صفحه 18 از 359 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

سلام دوستان
    ممکنه در مورد شانس پذیرش و گرفتن فاند برای من را راهنمایی کنید
    رشته داروسازی با معدل 15.5
    تعداد مقاله 1 ورنال خارجی
    سابقه کار با بیمه 4سال
    ایلتس 6
    سن 35

ایا امکانش هست من برای phd بتونم فاند بگیرم؟ایا با توجه به اینکه داروسازی جز رشته های پزشکی است باید مدرکم را قبل اپلای بدم برای ارزیابی وکدوم سایت را پیشنهاد میدید؟
    با توجه به اینکه مدت زیادی از درس من گذشته و دسترسی به استادهام ندارم می تونید در زمینه پیدا کردن استاد راهنماییم کنید؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    اگر بخوایم یه درصد تقریبی برای این موارد در نظر بگیریم چطوری میشه؟

نمره GRE
    نمره TOEFL
    معدل
    مقاله ISI
    سایر موارد(سابقه کاری مرتبط ؛جوایز و مقام در مسابفات مرتبط با رشته و ....)
    اگر منظورتون این باشه که حداقل ها رو دارید و در پذیرش نهایی چقدر تاثیر داره باید بگم که معمولاً دانشگاه های شاخص (و حتی می تونم بگم 1-60) مقداری بالاتر بودن نسبت به مینیمم نمره زبان براشون مهمه ( مثلاً حداقل نیم نمره در آیلتس یا 4-5 نمره در IBT) شاید بشه گفت 20% از نظر نهایی
    در صورت معرفی حداقل نمره GRE باز هم کوانتیتیتیو کامل می تونه 30% دیگه از نظر استاد رو جلب کنه
    داشتن حداقل نمره معمولاً نظر دپارتمانه و عموماً اساتید باش مخالفن در نتیجه زیاد تاثیر نداره مگر اینکه خیلی بالا باشه مثلاً 3.8 به بالا ...
    ولی داشتن مقاله ISI که در اون متد جدید ارائه شده باشه نه فقط ارتقا کیفیت (رشته های فنی) معمولاً می تونه همه موارد رو پوشش بده شاید بتونه 100% نظر استاد رو عوض کنه ...
    این رو هم بگم که تعدد مقاله از داشتن مقاله خیلی مهمتره ( 2تا IF=0.5 از یه دونه IF=1 خیلی بهتره )
    در ضمن داشتن رتبه در مسابقات مرتبط معتبر هم خیلی تاثیر داره ولی برای سابقه کار باید بگم معمولاً در صورتی که کارتون تحقیق محور باشه روی نظر استاد تاثیر می ذاره ...
    (البته اینها تجربیات خودمه و ممکنه قطعیت هم نداشته باشه ( عموماً هم گفتم معمولاً ...))

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mestaya نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان برادر من امسال به خاطر مریضی نتونست اپلای کنه و لی میخواد برای 2014 الای کنه اینم رزومش خواهش میکنم نظراتتون رو بگین و ما رو راهنمایی کنید
    معدل لیسانس 19 از دانشگاه تهران
    دارای 2 مقاله isi و 1 مقاله داخلی که همشون اکسپت شده (همشونم در دوره لیسانس بوده )
    3 سال سابقه کار مرتبط
    gre: 1200 البته مبخواد یه بار دیگه gre بده که بالای 1300 میشه
    تافل 100
    میخواد برای دکترای مستقیم اپلای کنه شانسی برای 20 تا دانشگاه اول داره البته فول فاند( به خصوص دانشگاه کلمبیا )
    بازم از همه دوستان تشکر میکنم
    دوست عزیز با اطمینان 100% بهتون می گم ایشون از زیر 30 پذیرش فول فاند میگیره ،
    پذیرش مهندسی پزشکی از دانشگاه های ایران خیلی رقابتیه (برای اساتید) کسی رد نمی کنه ایرانیا رو ، اگر بتونند از دکتر سلطانیان زاده ، دکتر بهرامی یا ستاره دان ریکام بگیرن قطعاً می تونند به زیر 10 هم فکر کنند ...
    در ضمن مهندسی پزشکی مستر هم داره با بیش از 20 گرایش ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    اگر منظورتون این باشه که حداقل ها رو دارید و در پذیرش نهایی چقدر تاثیر داره باید بگم که معمولاً دانشگاه های شاخص (و حتی می تونم بگم 1-60) مقداری بالاتر بودن نسبت به مینیمم نمره زبان براشون مهمه ( مثلاً حداقل نیم نمره در آیلتس یا 4-5 نمره در IBT) شاید بشه گفت 20% از نظر نهایی
    در صورت معرفی حداقل نمره GRE باز هم کوانتیتیتیو کامل می تونه 30% دیگه از نظر استاد رو جلب کنه
    داشتن حداقل نمره معمولاً نظر دپارتمانه و عموماً اساتید باش مخالفن در نتیجه زیاد تاثیر نداره مگر اینکه خیلی بالا باشه مثلاً 3.8 به بالا ...
    ولی داشتن مقاله ISI که در اون متد جدید ارائه شده باشه نه فقط ارتقا کیفیت (رشته های فنی) معمولاً می تونه همه موارد رو پوشش بده شاید بتونه 100% نظر استاد رو عوض کنه ...
    این رو هم بگم که تعدد مقاله از داشتن مقاله خیلی مهمتره ( 2تا IF=0.5 از یه دونه IF=1 خیلی بهتره )
    در ضمن داشتن رتبه در مسابقات مرتبط معتبر هم خیلی تاثیر داره ولی برای سابقه کار باید بگم معمولاً در صورتی که کارتون تحقیق محور باشه روی نظر استاد تاثیر می ذاره ...
    (البته اینها تجربیات خودمه و ممکنه قطعیت هم نداشته باشه ( عموماً هم گفتم معمولاً ...))

