صفحه 6 از 218 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2172

موضوع: دبی - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

پیش فرض پاسخ : دبی - نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در سال 2013

سلام بچه ها، من پارسال دوبی رفتم و بعد از یک بار ریکلیرنس خوردن بعد 5 ماه کلیر شدم، واقعا سفارت بد و بی قانونیه، کسایی که می خوان برن حواسشون باشه، من کم مونده بود موندگار بشم، البته بچه های مهندسی و کسایی که یکم حساسه رشتشون منظورمه، موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hengaameh نمایش پست ها
    aliesifar
    شما مالتیپل گرفتید یا سینگل؟ کلن اونطوری که دیدید یا شنیدید بیش تر مالتیپل بوده یا سینگل؟
    سلام

من انقدر خوشحال بودم یادم رفت بپرسم ولی ایشالا که مالتیپله! الان پاس رو فرستادم دبی که ویزا رو یزنن، به محض اینکه برگشت می گم بهتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1221 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ولی تو این وقت دهی اینترنتی می نویسه لازم نیست بیشتر از یک ربع فبل از ساعت مصاحبه اینجا باشین شما ساعت مصاحبتون چند بود که 6 صبح اونجا بودین ؟ اون ساعت مصاحبه الکیه ؟
    سلام
    من وقتم 8 بود! بد نیست که 6 اونجا باشین، چون هیچ فایده ای هم که نداشته باشه، خوبیش اینه که کارای تحویل مدارم و انگشت نگاریتون اون تو زودتر انجام می شه و تو صف های طولانی لزومی نداره بایستید! منکه خوشحالم از اینکه زود رفتم، اینهفته هم انقدررررر هوای دبی برعکس همیشه خوب بود که حد نداشت! قشنگ صب اول صب کلی باد خورد به سر و کلم خوابم پرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mat_ir2003 نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من پارسال دوبی رفتم و بعد از یک بار ریکلیرنس خوردن بعد 5 ماه کلیر شدم، واقعا سفارت بد و بی قانونیه، کسایی که می خوان برن حواسشون باشه، من کم مونده بود موندگار بشم، البته بچه های مهندسی و کسایی که یکم حساسه رشتشون منظورمه، موفق باشید
    سلام

لطفا فاز منفی به بچه ها وارد نکنین! شرایط امسال دبی با پارسال متفاوته و ساختارش کمی عوض شده و ساختمون جدید اضافه کردن! خوب نیست همینجوری رو هوا صرفا به خاطر اینکه خودتون مشکلی داشتین جاج کنین! بهتره شرایط امسال رو ببینین که تا الان اکثرا خیلی راضی بودن ازش! شما اونجا الان خدا رو شکر ویا رو گرفتی و داری زندگیتو می کنه! منفی بافی نکنین بذارین بچه ها با اعتماد به نفس و خیال آسوده برن دبی و بهههههترین ویزا رو بگیرن و بیان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Portalash نمایش پست ها
    سلام به همگی
    میخواهم مستر مکانیک بخونم، بدون فاند.
    دبی را انتخاب کنم یا خرج بیشتر کنم برم تاشکند؟
    ممنون
    سلام دوست گرامی

ببینین، من هم مستر بدون فاند بودم، رفتم دبی! دلیلم این بود که من باید Bank Statement نشون می دادم و دبی و ترکیه از همه بهتر بانک های ما رو می شناسن! من شنیدم و از نزدیک دیدم کسانی رو که سال گذشته وقتی می خواستن حساب رو نشون بدن تو کشور هایی غیز از اینا به مشکل بر خورده بودن. از طرفی رشته شما بعید می دونم خطرناک باشه و اگر اینطوره دبی خیلی بهتره، چون کافیه رشتتون خطر نباشه، اونوقت به راحتی بدون نیاز به Clearance می تونین ویزاتونو بگیرین. حالا باز خودتون بیشتر تحقیق کنید حتما

Junior Member

سلام دوستان،
    برای روز مصاحبه نیازه که بلیط سفر به امریکا رو رزرو کرده باشیم یا بخریم؟ یعنی این یکی از مدارک لازم برای مصاحبه هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط davood1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای روز مصاحبه نیازه که بلیط سفر به امریکا رو رزرو کرده باشیم یا بخریم؟ یعنی این یکی از مدارک لازم برای مصاحبه هست یا نه؟
    خیر لازم نیست. صحبتی از بلیط نکنید پیش آفیسر.

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

. من ۳ سال هست که در امریکا هستم و قصد سفر به ایران و تقاضای ویزای مجدد دارم... رشته م حساس نیست و فاند دارم! باید برای تدریس تا هفته دو اگوست ۲۰۱۳ اینجا باشم ولی فقط دبی برای جون وقت داره که میترسم چون مودی هست! کسی راهنمایی میتونه بکنه؟ من سری قبل آنکارا ویزا گرفتم اما الان همه وقتها بسته هست و با این سیستم جدید امکان وقت گرفتن اضطراری نیست! فقط دوبی وقت میده ولی من انقدر تجربیات بدی شنیدم که میترسم! میدونم سوال خیلی شخصی هست ولی چون مستاصل هستم میپرسم! به نظر شما صبر کنم شاید جایی در آنکارا باز بشه؟ که در این صورت ممکنه وقتای دوبی هم پر بشه!
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

Junior Member

خیلی میبخشید دوستان
    رفتن برای ویزای J1 برای ریسرچ پوزیشن پزشکی خطرناک و حساس حساب میشه؟

Junior Member

پارسال دوست من که توی آمریکا درس می خوند بعد از 3 سال تابستان اومد ایران و از دبی بدون کلیرنس ویزای مولتی گرفت.
    یکی دیگه از دوستام با ویزای جی که post doc بود زمستون 2012 رفت دبی و کلیرنسش 20 روزه اومد.

اینها را گفتم برای اطلاع returning student ها و قصدم این نیست که کسی را تشویق کنم که بره دبی یا جای دیگه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.r نمایش پست ها
    . من ۳ سال هست که در امریکا هستم و قصد سفر به ایران و تقاضای ویزای مجدد دارم... رشته م حساس نیست و فاند دارم! باید برای تدریس تا هفته دو اگوست ۲۰۱۳ اینجا باشم ولی فقط دبی برای جون وقت داره که میترسم چون مودی هست! کسی راهنمایی میتونه بکنه؟ من سری قبل آنکارا ویزا گرفتم اما الان همه وقتها بسته هست و با این سیستم جدید امکان وقت گرفتن اضطراری نیست! فقط دوبی وقت میده ولی من انقدر تجربیات بدی شنیدم که میترسم! میدونم سوال خیلی شخصی هست ولی چون مستاصل هستم میپرسم! به نظر شما صبر کنم شاید جایی در آنکارا باز بشه؟ که در این صورت ممکنه وقتای دوبی هم پر بشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)