صفحه 53 از 58 نخستنخست ... 343444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 574

موضوع: باکو - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

سجاد جان چاكريم... مي گفت نفر اول اون روز من گرفتم.... و البته بگم لبخند و ارتباط چشمي زياد هم امكان داره دردسر ساز باشه...!!! معمولي رفتار كردن با يه لبخند كوچولو مي تونه خيلي كمك كنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

سلام دوستان ... من از دبی ریجکت شدم .... چون از فوقم 6 سال گذشته و الان دارم واسه لیسانس اقدام می کنم ... به نظر شما باکو برای من مناسب هست یه نه؟؟؟

Junior Member

بچه ها من ويزام اومد، كى ميره برا پيك اپ مزاحمش شم؟

منم واقعا ممنون میشم اگر کسی زحمت پیک آپ ویزای منو بکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alish396 نمایش پست ها
    دوستان من از باکو برای 28 june وقت دارم، به نظرتون برای من که برای MSc دارم اقدام می کنم RP لازم هست؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون
    آره آقا، هدف از آر پی اینه که بفمن نمیری رو ساخت بمب اتم کار کنی! حتما هم می خوان، لازم هم نیست که همون موقع داشته باشی (که اصولا هم نباید داشته باشی، ولی ما همه داریم !!! از سیستم های ایرانیه !!!) باید بعدا براشون ای-میل بنمایید.

Junior Member

سلام، من 7 جون مصاحبه داشتم و امروز بعد از 1 ماه و 4 روز ویزام آماده شد! پذیرشم physics phd و full fund هست. صفحه 39 نوشته بودم که روز مصاحبه چه سؤالهائی ازم پرسیدن.

Junior Member behzad4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. Clemson University

سلام باکو موارد خاص رو ریجکت میکنند. اگه رنک دانشگاهت معمولیه و خیلی خوب نیست بهتره باکو نری
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من از دبی ریجکت شدم .... چون از فوقم 6 سال گذشته و الان دارم واسه لیسانس اقدام می کنم ... به نظر شما باکو برای من مناسب هست یه نه؟؟؟

Junior Member M19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American University Washington College of Law

نقل قول نوشته اصلی توسط anhd نمایش پست ها
    بچه ها من ويزام اومد، كى ميره برا پيك اپ مزاحمش شم؟
    خيييييييييييييييلى مباركه دوست عزيز✨
    شما صفحتون اپديت شده يا ايميلتون اومده؟
    در مقابل تقدير خدا مثل كودكى يك ساله باش كه وقتى او را به هوا مى اندازى مى خندد، چون ايمان دارد كه تو او را خواهى گرفت
    *اطلاعات مفيد براى عزيمت و تحصيل در امريكا. (En) (Listen)
    *Your 5 Steps to U.S. Study

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M19 نمایش پست ها
    خيييييييييييييييلى مباركه دوست عزيز✨
    شما صفحتون اپديت شده يا ايميلتون اومده؟
    خيييييييييلى ممنون :d
    من با ايميلى كه زدن متوجه شدم اما تو اون سايت CEAC هم زده بود كه update شدهJuly 10 ولى چيزى از ويزا ننوشته بود. به نظرم از رو ايميلى كه ميزنن ميشه فهميد. اميدوارم زودتر به شما هم خبرشو بدن

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

دوستان من این سری که رفتم واسه پیک اپ یه تجربه ای شد برام که گفتم بد نیست بگم. من سفرم خیلی عجله ای شد و علی رغم اینکه می دونستم ممکنه برام مشکل ساز بشه رفتنی از استارا رفتم. ساعت ۹ صبح از مرز رد شدم ولی ساعت ۴ بعد از ظهر رسیدم سفارت. مسافر نبود ماشین پنچر شد ۱ ساعت معطل نهار خوردن اقایون مسافرا شدیم خلاصه یه وضعی. دقت کنید که راه از استارا زیاده تا باکو. این مشکلات هم ممکنه پیش بیاد. اگر کسی واسه پیک اپ میره از بیله سوار بره خوبیش اینه که زودتر میرسه باکو.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)