صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 574

موضوع: باکو - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

می خوای ریسک کنی؟
    مطمئن شو دستت میرسه بعدش برو ها!
    رو دیوار کی یادگاری مینویسی!
    ولی انگار پست آرامکس که من امروز صحبت کردم 4 شنبه ها تعطیله. امروز یعنی شنبه ها تا 12.5 هستن. باقی روزها هم انگار تا 6 .اما 1 شنبه رو نمی دونم!

0099412-497-37-06

تلفن آرامکس باکوست.

حواستون باشه.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    سلام h_hematialam
    contactus_en_az@visaops.com

این ایمیل هست.
    فقط فردا که 1 شنبه هست.
    اگه دوشنبه ساعت 7.5 صبح به وقت ما بهشون ایمیل بزنی خوبه.
    یه چی دیگه اینکه:

شماره پاسپورت از الزامات وارد شدن تو اکانت هست و همچنین تو فرم 160 هم وارد کردی.
    اگه فرمت رو سابمیت کردی اونم تو ایمیلت اشاره کن.

منم شماره پاسپورتت اکانتم رو بدون حرف انگلیسی اولش وارد کرده بودم. وقتی ایمیل زدم که اشتباه شده. در نیم ساعت تصحیح کردن و ایمیل ریپلای شد.
    ممنون از پاسختون

من میخواستم یه فرم دیگه 160 پر کنم. یعنی اون کارو نکنم؟! 160 رو هم ادیت میکنن؟

160 سابمیت شده ادیت نمیشه.

می تونی یه فرم دیگه پر کنی و ایمل بزنی به سفارت شماره جدیدتو و اینکه فرم دیگه پر کردی رو بگی.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - University of Tehran

با سلام،دوستان عزیز بنده واسه چک کردن استتوس ویزا خودم که 14 ژوئن مصاحبه شدم، وقتی batch ID رو وارد می کنم میگه Your search did not return any data ولی با application ID وارد میشم که زده admin processing مشکل چیه؟!

160 سابمیت شده ادیت نمیشه.

می تونی یه فرم دیگه پر کنی و ایمل بزنی به سفارت شماره جدیدتو و اینکه فرم دیگه پر کردی رو بگی.
    آها، از اون لحاظ..
    نه مشکلی نیست، شماره 160 رو میشه تو سایت آپدیت کرد. فی الواقع تنها چیزیه که میشه تو سایت آپدیتش کرد.
    باز هم ممنونم بابت راهنمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - University of Tehran

مشکل حل شد!مرسی

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    من این هفته وقت دارم ولی i20 هنوز نرسیده. به نظرتون اگه دوشنبه به دانشگاه بگم با آرامکس بفرست آرامکس باکو من می تونم برم اونجا تحویل بگیرم؟
    ریسک بزرگیه. فکر می کنم به موقع نرسه ارامکس. در صورتی برو باکو که تایید از ارامکس گرفته باشی. اگر به موقع نرسید وقتتو عوض کن.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

این پیک آپ داستانش مفصله و انگار شبیه سایر جاها واسه باکو جا نیافتاده. البته خدا خیر بده به آقا مهدی که بار بچه ها رو با لینک زدن هاش و کمک هاش سبک میکنه.

دوستان:

1. تا می تونید خودتون واسه پیک آپ اقدام کنید. در غیر این صورت از بچه های آشنای فروم کمک بگیرید. این روز واسه همه هست پس به هم کمک بدید.
    2. ویزا شاید در ایام خلوت تر توسط خود سفارت حتی در کمتر از 24 ساعت تحویل شخص داده بشه اما در این ایام که فصل تعیین شدن تکلیف همه هست و شلوغه سرشون , پاسپورت به سفارت تحویل داده میشه و بعد دو روز به دفتر پست آرامکس سپرده میشه برای پیک آپ کردن.
    3. پیک آپ تو سط خود فرد یا شخص دیگری که دارنده ی کارت ملی/ شناسنامه/ گواهینامه ( ترجیحا کارت ملی) انجام میشه.
    4. ظاهرا سفارت رسیدی رو مبنی بر دریافت پاسپورت ها نداده.
    5. ویزا در مدت 30 روز باید از اداره پست آرامکس تحویل گرفته شود.
    6. آدرس آرامکس AZ1006,Baku,Yasamal,Nariman Narimanov,5
    7. fakhriye.mamedova@aramex.com این هم ایمیل fakhriye.mamedova هست که در پست آرامکس باکو به شما پاسخ می ده.
    لطف دارین کاری که متاسفانه از دست من بر نیومد.
    برای هفته های بعد که ممکنه پیک آپ ها بیشتر بشه یک نفر که حس مسئولیت پذیریش بیشتره، و مثل این مورد که برای sara59 و golak99 پیش اومده نره پاس ها رو بده و دیگه هیچ، بره و بمونه و پاس ها رو بگیره و بیاد. حتی میشه در صورت اقامت اضافه هزینه یک یا دو شب اضافه رو تقسیم کرد بین کسانی که کلیر شدن. ولی خداییش من که خودم رفته بودم واسه پیک آپ اونقدری که حواسم به پاسپورت آکو بود حواسم به مدارک خودم نبود. و نکته ای هم که خانم golak گفتن خیلی مهمه اگر مشکلی پیش اومده یا به هر حال کار طبق اون روالی که با هم هماهنگ کردید انجام نشد قبل از هر تصمیمی با هم هماهنگ کنید موضوع رو. ایشالا این مورد هم به خیر و خوشی تموم میشه و پاس هاتونو می گیرید و میپرید و میرید. ما می مونیم و چک کردن استتیوسمون که کی کلیر شیم!
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

من 4 شنبه ظهر میرم باکو تا شنبه شب هم اونجا هستم
    قراره ویزای یکی از دوستان رو هم پیک آپ کنم. اگر کسی خواست میتونم براش پیک آپ کنم.

Junior Member

با سلام
    من میخوام تلفنی با چند تا از دوستان در مورد سفارت امریکا تو باکو و سفر به باکو صحبت کنم. لطفاً شماره تلفنتون را تو یه پیام شخصی برام ارسال کنید. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)