آباد - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض عشق آباد - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

لطفا" نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در عشق آباد در سال 2013 را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از نتایج و تجربیات سایر کاربران در سال قبل به موضوع زیر مراجعه کنید:

نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای امریکا در عشق آباد در سال 2012

نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترکمنستان - نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال 2013

سلام
    کسی از آمار بچه هایی که رشته مهندسی مکانیک هستن و نتیجه مصاحبه اونها اومده اطلاعاتی داره؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترکمنستان - نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال 2013

من سه ژانویه مصاحبه داشتم. سه سال و نیم هست که دکترا عمران می خونم و آخرین بار تابستون ایران بودم! و دبی ویزا گرفته بودم. از همون سلام خانم مهربون فهمیدم که ویزا گرفتم. سوالا شاید 3 4 تا بود. رترنینگ هستی؟ چند ساله که در states هستی؟ آخرین بار کی برگشتی؟ از من ویزا قبلی رو خواست که نشون بدم. و از کلی مدارک که برده بودم فقط I20 sevise copy و cv رو گرفت و بقیه رو حتی bank statement رو نگاه هم نکرد!البته فاند داشتم! Cv رو نگه داشت و ازم راجع به موضوع تحقیقم پرسید و وارد سیستم کرد.
    کلن 3 4 دیقه شد و خیلی برخوردش خوب بود. بعد هم گفت مثه دفه قبل باید منتظر clearance بمونم. ارم زمانی که باید تو US باشم رو هم پرسید!
    با من 6 نفر دیگه هم بودن . 3 تا دانشجو که یکیشون گرفت. اون یکی برق بود واسه مستر و قبلن از همین جا ریجکت شده بود که دوباره متاسفانه ریجکت شد. یکی هم دانشگاه هنر می خواست بره که گویا ایشون هم ریجکت شد. دو نفر دیگه هم واسه فرصت مطالعاتی می خواستن برن که اونا هم راحت ویزا گرفتن.
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

Junior Member

سلام من 31 سامبر ایمیل زدم 24 ژانویه بهم وقت دادن

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کاربران گرامی،

این تاپیک برای اعلام نتایج مصاحبه است. لطفا از پرسیدن سوال های نامربوط در این تاپیک خودداری کنید.
    تمامی ارسال های نامربوط حذف شد.

مدیریت انجمن امریکا

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان.
    كسي براي تركمنستان وقت نگرفته؟
    از نتايج مصاحبه جديداً خبري نيست؟
    از كلير هم خبري نيست؟
    اين روزها انگار خيلي فروم خلوته.

سلام دوستان.کسی این اواخر واسه کنگره درخواست ویزا در عشق آباد کرده؟لطفا اطلاعات بدین

