صفحه 10 از 218 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2172

موضوع: دبی - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

پیش فرض پاسخ : دبی - نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در سال 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط home_ نمایش پست ها
    خارج کردن پاسپورت جرمه؟ من هفته ی دیگه وقت دارم و می خواستم پاسپورت مادر وپدرم رو هم ببرم! چون یجا توی فروم خونده بودم که جزو مدارکی هستش که احتمال داره لازم بشه
    چکار کنم؟ نبرم؟ یا فقط کپی رو ببرم؟
    نگران نباشید، من خودم پاسپورت خواهر و مادرم را با خودم بردم خارج کشور و برگردوندم.

دوست عزیز، خروج پاسپورت به هر حال توسط هرکسی که باشه، غیرقانونی هست. بیشتر از اینکه خروج پاسپورت ن
    ران کننده باشه، ورود با داشت دو یا چند پاسپورت حساسیت داره. اما خب همه این کار رو می کنن! هیچ کسی مجوز برای خروج پاسپورت نداره! این دروغی هست که آژانسها میگن. اکثر آژانس ها پتسپورت رو به مسافر میدن ببره. بعضی ها به تورلیدرهایی که ممکنه از ایران برن برای هماهنگی سفر. به دروغهای آژانسها اعتماد صددرصد نکنید. همین آژانسها خیلی ها رو بیچاره کرده ان. اما خب به هرحال هزینه اضافه کردن نمی ارزه و آدم نمیتونه خودش دوباره پاشه بره دبی. بهترین کار که دادن به دوست و آشناس. که خب کم پیش میاد. آژانس هم باید آژانسی باشه که مشتری برای پیک آپ زیاد داشته باشه تا بلافاصله پاس رو بفرسته. وگرنه پاس رو الکی معطل میکنن تا چند تا جمع بشه و با هم بفرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesifar نمایش پست ها
    سلام

ممنونم. اون جوری که خانم آفیسر به من گفت، باید 5 روز کاری صبر می کردم تا ویزا بخوره و من ایران کار داشتم و مجبور شدم برگردم. اینجا هم الان پاسپورت امو دادم آژانس مطمئنی که میشناختم برد. توجه داشته باشین که خارج کردن پاسپورت طبق قوانین ایران جرمه و فقط آژانس و افرادی می تونن ببرن که مجوز دارن! الان هم خلاصه پاس من دبی هستش و اینجور که خانمه گفته عملا باید تا 1شبه، 2شنبه آماده بشه و آژانس بتونه برام بیارتش.

به نظرم اگه وقتشو دارین بمنین دبی، یعنی اولا جوری سفرتون رو برنامه ریزی کنین که اقلا 2 روز زود تر دبی باشین و خوش بگذرونین که استرسی نداشته باشین، بعد هم 4،5 روز بعد از مصاحبه اگه برگشت رو بگیرین اونوقت دیگه با خیال راحت خودتون پیک آپ می کنین می آین! اگه رشتتون هنری یا مدیریتی هست احتمل زیاد کلیر نمی خورین پس خوبه که خودتون وایست 5 روز! در غیر این صورت می تونین خرج الکی نکنین و خیلی زود به میهن اسلامی برگردین و 200 ، 300 بدین به یه آزانس مطمئن که بیاره براتون.

موجودی بانکی حساب بانکی پدرتون کافیه، هیچ چیز دیگه نمی واد، فقط محض احتیاط یه کپی از صفحه اول پاسپورتشونو هم داشته باشین بدی نیست!

