صفحه 51 از 76 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 760

موضوع: آنکارا - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

پیش فرض پاسخ : آنکارا - نتایج و تجربیات مصاحبه‌ در سفارت آمریکا در سال 2013

دوستان عزیزم سلام. ممنونتون میشم اگه منو راهنمایی کنید در مورد نوع پوشش برای خانوما یعنی باید ۱-همه دکمه های مانتو رو باز کنیم . شلوار رو هم باید بالا بزنیم. ۲-مگه خانم بازرسی نمی کنه. ۳-کسانی که بازرسی می کنند ترکیه ای هستند یا امریکایی. ۴- کفش چه مدلی بپوشم بهتره(پاشنه دار ۳ سانتی خوبه؟).۵- من F2 هستم انگشت نگاری برای من لازمه. همه انگشتارو می کنن؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrgan نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام. ممنونتون میشم اگه منو راهنمایی کنید در مورد نوع پوشش برای خانوما یعنی باید ۱-همه دکمه های مانتو رو باز کنیم . شلوار رو هم باید بالا بزنیم. ۲-مگه خانم بازرسی نمی کنه. ۳-کسانی که بازرسی می کنند ترکیه ای هستند یا امریکایی. ۴- کفش چه مدلی بپوشم بهتره(پاشنه دار ۳ سانتی خوبه؟).۵- من F2 هستم انگشت نگاری برای من لازمه. همه انگشتارو می کنن؟
    سلام دوست عزیز
    در مورد بررسی خانم ها و نوع پوشش اونها، یکی از بچه ها یه پست خیلی خوب توو چند صفحه پیش گذاشته بود که توصیه های خوبی به خانووما داشت..توصیه میکنم حتما بخون..
    در مورد بازرسی اینو بگم ک اون بازرسی نیس که فکرشو بکنی و خیلی معمولی و با احترام انجام میشه..آفیسرهای بازرسی 3 تان.همشون مردن دوتاشون ترکن و یکیشون آمریکایی (البته اگه عوض نشن مرتب)
    انگشت نگاریم از همه میکنن..بر خلاف تصور قبلی بچه ها هیچ ربطی هم به ایرانی بودن نداره از همه انجام میشه..بله همه انگشتا هست..که خود منم توو تجربم که نوشتم توضیح داده بودم..موفق باشی
    پست 472 و 449

Junior Member

ببینید اونها اصلا بازرسی بدنی نمی کنند، به من فقط گفتند که شالت را باز کن. البته من بلیز و شلوار تن کرده بودم و چون کفشم سگک فلزی داشت، از گیت رد شدم بوق خورد به خاطر همین گفت کمی پاچه ی شلوارم رو بالا بزنم. به نظرم کفشب یوشید که فلز نداشته باشه. برای همه انگشت نگاری لازم هست.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط roshan27 نمایش پست ها
    دوستان من موقع پر کردن آدرس پستی همون AKYURT MERKEZI رو که اول فرم هست انتخاب کرده بودم که فهمیدم یک جایی نزدیک فرودگاهه! خلاصه با کلی پرس و جو فهمیدم که منطقه ای که مثلا خود سفارت آمریکا توش هست اسمش هست CANKAYA و اداره پست ASAGIAYRANCI MERKEZI در خیابان AYRANCI بهش نزدیکه. دوباره رفتم وارد حساب کاربریم در سایت https://usvisa-info.com/fa-tr/selfse...er_information شدم و در قسمتی که پرسیده می خواهید چی کار کنید گزینه مربوط به خدمات پستی رو انتخاب کردم و آدرس رو تغییر دادم. بدی سایتش اینه که طوری طراحی شده که همش انگار می خوای یک وقت مجدد بگیری! صد مرتبه ازت میپرسه برای چه نوع میزایی می خوای وقت بگیری و ... اما وقتی آدرس رو درست کردین می تونین دوباره روی گزنیه حساب کاربری کلیک کنید تا ببینید که آدرس پستی جدید وارد شده یا نه و دیگه تا آخر پروسه تعیین وقت سایت رو دنبال نکنید. موفق باشید
    دوست عزیز بهتره که Kultur ، Yenisehirptt رو انتخاب کنید که شنبه ها هم بازه. اکثرا ایرانیا به خاطر روز تحویل پاسپورت که پنج شنبه ها بعد از ظهر هست و همین طور برنامه پروازها این پست رو انتخاب می کنن. اگه هتلتون اطراف سفارت باشه فکر کنم تا اونجا راهی نیست و پیاده هم بشه رفت.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

دوست عزیز کفش اصلا مهم نیست که چی بپوشید. عملا دیده نمی شه. بازرسی هم خیلی ساده است و حتی بازرسی فرودگاه ها به نظرم خیلی جدی تر هست. فقط اگه لباساتون خیلی گشاد باشه ممکنه بخوان مثلا شلوارو بالا بزنید یا مانتو و شال رو باز کنید. آمادگی شو داشته باشید. من خودم ساعت و گوشواره فلزی داشتم اما نگفتن در بیار. بدون هیچ حرف و ماجرایی فقط از گیت رد شدم و رفتم داخل.