پس شما به من که نمره تافل و GRE ندارم و میخوام حدودای تابستان سال بعد بگیرم (برای پذیرش بهار 2013) ، توصیه میکنید به نمره حداقل در این 2 مورد بسنده کنم و به جاش وقت و تمرکزم رو بیشتر روی ISI بذارم؟! (البته مشکل ریاضی ندارم و فکر کنم نمره کامل ریاضی و همچنین هوش GRE رو میگیرم )

آخه من ISI هم ندارم ، اما به واسطه چندسال فعالیت در زمینه رباتیک و یکی دو اختراع توی این زمینه ، فکر میکنم بتونیم یکی دو تا ISI درست و حسابی بنویسم

نظرتون چیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keikam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کارشناسی، برق، آزاد قزوین، 15.31
    کارشناسی ارشد، مهندسی پزشکی، امیرکبیر، 18.08
    GRE: 167,146,3
    TOEFL: 85
    2 کنفرانس داخلی، 1 کنفرانس خارجی(IEEE)،
    1 ژورنال خیلی خوب (DSP Elsevier) سابمیت شده، (status: required reviews completed ) که جوابش بعد تعطیلات میاد
    نمره تافل دیروز گرفتم، خیلی خورد تو ذوقم، با این وضعیت شانسی برای پذیرش با فاند دارم، یا بهتر برای سال بعد تلاش کنم و دوباره امتحان زبان بدم
    معدل و دانشگاهتون خیلی خوبه ؛
    مطمئنن معرف خوبی هم خواهید داشت ؛
    GRE بد نیست (عالی هم نیست) ، تنها ضعف نمره زبانتونه اگر دانشگاهی پیدا کنید که نمره زبانتون کافی باشه تردید نکنید ؛
    پیشنهاد من یومیسوری و تگزاس تکه ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    پس شما به من که نمره تافل و GRE ندارم و میخوام حدودای تابستان سال بعد بگیرم (برای پذیرش بهار 2013) ، توصیه میکنید به نمره حداقل در این 2 مورد بسنده کنم و به جاش وقت و تمرکزم رو بیشتر روی ISI بذارم؟! (البته مشکل ریاضی ندارم و فکر کنم نمره کامل ریاضی و همچنین هوش GRE رو میگیرم )

آخه من ISI هم ندارم ، اما به واسطه چندسال فعالیت در زمینه رباتیک و یکی دو اختراع توی این زمینه ، فکر میکنم بتونیم یکی دو تا ISI درست و حسابی بنویسم

نظرتون چیه؟
    تافل و جی آر ای ، حداقل مقداری بیش از مینیمم ، البته تافل بالا تاثیر در مقدار بورس داره و اگر بالای 110 بگیرید دانشگاه یه فاند جدا هم به شما میده ...
    قید بدون مقاله اپلای کردن (در صورت رشته فنی بودن) رو کاملاً بزنید (حتی شده یه مجله با IF نچندان بالا) ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    تافل و جی آر ای ، حداقل مقداری بیش از مینیمم ، البته تافل بالا تاثیر در مقدار بورس داره و اگر بالای 110 بگیرید دانشگاه یه فاند جدا هم به شما میده ...
    قید بدون مقاله اپلای کردن (در صورت رشته فنی بودن) رو کاملاً بزنید (حتی شده یه مجله با IF نچندان بالا) ...
    من میخوام برای فوق لیسانس اپلای کنم
    معدلم زیاد جالب نیست (کل 14.5 و 60 واحد آخر 15.20 )

دنبالشم هرطور شده پذیرش فول فاند بگیرم .... حالا نمیدونم برای من زبان بیشتر میتونه کمک کننده و جبران کننده معدل باشه یا ISI ؟
    میخوام ارشد رباتیک بخونم

Junior Member mj.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید که با شرایط زیر، از کدام دانشگاههای آمریکا و با چه رنکهایی می توان پذیرش دکترا با فاند در رشته مهندسی برق گرفت:

1- لیسانس الکترونیک از دانشگاه مازندران (معدل 16.76، رتبه اولی دانشگاه)
    2- فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه صنعتی اصفهان (معدل 15.27)
    3- لیسانس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (معدل 17.77)
    4- 15 سال سابقه تدریس در رشته برق در هنرستان ها و آموزشکده ها
    5- آیلتس 6.5
    6- مقاله ای هم ندارم

بسیار ممنون

دوستان، کسی نظری نداره !!!

Junior Member

درود بر همگی,من دانشجوی کارشناسی عکاسی دانشگاه تهران هستم,بنا بر دلایلی امکان ادامه تحصیل و دریافت مدرک کارشناسی در ایران رو ندارم,آیلتس 6.5 دارم,تا حدودی جستجو کردم ولی نتونستم پاسخی پیدا کنم,سوالم اینه که اولا آیا امکان و احتمال پذیرش من در مقطع کارشناسی و دریافت ویزای دانشجویی وجود داره یا خیر و دوما هزینه تحصیل چطوره؟ ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.gh نمایش پست ها
    دوستان، کسی نظری نداره !!!
    15 سال سابقه تدریس ؟!
    دوست ندارم نا امید کنم ولی فکر می کنم حدود 35-40 سالتون باشه و این یعنی ویزا گرفتن احتمالش زیر 10 درصده ...
    از پذیرش بگذریم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)