سلام دوستان،
    من ترجمه رسمی مدارکم (ریزنمرات و دانشنامه های کارشناسی و ارشد، شناسنامه، کارت ملی، و ...) مربوط به پارسال هستش. آیا ترجمه این مدارک الآن هم معتبر هستش یا باید همه این مدارک رو از نو ترجمه کنم؟

خارج کردن پاسپورت جرمه؟ من هفته ی دیگه وقت دارم و می خواستم پاسپورت مادر وپدرم رو هم ببرم! چون یجا توی فروم خونده بودم که جزو مدارکی هستش که احتمال داره لازم بشه
    دوست عزیز من پارسال در ارمنستان مصاحبه داشتم و مثل شما بهمون گفته بودن که پاسپورت والدین رو با خودتون بیارید. در سفارت در همون اول مدارک لازم رو میگیرن. هنگام گرفتن مدارک مسئولش ازم پرسید که پاسپورت پدر و مادر همراه ام هست؟ منم گفتم نه نیاوردم. اونم گفت مشکلی نیست و همه چیز اوکی پیش رفت. البته بعضی ها آورده بودن. کلاً آوردن یا نیاوردنش فرقی نمیکرد ولی خوب بهتره همراه اتون باشه تا در صورت لزوم نشون اشون بدید.

Member Zara.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NYU Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    راستش نه. من در مورد گذشته اطلاعی ندارم.

شاید این شخصی که ازش صحبت میکنن اقامت امارات رو داشته. فکر کنم در این صورت میشه رفت ابوظبی.

Member Zara.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NYU Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط YMB نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ترجمه رسمی مدارکم (ریزنمرات و دانشنامه های کارشناسی و ارشد، شناسنامه، کارت ملی، و ...) مربوط به پارسال هستش. آیا ترجمه این مدارک الآن هم معتبر هستش یا باید همه این مدارک رو از نو ترجمه کنم؟
    این مدارک محدودیت تاریخ اعتبار ندارن. لازم نیست دوباره بگیرید

Member Zara.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NYU Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    من در مورد دوبی و دلایلی که بچه ها می گن یکم شک دارم. اگر ایرادی مربوط به طولانی شدن کلیرنس باشه فکر نمی کنم به سفارت مربوط بشه! چون کلیرنس رو تو آمریکا انجام می دن نه تو سفارت uscis گمونم مسوولشه!!! اما اگر مشکل این باشه که می گن فلان روز بیا ویزاتو بگیر اما میری هنوز آماده نیست یا پاسپورتت میاد هنوز ویزا روش نخورده این میشه بی نظمی. کسی این مشکلات رو هنوز می بینه تو دوبی؟

من سه سال پیش رفتم آنکارا یک هفته ای کلیرشدم و بدون مشکل پیک آپ کردم. دوستای هم رشته ایم رفتن دوبی پارسال و مولتیپل بدون کلیرنس گرفتن. الان منم می خوام برم دوبی! به نظرم بی نظمی تنها چیزیه که می تونه سفارت رو حذف کنه! به نظر شما چطور؟
    من هم خیلی درباره ی بی نظمی دبی شنیدم. اما نمیدونم شایعه است یا واقعیت داره. کسانی رو که از نزدیک خودم دیدم (خواهرم، و بقیه اعضای خوانواده ام، 2 تا از دوستام)با این مشکل روبرو نشدند

نباید جایی باشه که موقع خروج از کشور مامورا بتونن ببینن. انگار اگز ببینن نمی گذارن رد شی از گیت. یه نفر که برای پیک آپ ویزا دو سال پیش می رفت قبرس براش این اتفاق افتاد. بنده خدا زنگ زده بود خانوادش برگشته بودن فرودگاه پاسپورتایی که می برد و شماره بچه ها رو داده بود بهشون و اونا پاسپورتا رو پس دادن. دقیق نمی دونم کجا گذاشته بوده که دیدن. شایدم جای خیلی تابلویی بوده!

با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

آشناهاتون طبق برنامه اعلامی ویزاشون رو گرفتن؟ شما خودتون هم دارید می رید؟ می خواین برید دوبی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zara.k نمایش پست ها
    من هم خیلی درباره ی بی نظمی دبی شنیدم. اما نمیدونم شایعه است یا واقعیت داره. کسانی رو که از نزدیک خودم دیدم (خواهرم، و بقیه اعضای خوانواده ام، 2 تا از دوستام)با این مشکل روبرو نشدند
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

Member

سلام بچه ها

کسی از از سفارت دوبی 21 یا 22 may وقت نگرفته که با همدیگه همسفر بشیم؟ البته من اصفهانم. پیام خصوصی بذارین

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)