دوستان یه سوال داشتم، فرم آی20 رو قبلا باید امضا کنیم یا اینکه موقعی که میخوایم مصاحبه کنیم باید امضا بکنیم تحویل بدیم؟
    ممنون

Junior Member

شما قبل از اینکه به سفارت تحویل بدید باید امضا کنید. مثلا من 1 هفته قبل مصاحبه ام امضا کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم، فرم آی20 رو قبلا باید امضا کنیم یا اینکه موقعی که میخوایم مصاحبه کنیم باید امضا بکنیم تحویل بدیم؟
    ممنون

ممنون، چون میخواستم بدونم که باید حتما طرف ببینه که خودمون امضا میکنیم یا نه که با توضیح شما متوجه شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid88 نمایش پست ها
    شما قبل از اینکه به سفارت تحویل بدید باید امضا کنید. مثلا من 1 هفته قبل مصاحبه ام امضا کردم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    ممنون، چون میخواستم بدونم که باید حتما طرف ببینه که خودمون امضا میکنیم یا نه که با توضیح شما متوجه شدم
    دوست عزیز

پیش فرض سفارت و آفیسر صداقت افراد مصاحبه شونده است.
    موفق باشید

این متن و یکی از دوستای هندیم برام فرستاد. منم دیدم به درد خودمون هم می خوره گفتم بذارم اینجا:

Over the last decade, nearly one million Indian students were granted visas to study in the United States. Every one of them appeared before an American visa officer for an interview. If you have applied for a U.S. visa, you too have come face-to-face with one of us. Have you ever wondered who the visa officers are that will approve or deny your visa?

When I was a child, I did not dream of becoming a visa officer when I grew up. Even as a young adult, first majoring in literature and then taking up teaching, it did not occur to me that I would one day sit on a high stool behind a glass window at the U.S. Embassy in New Delhi and adjudicate visas. But for the last nine months, I have been doing just that -- almost 100 interviews a day.

I mention this by way of reminding you that visa officers are people too. We come from a variety of backgrounds. We once were lawyers, teachers, IT professionals, even fire fighters. But at some point in our lives, we took the Foreign Service written test, passed the day-long oral exam, and, after extensive training, became diplomats. Most of us are on our first or second tours.

We joined the Foreign Service because we are interested in other cultures. Most of us are here because we chose to come to India. We visit the Taj Mahal; we read Chetan Bhagat's novels; we watch Delhi Belly; we love butter chicken. We want to be here, and we enjoy talking with you.

A lot of us studied Hindi, Gujarati, Tamil, Telugu, or Bengali for several months before we came to India so that we can conduct interviews with applicants who do not speak English. We might not be fluent or flawless, but we can ask a few basic questions: What is the purpose of your travel? Who do you know in America? How long do you plan to stay? Usually, we can understand the answers; when we do not, we ask our Indian colleagues to translate.

Every day in New Delhi, eight or nine officers interview hundreds of people seeking visas to the United States. Because we try to serve as many applicants as we can, the interviews are quite short -- only two to three minutes. A lot of the information that we need is already there in your application, but we like to hear from you, personally, about your travel plans. Sometimes, visa applicants bring stacks of documents, and they seem disappointed when we do not look at all that paperwork. But the idea of a personal interview is to speak with you face-to-face -- not to examine documents.

Our job is to uphold the law. Sometimes that means denying a visa. If you apply for a tourist visa, but we get the idea from the interview that you are really going to work at your uncle's pizza shop, then we will not issue the visa. Students who only apply to one school and cannot explain their choice are also unlikely to be granted a visa. It is important that your intentions match your visa category.

Many visa applicants pay consultants to prepare their applications. Although some consultants might provide helpful information, many do not. Remember that you alone are responsible for the accuracy of the information in your application. False information on the application or fake document packages could result in permanent ineligibility.

If you are a student, we expect you to be credible and qualified. You should be prepared to talk about why you chose the university that you plan to attend, and you should be able to explain how you will pay for your studies. It should be easy for us to believe that you will finish the degree at the institution you have selected, and we must be convinced that full-time study is the primary purpose of your travel.

It is best to apply early, but not before you have heard from your first-choice school. (Your visa will be annotated with the name of the school listed on your I-20 form at the time of your interview.) You can apply for a visa up to 120 days before your program is scheduled to begin. However, you may not enter the U.S. more than 30 days before the report date for your course. If you are applying for graduate work, be sure to apply as early as you can, as sometimes administrative processing is required that might delay the issuance of your visa.

Nearly 104,000 Indians are currently studying in the United States. Like you, they were nervous when they faced the American visa officer behind the glass. The situation, admittedly, does not put one at ease. However, if you know yourself to be a credible, qualified student, then you should have nothing to worry about. Take a deep breath, relax, and remember that the person behind the glass is there to help you. We are regular people too -- just like you.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)