صفحه 11 از 359 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم درصورتیکه همه ی مینیمم های لازم برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد (یکی از دانشگاههای آمریکا)، غیر از جی.آر.ای رو داشته باشی آیا هنوزم شانس پذیرش و فاند خواهی داشت؟ معدل 3 میخواد من 3.4 م، تافل 80 میخواد من 85م، رشتمم همون رشته ی لیسانسمه و 2 سال سابقه کار مرتبط هم دارم، ولی جی.آر.ای 305 میخواد من 304م! من متأسفانه اپلیکیشن فی رو پرداخت کردم ولی وقتی به منشی تحصیلات تکمیلیش در مورد نمره ی جی.آر.ایم ایمیل زدم اینو در جواب فرستاد:

I’m very sorry, but we require a score of 305 or above. I would recommend that you retake the exam and try for the required score of 305 or above as the application process is very competitive and you would have a better chance if you met our requirements. Hope this helps. Thank you.

I’m very sorry, but we require a score of 305 or above. I would recommend that you retake the exam and try for the required score of 305 or above as the application process is very competitive and you would have a better chance if you met our requirements. Hope this helps. Thank you

من نمیخوام مجددا جی.آر.ای بدم و فکر میکردم جی.آر.ای حداقل نداره و رقابتیه! حالا بنظرتون فرآیند اپلای رو ادامه بدهم یا نه؟ درصورتیکه پذیرش با فاند میخوام!!!
    دوست عزیز سلام. اکثر دانشگاه ها در صورتی که شما رزومه خوبی داشته باشید با شما راه میان. اگر شما با استادی در ارتباط هستید میتونید باهاش تماس بگیرید و بپرسید که این نمره شانس شما رو کم میکنه یا نه. در غیر اینصورت جوابی که بهتون داده شده از سوی منشی به معنی ریجکت شدن شما نیست ولی گفته که شانستون اینجوری کم میشه. حالا شما که فی رو پرداخت کردی به نظر من ادامه بدین 100٪ بهتره. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

سلام من دانشجوی ارشد مهندسی صنایع- سیستم دانشگاه علوم و فنونم معدل ارشدم دور و بر 16 کارشناسی هم صنایع-سیستم خوندم با معدل(13.61) 2تا مقاله isi هم دارم
    با توجه به معدل های پایینم به نظرتون اگه نمره toefl و gre رو بالا بگیرم میتونم واسه دکتری پذیرش بگیرم؟ یا نه باید دوباره ارشد بگیرم؟
    راستی اگه بخوام دکتری سیستم بخونم باید gmath هم امتحان بدم؟

مشکل اینه که من هرچی به استادا ایمیل میزنم جواب نمیدن!!! 2 ماهه بهشون ایمیل میزنم اما دریغ از یه جواب! حتی استاد ایرانیشم جواب نداده! نمیدونم واقعا چیکار کنم. تافل و جی.آر.ای رو ریپورت نکردم ولی اپلیکیشن فی (50 دلار) رو پرداخت کردم! آخه من برای مستر میخوام برم و فاندم میخوام. اما خب غیر از اینکه جی.آر.ایم 304 ه به جای 305 در بقیه موارد وضعم بد نیست (در پست قبلیم نوشتم) حالا بنظرتون چیکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Sharif Uof Tech

سلام دوستان
    کارشناسی مکانیک دانشگاه شیراز معدل 18.1 رتبه اول
    GRE 550/800/3
    Ibt=94
    1 مقاله داخلی و چتد تا هم TA ..
    برا دانشگاه های زیر اپلای کردم
    Columbia
    UC san diego
    UC Santa barbara
    Northwestern
    Georgia tech
    UC irvine

به نظر دوستان چقدر شانس برا گرفتن پذیرش بافاند دارم؟ از این میترسم که زیادی بالا اپلای کرده باشم و ...اگه بخوام یکی دو تا دیگه اپلای کنم تو چه حدود رنکی باشه تا از پذیرش و فاند تقریبا مطمین بشم؟
    ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند...

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sinajafari88 نمایش پست ها
    به غیر از دومی برای بقیه شانس دارید!
    یعنی دومی امکان نداره؟ اپلای نکنم؟

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان به نظرتون از بین اینا کدوم ۲تا رو اپلای کنم؟
    colorado state university
    oregon state university
    university of oklahoma
    virginia tech
    university of minnesota

با توجه به اینکه نمره GRE: V143 , Q 167, W 3.0

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bm872833 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناسی مکانیک دانشگاه شیراز معدل 18.1 رتبه اول
    GRE 550/800/3
    Ibt=94
    1 مقاله داخلی و چتد تا هم TA ..
    برا دانشگاه های زیر اپلای کردم
    Columbia
    UC san diego
    UC Santa barbara
    Northwestern
    Georgia tech
    UC irvine

به نظر دوستان چقدر شانس برا گرفتن پذیرش بافاند دارم؟ از این میترسم که زیادی بالا اپلای کرده باشم و ...اگه بخوام یکی دو تا دیگه اپلای کنم تو چه حدود رنکی باشه تا از پذیرش و فاند تقریبا مطمین بشم؟
    ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند...
    دوست عزیز سلام. اولا تبریک بخاطر رزومه خوبتون. باید بگم که بله شانس دارید ولی همونطور که میدونید در آمریکا تماس با اساتید میتونه خیلی موثر باشه. به همین خاطر پیشنهاد میکنم به اساتید حتما ارتباط برقرار کنید. دانشگاه هایی که ذکر کردید همگی از دانشگاه های بسیار خوب آمریکا هستند و در همگی شانس داری. البته پیشنهاد میکنم انتخابهاتون رو به اینها محدود نکنید. ایشالا خبر پذیرشتون رو در همین فروم بگیریم. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون از بین اینا کدوم ۲تا رو اپلای کنم؟
    colorado state university
    oregon state university
    university of oklahoma
    virginia tech
    university of minnesota

با توجه به اینکه نمره GRE: V143 , Q 167, W 3.0
    سلام. فراموش کردم بگم که شما شانس پذیرش بدون فاند دارید. به نظرم برای شما oklahoma و oregon و colorado به ترتیب بهترین گزینه ها هستن. پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    یعنی دومی امکان نداره؟ اپلای نکنم؟
    دوست عزیز. دانشگاه ویرجینیاتک در رشته عمران جز دانشگاه های مطرج آمریکا هست و معمولا پذیرش در این دانشگاه ها شرایط خاصی رو میطلبه. البته این نظر شخصی من هستش و در پروسه اپلای هیچ چیز فطعی نیست. پیروز باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    مشکل اینه که من هرچی به استادا ایمیل میزنم جواب نمیدن!!! 2 ماهه بهشون ایمیل میزنم اما دریغ از یه جواب! حتی استاد ایرانیشم جواب نداده! نمیدونم واقعا چیکار کنم. تافل و جی.آر.ای رو ریپورت نکردم ولی اپلیکیشن فی (50 دلار) رو پرداخت کردم! آخه من برای مستر میخوام برم و فاندم میخوام. اما خب غیر از اینکه جی.آر.ایم 304 ه به جای 305 در بقیه موارد وضعم بد نیست (در پست قبلیم نوشتم) حالا بنظرتون چیکار کنم؟
    دوست عزیز اونا دیگه اپلیکیشن فی رو بر نمیگردونن. پس بهتره که ادامه بدین. جواب ندادن اساتید هم احتمالا مربوط به تعطیلات کریسمس هستش. باز با این حال بعد از 5 ژانویه باهاشون ارتباط داشته باش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)