صفحه 7 از 218 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2172

موضوع: دبی - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی - نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در سال 2013

من برای 19 می وقت گرفتم از سفارت دبی. کسی میتونه کمکم کنه چند روزه باید برم؟ اگه کلیرنس نخورم باید بمونم دبی تا ویزامو بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsacazi نمایش پست ها
    من برای 19 می وقت گرفتم از سفارت دبی. کسی میتونه کمکم کنه چند روزه باید برم؟ اگه کلیرنس نخورم باید بمونم دبی تا ویزامو بگیرم؟
    منم 13 می وقت دارم.12 می پرواز دارم و 15 می برگشتم هستش.اینطوری برنامه ریزی کردم که اگر به امید خدا کلیرنس نخورم 2 روزی اونجا باشم بعد از مصاحبه.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

منم 12 می وقت دارم. 9 می میرم و 16 می برمیگردم. خدا بخیر بگذرونه!
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2013

دوستان عزیزی که به زودی به سفارت دوبی میرن و یا اخیرا رفتن ممنون میشیم که تجربیاتشون رو بیان اینجا بگن تا یجورایی هم جو امسال دوبی مشخص بشه و هم مایی که به اجبار دوبی رو مجبوریم انتخاب کنیم دلگرم بشیم... میدونید که سطح و مقامتون در سطح همون دلاورانی هست که با پای خودشون به میدون مین قدم میذاشتن تا راه رو برای بقیه باز کنند

Junior Member

دوستان من لیسانس مهندسی شیمی بودم و ارشدم مهندسی انرژی های تجدیدپذیر و دکترا هم مهندسی شیمی قبول شدم.با این وضع سفارتای دیگه میشه رو دبی حساب کرد؟ الان رشته من حساسه مثلن؟

میخوام از تجربتون استفاده کنم. داروسازی خوندم و از یه دانشگاه University of Texas Southwestern که دانشگاه معتبری هم هست فول فاند 28000 و فول تویشن پی اچ دی biomedical engineering قبول شدم. باید تا 15 آگوست اونجا باشم. کارمو فقط research تو یه مرکز تحقیقاتی تو تبریز ذکر کردم. تمکن مالی 140 میلیونی گرفتم و دو تا سند از پدر ترجمه کردم. 8 ماه پیش شینگن آلمان رو خوردم 5 روز خواستم 21 روز بهم داده بودن ولی نتونستم برم. واسه 9 می تو دوبی وقت گرفتم. شانسمو چه جوری می بینین (البته می دونم نمیشه قطعی گفت)

نقل قول نوشته اصلی توسط amiratasaei نمایش پست ها
    میخوام از تجربتون استفاده کنم. داروسازی خوندم و از یه دانشگاه University of Texas Southwestern که دانشگاه معتبری هم هست فول فاند 28000 و فول تویشن پی اچ دی biomedical engineering قبول شدم. باید تا 15 آگوست اونجا باشم. کارمو فقط research تو یه مرکز تحقیقاتی تو تبریز ذکر کردم. تمکن مالی 140 میلیونی گرفتم و دو تا سند از پدر ترجمه کردم. 8 ماه پیش شینگن آلمان رو خوردم 5 روز خواستم 21 روز بهم داده بودن ولی نتونستم برم. واسه 9 می تو دوبی وقت گرفتم. شانسمو چه جوری می بینین (البته می دونم نمیشه قطعی گفت)
    دوست من شما نباید توقع داشته باشید که ما به عنوان مسوول لکیرنس و آفیسر جواب سوال شما را قطعی بدیم ولی به نظر من شانس شما برای زود ویزا گرفتن بالا هست.

Junior Member

سلامدوستان، من هم مشابهخانوم niloofar.r برنامه‌ریزی کردم که بعد از ۴ سال بیام ایران، من سال ۳ عمران هستم و فول فاند. وقت سفارتم ۱۲ می هست و بلیطم واسه ایران ۱۵ می و قراره ۱۷ ژوئن برگردم، متاهل هستم و خانومم هم فول فاند مواد هست ولی بخاطر رشته اش با من نمیاد ایران. من بعد از ماجرای بوستون و اخباری که در مورد ویزاها شنیدم خیلی‌ به استرس افتادم که شاید تو یه ماه کلییر نشم و نتونم به موقع برگردم، با توجه به اینکه اگه به بلیط برگشتم نرسم امکان داره واسه کارم مشکل پیش بیاد (بسته به طول تاخیرم) و البته هم هزینه تعویض بلیط هم حدودا ۷۰۰-۶۰۰ دلاره، الان در شرف کنسل کردن سفرم هستم. می‌خواستم ببینم کسی‌ تجربه‌ی از زمان کلیر شدنها داره، احتمال اینکه مثلا کیس من بیش از ۳-۴ هفته طول بکشه چقدر حدس میزنین. اصلا جای من بودین چیکار می‌کردین. ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_2003 نمایش پست ها
    سلامدوستان، من هم مشابهخانوم niloofar.r برنامه‌ریزی کردم که بعد از ۴ سال بیام ایران، من سال ۳ عمران هستم و فول فاند. وقت سفارتم ۱۲ می هست و بلیطم واسه ایران ۱۵ می و قراره ۱۷ ژوئن برگردم، متاهل هستم و خانومم هم فول فاند مواد هست ولی بخاطر رشته اش با من نمیاد ایران. من بعد از ماجرای بوستون و اخباری که در مورد ویزاها شنیدم خیلی‌ به استرس افتادم که شاید تو یه ماه کلییر نشم و نتونم به موقع برگردم، با توجه به اینکه اگه به بلیط برگشتم نرسم امکان داره واسه کارم مشکل پیش بیاد (بسته به طول تاخیرم) و البته هم هزینه تعویض بلیط هم حدودا ۷۰۰-۶۰۰ دلاره، الان در شرف کنسل کردن سفرم هستم. می‌خواستم ببینم کسی‌ تجربه‌ی از زمان کلیر شدنها داره، احتمال اینکه مثلا کیس من بیش از ۳-۴ هفته طول بکشه چقدر حدس میزنین. اصلا جای من بودین چیکار می‌کردین. ممنون از راهنمایی تون
    همیشه ریسک طولانی شدن کلیرنس وجود داشته و داره. فقط میتونم بهت اطمینان بدم واقعه بوستون تاثیری در طولانی تر شدن کلیرنس شما نخواهد داشت.
    شما هم وقتی این برنامه ریزی رو کردید و بلیط خریدید حتما فکر این ریسک هم کرده بودید. لذا در این مرحله من اگر جای شما بودم ادامه میدادم.

Junior Member

دوستان كسي هست كه جديدا بخواد بره و پذيرش بدون فاند داشته باشه؟ تمكن مالي با چه نرخ ارزي بايد به سفارت تحويل داده بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)