دوستان من از گروه بچه هایی بودم که 8 ژانویه رفتیم سفارت. تنبلی و درگیری کاری اجازه نداد که زودتر بنویسم این مطلب رو. من با گروهی از دوستان عزیزم تقریبا ساعت 1:30 رسیدیم دم سفارت که البته مامور سفارت با دست اشاره کرد 2 بیاین. ما بیست دقیقه ای رو در پارک روبروی سفارت گذروندیم تا با چند نفر دیگه از بچه هایی که همون روز وقت مصاحبه داشتن آشنا شدیم و دوباره به سمت سفارت عازم شدیم. چند دقیقه دیگه ایستادیم در کنار کیوسک پلیس کنار سفارت، تا اینکه مامور امنیتی داخل سفارت بیرون اومد و اشاره کرد که یکی یکی بریم داخل. من نفر سوم بودم که رفتم. دم در که رسیدم، مامور داخل گیت ورودی از زیر پنجره ارم پاس رو گرفت که چک کنه. در همین حین دوستش اومد و ازم خواست یه جمله رو به فینگلیش براش ترجمه کنم که بتونه به مراجعه کننده ها بگه. از همین ورود با وجود اینکه همه چیز جدی بود، از بازرسی ها گرفته تا شماره دادن و گرفتن موبایل هامون، اون حس استرس کاملا از بین رفت. بعد از خروج از گیت وارد خود ساختمان سفارت شدیم و بعد یه کارت بزرگ با شماره خودم بهم دادن و رفتم داخل اتاق انتظار کنار بقیه دوستام که قبل از من داخل رفتن. به ترتیب بقیه بچه ها هم اومدن. یه دوستی به ما چیزی گفت قبل از مصاحبه که توصیه میکنم همه جدی بگیرید. ایشون معتقد بود که مصاحبه فقط اتاقاتی که داخل سفارت میوفته نیست و شما باید حتی قبل از داخل رفتن هم مراقب کارها و رفتارتون باشید. کلا خندان باشید و سعی کنید خشک نباشید تو برخوردتون. ما که انقدر سر و صدا کردیم که هر لحظه احتمال این رو میدادم بیان و بگن ساکت باشین. به ترتیب شماره ها ماها رو خواستن پای یه بجه که مدارک رو بدیم. پاسپورت، I-20 ، DS-160، Sevis fee confirmation، $160 با دلارهای داغون ، SOP و C.V . چیزی هم اضافه تر نگرفتن. وقتی هم که گفتم که مدارک تحصیلی گفتن که اگه لازم باشه تو مصاحبه میگیرن (که البته اونجا هم نخواستن!!!) بعد دوباره به اتاق انتظار برگشتیم و منتظر شدیم تا مصاحبه بشیم. تقریبا 1 ساعت منتظر شدیم که کمی خسته کننده شد. تلویزیون داخل اتاق هم دیگه فیلمش رو تکرار بود. فکر کنم 2 یا 3 باری تکرار شد تا اینکه بالاخره شروع شد و از بلندگوی داخل اتاق شماره یک رو صدا کردن. دوستایی که شماره 1 و 2 بودن هر دو فرصت مطالعاتی میرفتن و مصاحبه هر کدوم بین 15 تا 20 دقیقه طول کشید. همین به من که نفر سوم بودم کمی استرس وارد کرد. اما با ورود به اتاقک مصاحبه با احوال پرسی اولیه با خاله آلتا عزیز همه اش یادم رفت. کلا 4 تا سوال پرسید.
    - میخوای بری این دانشگاه رو چی کار کنی؟
    - هزینه تحصیل چطور تامین میشه؟
    - پدرت کارش چیه؟
    - بعد از تحصیلت میخوای چیکار کنی؟
    و بعد هم که Priliminary approved. یه برگه با بعضی از مدارکم رو بهم برگردوند و تموم. بعد هم که خروج.
    گروه 8 ژانویه کلا 9 نفر بودیم. یک نفر که یه خانم بودن، دانشجوی پزشکی که برای کنفرانس میرفتن. به ایشون گفتن که بمونن و فرداش ویزاشون رو پیکاپ کنن. یک نفر هم که قبلا ریجکتی بودن رو همون اول ریجکت کردن که ما چیزی در مورد کیس ایشون نمی دونستیم ولی مثل اینکه خودشون هم امیدی نداشتن.

سلام دوست عزیز
    من هم دوبار ویزا برای کنگره گرفتم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم و هفته بعد هم برا پیک آپ ویزام میرم. لطفا اگر سوال خاصی دارین موضوعی مطرح کنین تا اگه چیزی بلد بودم عرض کنم
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mr64 نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی این اواخر واسه کنگره درخواست ویزا در عشق آباد کرده؟لطفا اطلاعات بدین
    سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1391 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم دوبار ویزا برای کنگره گرفتم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم و هفته بعد هم برا پیک آپ ویزام میرم. لطفا اگر سوال خاصی دارین موضوعی مطرح کنین تا اگه چیزی بلد بودم عرض کنم
    موفق باشید
    سلام.دوست عزیز ممنونم از پاسخگوویی.من هم دانشجوی دامپزشکی و سال آخر هستم و چون امسال لاتاری ثبت نام کردم خیلی نگران هستم. میشه بگین که چه سوالایی ازتون پرسیدن و چه مدارکی رو ارائه دادین؟

صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)